Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

c180k kırmızı renk

Alcadras

Öne çıkan mesajlar

dün antalya'da gördüm bu ilandaki araç değil, 06 plaka idi. acaip hoşuma gitti hiç aklıma gelmezdi kırmızısını göreceğim. aratayım nette dedim kırmızı satılık var mı diye. buldum bir tane.
çok tatlı durmuş, bizde gümüş rengi var pek hoşuma gitmiyor, bunu görünce vuruldum resmen.

şöyle bir şey.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mercedes-c-c-63-body-kit-hatasiz-28244983/detay
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bizim pederde var bu araç. önceleri yüksek motorlu araçlara (2.0 - 2.2 arası) binerdi. çok da km yapmayız, 3 yılda 30k anca. araç garajda yatıyor, vergileri de belimi büküyor diye sattı bundan sonra 1.6 dan yüksek almam dedi. gittik volvo s40 aldık. 3 yıl kullandık, sonra bu mercedes'in olayı çıktı. ötv düşüşe geçince 20-25 milyar arası düşüş oldu ve en çok da mercedes'e yaradı cidden. türkiye'de en çok bir kaç ay içinde bu mercedesler satılmış hatta. aldık sonra, gidiyor araç iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mathias said:

1.6 motorlu c kasa satmak harbi başarı. Bu seneki satışların %85'i c kasa.

Motorda çıta düşürürek satış patlaması yaşamaya BÜYÜK BİR ALKIŞ...

Mercedes'in 156hp'lik aracı ötv indirimiyle bu kadar çok satması özel bir başarı değil de, BMW'nin 1.6 litreden çıkarttığı 116hp ile 316 satmasına benden de alkış.
Sosyal ağlarda paylaş

otohaber dergisi var elimde, hangi araç temmuz ayında kaç tane satmış, ocak-temmuz arası kaç tane satmış veriler var.
geçtiğimiz ayda:
mercedes c serisi : 373 adet
ocak-temmuz arası dönemde ise 2879 adet satmış.

bmw 3 serisi ise,

temmuz: 376 adet
fakat ocak-temmuz arası 1721 adet. mercedesten 1000 adet az neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...