Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=KR7tV5NaorE

maç bittikten sonra direkt olarak önemli görüntüleri atabiliyosunuz aynı ekrandan, güzel baya (bu 6-0 çaktığım euro cup maçından). ayrıca bu da yeni kamera (TV). twitter olayı ise kendi kafasına göre soruyor, önemli olaylarda bunu tweetliyelim mi diye.

bugün biraz daha oynayabilirsem diğer bir kaç şeyden daha bahsederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda 70 lira olarak satışa açılmış hatta D&R'ın internet sitesinden alırsanız 63 liraya geliyor,bu durumda seneye türkçe olmasını isteyenler bence hazır Shopto fiyatı 65 , steam fiyatı da 60 lira iken bu oyunu yurt içinden alsınlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Football Manager 2010 Minimum System Specs:
OS – Windows XP/Vista/Windows7
Processor – XP – 1.4ghz or faster Vista/W7 – 2.0hgz or faster
Memory – XP-512MB Ram, Vista/W7 – 1GB Ram
Video Card – 128MB minimum. Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or greater; Intel 82915G/82910GL or greater.
Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported.

Minimum sistem gereksinimleri açıklandı.Yuppi oynayabilecem :) Sadece esktra 1 gb ram alıcam :)

Benim işlemcim 1.8 gb amd athlon 64 3000(eski bayağı biliyorum),nvidia 7600 GS ve 1 gb ram var...Sadece rame takviye yaparsam normal bi şekilde çok lig açmadan oynarım diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

3d için hiç bi şey almaya gerek yok çünkü değmez. performans ne kadar ülke ve lig seçeceğine, ve veri tabanınının büyüklüğüne bağlı, ben hepsini seçtiğimde oyunun açılması 5-10 dk sürmüştü (yaklaşık 145bin+ oyuncu). ama optimizasyonun daha iyi olduğunu söyleyebilirim, bir sonraki günün hesaplamaları daha hızlı yapılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

3-d için ekran kartı almaya gerek var, çünkü değer :P

Şöyle kesin gerçekmiş gibi konuşmayın, beğenen var beğenmeyen var. Ben bu eski püskü 3-d halini bile tepeden gördüğüm daireciklerden daha çok seviyorum. E maçın oynanışına hiçbir etkisi yok, tamamen görsellik. İsteyen alır kartını öyle oynar, istemeyen 2d devam eder :)
Sosyal ağlarda paylaş

bir dünya saçmalık izlemek istiyosan 3d ile oynayabilirsin ama ben saçma saçma hareketler yapan oyuncuları gördükçe sinir oluyorum. 3d maçlar bir kere akıcı değil, adamlar duran toplarda falan amaçsızca bekliyorlar, belli yani o sırada kod bloklarının işlendiği. yan yan koşan oyuncular, dışarı çıkan topun kendi kendine dönmesi (hadi top toplayıcılar yok bari mahalle esnafı falan vursun topa dışarıdan), topun saçma gölgesi vs bunlar çok göze batan şeyler. standartların çok gerisinde ve bu yüzden çoğu oyuncu 2d'yi beğeniyor. i can football bile ilk çıktığında daha iyiydi.

elbette öncekilerden daha iyi artık ama yine de 3d fena, en azından bana göre diyeyim hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...