Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okyanuslarin Canavarlari (Yuksek sayida resim icerir)

Draven

Öne çıkan mesajlar

iptal oldum gorunce ne diyim hehe ama ic denizlerde yuzmeye ve havuza girmeye dvam edicem 1 demis (nick i unuttum) 5km altta yasiyo neden korkuyosunuz diye ee evet neden korkiyim :)[signature][hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chiptech, 12 Ağustos 2004 15:26 tarihinde demiş ki:
bir deniz anasıyla asla dost olmam, melaba melaba.. o kadar :-P

Ahaha[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunlar deniz dibinde kala kala bu hali almışlar....demekki neymiş:

1.pencere açık dal ta**ak yatılmıcak
2.g.te giren şemsiye açılmaz
3.deniz dibinde çok kalınmıcak.(mümkünse bi melaba melaba o kadar. :D )[signature][hline]RamsesII, 12 Ağustos 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Abi bu yeliz yeşilmeni ne yapacaksanız biliyor musunuz?Böyle bir yeri kaşındığında diliyle kaşıyacak insan onu...Böyle hiç ellettirmeden ona,sadece dilinle kaşıyacaksın

[Bu mesaj DiaBoLiC tarafından 15 Ağustos 2004 03:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi film seyretmiştim, bi grup araştırmacı adam denizin bilmem kaç km altında yapılmış olan bi araştırma merkezine gidiyorlar. Orda bişeyler falan araştırıken garip olaylar oluyo, işte hareket edip duran ışıklı cisimler geliyo gidiyo. Bunları balık sanıyolar sonra bi adam yolluyolar baksın diye adamın karşısına yaklaşık olarak 2-3 km büyüklüğünde bi yer altı şehri çıkıyo. Uzaylılar varmış meğerse en derinde... Beni zamanında baya etkilemişti. Halada sorarım kendi kendime; Denizin en diplerini bilmiyoruz, kimbilir neler var...[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 15 Ağustos 2004 05:06 tarihinde demiş ki:
Bi film seyretmiştim, bi grup araştırmacı adam denizin bilmem kaç km altında yapılmış olan bi araştırma merkezine gidiyorlar. Orda bişeyler falan araştırıken garip olaylar oluyo, işte hareket edip duran ışıklı cisimler geliyo gidiyo. Bunları balık sanıyolar sonra bi adam yolluyolar baksın diye adamın karşısına yaklaşık olarak 2-3 km büyüklüğünde bi yer altı şehri çıkıyo. Uzaylılar varmış meğerse en derinde... Beni zamanında baya etkilemişti. Halada sorarım kendi kendime; Denizin en diplerini bilmiyoruz, kimbilir neler var...

Bi fimi bende baya bi eskiden TV 8 demi ne izlemiştim denizin altına iniyor parlak yapıda yaşayan canlılar vardı sonra adam nefes falan alamadığını gören bu canlılar okyonusun en dibinde adamın nefes alabilmesi için okadar basınç altında suyun olmadığı bir boşluk yaratıyorlar fakat saçma olan kısım oraya oksijen nası girsin :D sonra adamı yukarı çıkarıp bırakıyorlar falan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 15 Ağustos 2004 04:53 tarihinde demiş ki:

bu nasıl iğrenç bir balıktır böyle (büyük olan)
ayy minik olana bak ehe çok şirin :P rengi falanda hoş..
ya zaten deniz ürünlerinden nefret ederim iyice tiksindim.
bu hayvanın burnu felan var ya photoshop bence tarihçiye benziyo bizim[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya değildir photoshop zanetmiyom.Spwan iyi demiş rakıyla iyi gider diye walla :D[signature][hline]Ölüm dediğin nedir ki Gülüm?Ben senin için yaşamayı göze almışım

Paticik Thread Saptıranlar derneği Başkanı
Hayat Pokere Benzer.
Eğer Kartlarını Düzgün Oynarsan Daima Kazanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

niahah olum insan gibi gozleri baliga hic benzemiyo mutant falan midir nedir ehehe[signature][hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Brave, 15 Ağustos 2004 17:17 tarihinde demiş ki:
said:
zydar, 15 Ağustos 2004 05:06 tarihinde demiş ki:
Bi film seyretmiştim, bi grup araştırmacı adam denizin bilmem kaç km altında yapılmış olan bi araştırma merkezine gidiyorlar. Orda bişeyler falan araştırıken garip olaylar oluyo, işte hareket edip duran ışıklı cisimler geliyo gidiyo. Bunları balık sanıyolar sonra bi adam yolluyolar baksın diye adamın karşısına yaklaşık olarak 2-3 km büyüklüğünde bi yer altı şehri çıkıyo. Uzaylılar varmış meğerse en derinde... Beni zamanında baya etkilemişti. Halada sorarım kendi kendime; Denizin en diplerini bilmiyoruz, kimbilir neler var...

Bi fimi bende baya bi eskiden TV 8 demi ne izlemiştim denizin altına iniyor parlak yapıda yaşayan canlılar vardı sonra adam nefes falan alamadığını gören bu canlılar okyonusun en dibinde adamın nefes alabilmesi için okadar basınç altında suyun olmadığı bir boşluk yaratıyorlar fakat saçma olan kısım oraya oksijen nası girsin :D sonra adamı yukarı çıkarıp bırakıyorlar falan...

Abyss[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda biliyom o filmi eheh guzeldi adamin ozel elbisesinin cami ne catliyo falan ole biseydi sanirim bole adam basinctan patlamasin diye ozel sivi dolu bir elbise ile diplere daliyodu falan[signature][hline]SatanJager[RE] ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...