Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

GS'yle ilk sezon sonu. kıran kırana pazarlıklar sürüyo.

Misimovic'i 6sı peşin kalanı taksitle 12.75'e Lyon'a sattım (Euro)

5.75'e Onur Kıvrak'ı 1'e de Ilsinho'yu aldım. 4-1-3-2 oynayacam bu sene. DMC Cana, ML Arda MC Elano MR Ilsinho olarak.

Neill'a dünya paraya sözleşme yeniledim de çok çöktü. Adam gibi hızlı defans göbeği önerebilecek var mı yerli yabancı fark etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

pazarlik kasin 90% i pazarliga geliyor.

750 istiyorsa once 350 ver , tekrar 750 isterse 400 ver bu sefer. Genelde ya 400 u kabul ediyor ya da 450 ye falan anlasiyorsun bu durumda. 95% pazarlik başarılı olmuştu bende. Gerçi pazarlık sonrası bile istenilen miktarlar yüksek ama baya tasarruf var
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

adam 750 den 700 e iniyor öyle durumlarda haha.

balotelli ile denedim şansımı 1.1 m isteyrek başladı, adama 300 deyince komik oldu yani :)

arasını bulucan işte.

1.1 istiyorsa 600 öner, tekrar 1.1 dicek o zaman 750 öner, ya 750 ye fit olacak ya da 900 isterim falan dicek. 900 isterse 800 öner , ya nah çekecek kaçacak yada kabul edecek ^^

Bende böyle oluyordu genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

GS'yle ilk sezon sonu. kıran kırana pazarlıklar sürüyo.

Misimovic'i 6sı peşin kalanı taksitle 12.75'e Lyon'a sattım (Euro)

5.75'e Onur Kıvrak'ı 1'e de Ilsinho'yu aldım. 4-1-3-2 oynayacam bu sene. DMC Cana, ML Arda MC Elano MR Ilsinho olarak.

Neill'a dünya paraya sözleşme yeniledim de çok çöktü. Adam gibi hızlı defans göbeği önerebilecek var mı yerli yabancı fark etmez?

ilsinho efsane ötesi
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım görecez.

Bosingwa için Milan'la kapışıyorum, boşa düştü. Milan bana bırakmaz heralde de alırsam baya gaz olur. Bi de search'te filtrelerle oynayıp adam ararken yerliler arasında genç bi adam gördüm, belki parlar diye parayı bastırıp aldım. AMC. İyi gözüküyo tavsiye ederim.

İlkay Gündoğan.

Man City ucuza adam satıp duruyo, param olsa Adebayoru alacaktım, 5.250'ye öneriyo adamlar da para yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Razu said:

oyunu türkiye liginde oynamak çok kötü olmuş. gs ile oynarken fenerbahçe ve beşiktaş çok saçma transferler yapıyorlardı. birde alabileceğiniz türk oyuncu sınırlı olunca aynı oyuncular etrafında dönüyor oyun sürekli.

türkiye ligi bayıyor beni de, o yüzden ispanya'dan sevilla veya ingiliz takımlarıyla oynuyorum genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

kertenkel said:

2011 ocak'ta fenerbahçe'ye bargas, fellaini ve cavani'yi almışken oyun göçtü, save de etmemiştim.. offf

çüş! fellaini bize gelmiyor :( bide sağlam para varmış

aralikta board room'a "request transfer funds" yaptim para vermediler, sonra "increase transfer percentage in revenue" gibi bişi vardı onu kabul edip 18m euro verdiler =)

25 m euro'ya aldım gerçi fellaini'yi 48 ayda ödeme ile

cavani de 24 m euro, 48 ay

kimseyi de satmadım
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:

BiTcH_oFBaT said:

kertenkel said:

2011 ocak'ta fenerbahçe'ye bargas, fellaini ve cavani'yi almışken oyun göçtü, save de etmemiştim.. offf

aralikta board room'a "request transfer funds" yaptim para vermediler, sonra "increase transfer percentage in revenue" gibi bişi vardı onu kabul edip 18m euro verdiler =)

kimseyi de satmadım

25m çok vermişsin ama. ben 7.5'a alıyordum. shortlist'e eklersen oyuncuları en ufak tatsızlık yaşamışsa takımla hemen sana teklif ediyorlar. bana teklif ettiler adamı :D

ama sözleşme kısmında anlaşamadık zaten. yoksa para sorun değil. ben de alabiliyorum da oyuncuları, takımlar kabul ediyor ama sözleşme sıkıntılı. şu an yeniliyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:

BiTcH_oFBaT said:

kertenkel said:

kimseyi de satmadım

abi 25 milyon euro naptın ya, ben cesena ile 6. sezonumdayım şampiyon oldum, 5m€ para verdiler diye seviniyordum tam..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...