Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ali Baba ve Haramileri - Burning Legion

micha

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Guildimiz 16 Ağustos 2010 tarihinde Burning Legion serverinda Horde tarafında kurulup sizlerinde desteği ile beraber, sürekli büyümeyi hedefleyen bir guild'dir. Levelling başta olmak üzere ,farklı levellerden Türk oyuncular yer almaktadır.İsmi cool olmamakla beraber eğlence amaçlı olduğu gözler önüne serilmiştir.Ben ve birkaç arkadaşım ile beraber kurduğumuz ve lakabım Ali Babaaa olduğu için böyle bir isimda guildimizi kurduk = ) 1-80 her levelde Türk kardeşlerimiz mevcuttur.

Kurallarımız

* Gerekmedikçe Guild Chat'i kullanmamak . Uyarılara rağmen sürekli olarak kullanılması veya gereksiz tartışmalarda uzaklaştırma cezası verilir.

* Yeni başlayan oyuncuların yardım isteklerini eski oyuncu olanlar tarafından destek sağlanabilmesi.

* Level'e göre Officer olan arkadaşların Dungeon'da level kasarken diğer oyuncuları organize etmesi şarttır.

* Küfürlü konuşma ve rencide edici konuşmanın cezası sürekli uzaklaştırmadır.

* Guildden ayrılan veya uzaklaştırma cezası alan kişilerin tekrardan guilde alınması söz konusu değildir.

* Farklı Türk guildleri ile kişisel ilişkilerin edepli bir şekilde sürdürülmesi şarttır.Herhangi bir şikayet doğrultusunda tarafımıza ulaştırılan screen shot süresiz uzaklaştırmadır.

* Üyelerin diğer Türk veya yabancı guildlerle temas içerisinde olması serbesttir.

* Oyuna devamlılık şartınız yoktur. Bizim için önemli olan kalplerin bir arada olmasıdır . = )

Guilde alımlar için görüşebileceğiniz kişiler. (Âspendus, Findulas , Frostknox , Krishna , Sedwest )

Not: 15 Eylül 2010 tarihi itbari ile Level 40 altında oyuncu alınmayacaktır.

Öpüyorum patiler Türk bayrağını dalgalandırmaya devam ;)

Teşekkür ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gerekmedikçe Guild Chat'i kullanmamak . Uyarılara rağmen sürekli olarak kullanılması veya gereksiz tartışmalarda uzaklaştırma cezası verilir.

su nası bi kural olabilir ya.. guildin en onemli amaclarından biri guild chat.. nası bi zihniyet nası bi karartma..

isallah troll falandır da "ah neyse trolllenmisim, boyle anlamsız topluluklar yokmus dunya uzerinde" derim
Sosyal ağlarda paylaş

ooooOoooOo Arkadaşlar bu kadarda büyütmeyin , gerekmedikçe derken sürekli entera basarak konuşanlar, gereksiz polemik tartışma yapanlar " ben daha uzağa işerim " gibi muhabbetler, karşılıklı küfürlü konuşmalar ( bayan arkadaşlar var ) , gibi şeyler bahsediyorum . Çünkü bunlar gereksiz, konu konuyu açıyo topluluk içinde tartışma büyüyor , herkesin bir doğrusu olduğu içinde gerginlikler meydana geliyor. Normal hayatta da olağan şeyler gibi bu kelime bunu ifade ediyor. Başka size göre nedir anlayamadım dayatma söz konusu değil sonuç olarak. Toplum rahatsız oluyorsa şikayet geliyorsa o kişi uyarı alır . Burnunun dikine gidiyorsada toplumdan dışlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

ooooOoooOo Arkadaşlar bu kadarda büyütmeyin , gerekmedikçe derken sürekli entera basarak konuşanlar, gereksiz polemik tartışma yapanlar " ben daha uzağa işerim " gibi muhabbetler, karşılıklı küfürlü konuşmalar ( bayan arkadaşlar var ) , gibi şeyler bahsediyorum . Çünkü bunlar gereksiz, konu konuyu açıyo topluluk içinde tartışma büyüyor , herkesin bir doğrusu olduğu içinde gerginlikler meydana geliyor. Normal hayatta da olağan şeyler gibi bu kelime bunu ifade ediyor. Başka size göre nedir anlayamadım dayatma söz konusu değil sonuç olarak. Toplum rahatsız oluyorsa şikayet geliyorsa o kişi uyarı alır . Burnunun dikine gidiyorsada toplumdan dışlanır.

bence sorun guildchat'in kullanılması kullanılmaması değil gereksiz insanların atılmaması eheh
Sosyal ağlarda paylaş

@Rot

Ee var hocam. Olan şeye yokmu diyelim. Biz gayet memmnunuz . Sevdiğimiz forum ortamı olan paticiktede başlığımızı açtık. Herhangi bir fail olma durumu gibi bir şeyde yok çünkü for fun bir guildiz. wowsteadlere resimler koyup onu bunu kestik icc 25 yaptık gibi şeyler çocukça . Onlarda bize göre fail .

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

micha , "gereksiz yere guild chat kullanmak yasak" tabiri yerine , daha guilde davet edilme sürecinde o tip elemanları guilde almamaktır esas.. yasaklarla ayakta durmaya çalışan bütün oyun toplulukları , bir süre sonra dağılmaya mahkum (bunu wow dahilinde söylemiyorum , genel tercübemden geliyor :) )

dediğim gibi , yasaklarla oyuncu karşılamak yerine , "iyi oyunculara kapımız açık" gibi "reklamlar" çok daha pozitif şekilde size geri döner
Sosyal ağlarda paylaş

bir önceki guild topiğinde de aynı konular var.. "iyi/oturaklı" guild olarak oyuncu aranıyorsa , zaten guild ortamının olmazsa olmazı , daha doğrusu toplum içinde olmazsa olmaz kuralların "dayatma" şeklinde ortaya konması , hele ki belli oyun kültürü edinmiş pati ortamında biraz saçma karşılanıyor ; doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...