Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni ADSL Tarifeleri

calimero

Öne çıkan mesajlar

freemaniacss said:

çüş artık ebesinin şeysi.birde aklıma birşey takıldı,o verdiğiniz linkteki fiyatlara baktımda.1mbit sınırsız bağlantıya 32.48 denmiş,kalkıcağını belirtmiş,benimde sınırsız 1mbit hiç 33 lira ödemedim.sürekli 45-48 TL arası.8 mbit sınırsızada 64 lira denmiş.ama faturaya 99 diye geçiriyolar.bunlar vergi diye geçirilen ücretler olamaz herhalde,çünkü aylık ücret olarak belirtmiş.biz neden fazla ödüyoruz?

o fiyatlara kdv ve özel iletişim vergisi dahil değil.Evet onlar vergi diye geçirilen ücretler.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

hiç aranızda uzun süreli sözleşme imzalamış olan yok mu ? sözleşme süresinin bitimine kadar gereğini yerine getirmeliler.

5.12. Teknolojik gelişmeler ve hukuki düzenlemelerden kaynaklanan nedenlerle, TTnet, ADSL HİZMETİ'ni ve bu HİZMET üzerinden verilen katma değerli servisleri uygulamaya almak, değişiklik yapmak, kaldırmak veya yenileme hakkına sahiptir. Bununla birlikte, TTnet'in, yetkili merciin belirlediği sınırlar içeirsinde kalmak kaydıyla, TARİFE'lerinde değişiklik yapma hakkı bulunmakta olup, TTnet, bu değişiklikleri yürürlüğe girmeden önce, ABONE'lerine duyuracaktır.

Sözleşmeden bir madde. Benim burdan anladığım bu olayları denetleyen mercii kimse o izin verdikten sonra her şeyi yapabiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bi önceki sayfaya link koydum gerçi ama gene koyim:
"...tarife teklifine ilişkin kamuoyu görüşü alınması"
diye bişiy. http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular/Duyurular/Duyurular.htm#tar
görüşleri sadece alıp izliyolarlarmı onu bilemicem gerçi, nasıl işlediğini vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet fena değil. Ben DHW'ye 2008'de üye olmuştum, nerdeyse her ay sorun çıkardığı için her ay yazıyodum oraya sorun var diye. Bi ara bu sorunlar acaip abardı, ben de 2008'den o zamana kadarki tüm sorunlarla ilgili mesajlarımın linklerini her ay için birer tane olmak üzere alıp adamlara gönderdim, o anki speedtest pingtest sonuçlarını falan gönderdim, bi de WOT döşedim, biraz da tehdit ettim düzeltmezseniz geçiyorum adsl'ye diye. 2 gün geçti, geçmedi, düzeldi internet. O günden beridir hiçbi sorunum olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

bi önceki sayfaya link koydum gerçi ama gene koyim:
"...tarife teklifine ilişkin kamuoyu görüşü alınması"
diye bişiy. http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular/Duyurular/Duyurular.htm#tar
görüşleri sadece alıp izliyolarlarmı onu bilemicem gerçi, nasıl işlediğini vs.

ekşi sözlük'te gördüğüm bi yoruma katılmadan edemiyorum. bana daha çok "bak biz kamuoyuna sunduk, elimizden geleni yaptık" diyerekten yedirecekler gibi geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an imkanım olsa (oturduğumuz semtte kablolu tv için gerekli kutu yokmuş) bir dakka durmam aboneliğimi kapatır herhangi bir kablolu internete geçerim. tele dünya da hem kablolu tv geliyor hemde 2 megabit sınırsız internet. bu ne ya dünyanın en pahalı internetini kullanıyoruz nerdeyse bide kotalı diyorlar

allah belalarını versin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...