Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

Yahu bu boboyla ne yapıcam ben adam boş kaleye gol atamıyor aylık ise 84k alıyor varmı şöyle ucuz st öneriniz boboyu satıcam ancak nobre sakat elimde almeida kanata willian aldım iyi performans sergiledi genç yıldız simeo veya q7 satmayı düsünüyorum ( adam geçicem diye pozisyon veriyorlar)
Sosyal ağlarda paylaş

7.sezondayım ve hala gidiyo oyun sıkmadan..türk takımları ile oynuyorsanız bi dünya genç,iyi türk oyuncu lazım olacak,aklıma gelenleri yazim belki yardımı dokunur ;
GK : Onur Kıvrak,Sinan Bolat
DR : Serkan Kurtuluş,Rıdvan Şimşek
DC : Ömer Toprak,Sezer Özmen,Serdar Aziz,Eren Güngör,Giray Kaçar
DL : Hasan Ali Kaldırım,Atila Turan,İsmail Köybaşı,Özgür Çek
MC : Nuri Şahin,Gökhan İnler,Musa Çağıran,Furkan Öçal,Necip Uysal,Mehmet Ekici,Orhan Gülle
ML : Olcan Adın,Özgür Çek,Ozan İpek
AMR : Serdar Gürler,Burak Kaplan,Volkan Şen
AMC : Emre Çolak ,Mehmet Erkut Şentürk
AML : Gökhan Töre ,Berkin Arslan
ST : Batuhan Karadeniz,Mevlüt Erdinç,Eren Derdiyok,Sercan Yıldırım,İbrahim Selen
Sosyal ağlarda paylaş

pendikspor'la oynuyorumda

yönetimim çok kıl

bir tane isteğimede dönüp "peki canıms" çekmediler.

habire kavga gürültü,ultimatom tuşu olsa 20 kere basmıştım heralde.

lig atladık maç kazandık kupa mupa fln derken kulübün değerinide,sermayesinide 20-30'a fln katladım,bankada kafadan 1m euro var. youth recuitment network'u geliştirmiyolar,feeder kluüp parent kulüp istemiyorlar.

hayvan gibide pintiler,800k euro maaş bütçesi veriyor transfer bütçesi fln yok ztn,ulan o kadar maaş alan yine beenmeyen bi sürü topcu var ligde ben nasıl takım kurayım dingiller.

fak yu yönetim,istifa.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

4 4 2

bu çok iyiydi hahaha

Bu arada ilk defa çok sevdiğim bir adama gelen teklifi reddetmedim ve sattım. 30m'e yakın aldığım Hazard'ı elimde sadece bir sezon tutabildim ve Arsenal'den gelen 40m lik teklifi kabul ettim. İyi ki de etmişim çünkü klüp bir anda rahatladı.

Sözleşmesi biten ve giden Sivok'un yerine 2.5m'e Fazio'yu aldım. Özgür Çek için 6m e kadar çıktım vermediler, gittim 2.5m'e atila turan'ı aldım. Tam Mevlüt'e deli paralar verecekken fark ettim de MC yok takımda. Yani takımı atağa kaldıracak ve oyun kurabilecek. Necip pek bunların adamı değil malum. Mevlüte vereceğim parayı statsları Hazard'dan da iyi olan Henrique'e verdim.

Türkiye'deki en son mağlubiyetimizi bir önce ki sezonda süper kupada gençlere karşı 4-1 ile almıştık. Bu Türkiye'deki son mağlubiyetimiz olsun diye bir dileğimiz var :)

Sinan Bolat
toraman - ersan (fazio) - ömer toprak - ismail
cacares (ernst)
Henrique (necip)
simao q7
dentinho almeida
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...