Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

netbook vs. blackberry önerisi

Privhunter

Öne çıkan mesajlar

dısardan nasıl gorunuyorum acaba telefonla, wow bb aldım isadamı tarzı takılırım artık falan gibi dusuncelerle telefon almak biraz sacma degil mi? telefon sonucta, gidip kendinize label almıyorsunuz kafanıza yapıstırmak icin. hangisini begeniosanız onu kullanın.

ve ayrıca bb ilk cıktıgında o statude bi telefondu, cogu kisi ne oldugunu bilmiodu. yanlıs anlamayın fakat etrafınıza bakarsanız sole bi, blackberrynin artık liseli kız oyuncagı oldugunu görebilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

bir gece klübüne gidin. 10-92 yaş aralığı arasında insanlar olacak. yaptığım araştırmalara ve gözlemlere göre, standların üzerinde;

bundan 1 yıl önce:
%82 iphone
%17 blackberry
%1 diğer

varken, bu yaz,
%85 blackberry
%12 iphone
%3 nokia e serisi q klavyeli telefon bulunmakta.

aynı şekilde iskeleler ve yazlık beach'lerdeki gözlemlerim, özellikle 12-18 yaş arası teeanger gençlik "abi çok ayağa düştü yeeeaa" gerekçesiyle iphone'dan uzaklaşıp blackberry'e geçiş yapmış. bunda bbm'in de çok büyük etkisi var.

rakamlar ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

blackberry'nin havasi bi degisik, iphone ciks telefonu iken blackberry karizma insanlarin telefonu resmen.

birinin elinde iphone varsa, baba parasiyla almis allahin tikkysi diyorsun, ama blackberry varsa vuu cekiyorsun icten ice :)

bende ikiside var napcez :/

edit: 2 telefonuda kullanmış biri olarak BB diyorum kesinlikle daha rahat ve daha kullanışlı bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

bb ne kadar vasat bir telefon lan, ne işe yarar yani.

bin bilmem kaç tl verip bb alan adam elimde htc desire'ı görünce gözünden yaşlar dökerek izledi beni.

parasını yakmış gibi hissediyor adeta.

BB nin tek işlevi gelen maili "push" etmesi. Anında telefonunda oluyor mail.
O yani.

amaa güzel bişi alcaksan,

samsung Wave öneririm, iphone dan falan guzel gayet bence.
Hem apple deil o da bi artı
Sosyal ağlarda paylaş

5800 en güzeli,

İnternete bağlanıyor, stream (pron) izleyebiliyorsun, maillerine bakabiliyorsun, şarjı 3 iphone süresince dayanıyor, hoparlörleri daha kaliteli, imaj derdin olmuyor (default telefon işte, herkes alıp kullanabiliyor) , ekranı, klavyesi idare eder, app.ı bol vs. SU TERAZİSİ BİLE VAR!

Fiyatı da 450 liraya kadar düşmüş.

Ha dersen ki illa para harcamalıyım, ipad güzel bir seçenek; netbook olarak da LG x140 tavsiye edebilirim, baya stabil kullanışlı bir cihaz 3 aydır x130 kullanıyorum ve memnunum, x140 da onun yeni versiyonu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...