Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Önümüzdeki sezon satabilirsem Misimovici pahalıya satıp çift forvet 4-4-2'ye geçecem ben de. Maaş yüzünden altyapıdan yetişen elemanlarla bile kontrat yenileyemiyorum.

Beleşe Selçuk İnan, Mahmadou Diarra, Diego Buonanotte gibi adamları kaçırdım maaş yüzünden.

Hatta Buonanotte İBB'ye gitti

Transfer harcamasını kısıp yıllık ücretleri artırma ayarı var oradan ücretleri arttır öncelikle. Yetmez ise yıllık çok yüksek maaş alan oyuncuların varsa elden çıkart o zaman yeterli bütçe oluşturursun. Diarra'yı ben yıllık 1.5m Euro'ya Newcastle'a almıştım. Gs'ye çok iyi gider Diarra DMC olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

onu zaten yaptım da yetmedi. Yüksek alan Elano ve Misimovic var başta. Elano çok iyi oynuyo onu satmam. Misimovic de çok iyi oynuyo da fiziksel özellikleri pek iyi değil. Bir de 4-1-3-2'ye dönmeyi düşünüyorum, AMC olmayacak yeni taktikte.

rew ben yeni kanatsız bi taktik yaptım 4-1-3-2 şeklinde,yeminlen coşuyorum genoada :) İstersen atarım ya da SS leri paylaşırım.Tabi bu coşmada Tafer+montolivo ikilisininde etkisi çok :) Ama taktikte hala eksikler var bi iki tane,onları da düzelticem inşallah. 2. sezondayım genoa ile,seneye 4-1-3-2 deki DMC yi alıp AMC ye koymayı yani 4-3-1-2 oynamayı düşünüyorum daha atak bi şekilde,bakalım nası sonuç alırım?AMC ye de kaliteli bi isim getiricem ama klas AMC lerde çok maaş istiyolar...Regen bulmaya kasmam lazım ama ona da zamanım yok,fm scout olsa(hile olduğunu bile bile sırf zamansızlıktan) oradan regenleri buluvercem aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

onu zaten yaptım da yetmedi. Yüksek alan Elano ve Misimovic var başta. Elano çok iyi oynuyo onu satmam. Misimovic de çok iyi oynuyo da fiziksel özellikleri pek iyi değil. Bir de 4-1-3-2'ye dönmeyi düşünüyorum, AMC olmayacak yeni taktikte.

En çok alanları satmana gerek yok mevkisine almayı düşündüğün adamları sat onların maaşlarından yer açılır zaten. Diarra'yı almak istiyorsan Sarp'ı Ayhan'ı gönder mesela o zaman maaş ayarlaması yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

rew ben yeni kanatsız bi taktik yaptım 4-1-3-2 şeklinde,yeminlen coşuyorum genoada :) İstersen atarım ya da SS leri paylaşırım.Tabi bu coşmada Tafer+montolivo ikilisininde etkisi çok :) Ama taktikte hala eksikler var bi iki tane,onları da düzelticem inşallah. 2. sezondayım genoa ile,seneye 4-1-3-2 deki DMC yi alıp AMC ye koymayı yani 4-3-1-2 oynamayı düşünüyorum daha atak bi şekilde,bakalım nası sonuç alırım?AMC ye de kaliteli bi isim getiricem ama klas AMC lerde çok maaş istiyolar...Regen bulmaya kasmam lazım ama ona da zamanım yok,fm scout olsa(hile olduğunu bile bile sırf zamansızlıktan) oradan regenleri buluvercem aslında...

Eheh bakalım ya, ben kendim bulmayı tercih ediyorum taktikleri. Kanatlı düşünüyorum şimdilik. Şu an kafamdaki taktikte DMC Cana, solda Arda ortada B2B Elano sağda da yeni bi transfer var. Tabii tutar mı tutmaz mı bilmem. Olmadı Arda'yı AML'ye çekip orada adv playmaker yaparım. İlerde Benitez-Baros ikilisi güzel gol atar.

AMC'ler harbi bayağı sömürüyo takımı.
Sosyal ağlarda paylaş

ula hangi iyi amc ye baksam hatta iyiyi bırak orta seviye amcye baksam 2 milyon eurodan aşağı maaş kabul etmiyolar.Çüş dedim artık.Hatta bazısı uçuyo 3-4 çekiyo tıkanıp kalıyorum.Thiago nevesi alayım diyorum ama korkuyorum adam takımı sömürcek diye.Daha yeni çok para alıyo diye miguel velosoyu 12 milyon euroya intere gönderiverdim
Sosyal ağlarda paylaş

valla 2. sezon olmasa milan badelj derdim ama kesin gitmiştir sen sparta prague ve dinamoya kesin bi göz at ama bence asıl brazilyadaki regen oyunculara bak güzel mcler çıkıyo bende 18 yaşında scoutumun montolivodan daha iyi potansiyeli olduğunu söylediği bi mc çıktı mesela.

Buarada 1.sezonun ocak ayında yedek olsun diye lukaku yu 5 milyon dolar + 48 ayda 5 milyon dolara aldım gilardinoyu yedek bıraktı bi goller atıyoki sormayın complete forwardda harika oynuyo adam.

ucuz kanat isteyenler zeman ve kusnir e baksın kusniri amr olarak retrain ettim 22 maç 15 gol 7 assist oynuyo ikiside 2 milyon dolara geliyo takıma

ucuz amc isteyenlerde dinamodaki kramaric i kesinlikle deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

bana forvet lazım. forvetsiz şampiyon oldum ilk sezon ama kupalar için filan lazım biri.
ucuz olması lazım tabi.

q7'yi de satıcam. para gelir ordan. iyi bütçe verirler umarım.
palacios'u da kovalamak lazım.

uefa çeyrek finalinde de 1-1 e getirdiydim maçı ama a.madrid 3-1 yendi beni üzdü.

şampiyon oldum ama ligde tek en genç iyi oyunculardan 2. ve 3. bana ait. bide yılın menejerinde 3.yüm. nasıl iş anlamadım :)

ensar diye bi adam buldum. necip'i kesti adam.
Sosyal ağlarda paylaş

santiago silva,christian stuani,fabbiani ya da hector mancilla.Hiç olmadı Michael Eneramo...Bu 5 liden birini alıp oynatabilirsin,hepside tek forvette nefis oynar.Çift forvette oynuyorlar.Ucuz adamlar,ama santiago silva ve hector mancilla başka takımlara gitmiş olabilirler gene de bir bak derim.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

beşiktaştan çıkan regen. milanla oynuyorum, 20 milyona bıraktı beşiktaş bu regenide. biraz fazla abartı değil mi bu yani? scout falan çekip pa sına bakmak istiyorum daha da gelişecekse ne olur bu adam lan.

Şahane oyun kurucu olur bu çocuktan. Regen adama o kadar para verildiğini ilk kez duydum altyapıya adamları daha ucuza alıyorlar genelde takımlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...