Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

c180k kırmızı renk

Alcadras

Öne çıkan mesajlar

synthesizer said:

porsche de dizel yaptı. cagımızın gerkeleri. sırf ideal ugruna batsın mı adamlar

ferrari ve lamborghini falan da yaparsa susarım ama henüz yapmadıkları için ;

carrera satarak, 911 satarak hatta yüzsüzlükle ürettikleri benzinli cayenne'leri satarak hala batıyorlarsa batsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Cairne said:

6 serisi degismiyecek cunku uretimden kalkti :D

nası kalktı ya

6.45 ler üretilmiyor artık

2010 model 6.30 lar 6.50 ler nerden geliyor

he benim yanlışım var o zaman pardon =)
6 serisinin fiyatlarını borusan fiyat listesinde göremeyince kalktı sandım ben yani 8 serisi vardı sonra üretilmedi onun gibi birşey yaptılar sanmıştım =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mathias said:

synthesizer said:

porsche de dizel yaptı. cagımızın gerkeleri. sırf ideal ugruna batsın mı adamlar

carrera satarak, 911 satarak hatta yüzsüzlükle ürettikleri benzinli cayenne'leri satarak hala batıyorlarsa batsınlar.
lambonun 4 kapısından haberdarsın dimi, veya ferrarinin arap şeyhine yaptıgı 4 kapıdan falan
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

Mathias said:

synthesizer said:

lambonun 4 kapısından haberdarsın dimi, veya ferrarinin arap şeyhine yaptıgı 4 kapıdan falan

Tamam da biri özel bir durum, biri de porsche panarema çakması bir ürün.

SUV veya dizel motor kadar keskin bir olay değil ikisi de.

Ona bakarsan LPG takılmaya çalışan ferrari olayları vardı, arap şeyhi bunun epik versiyonu sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Alcadras said:

yeni 5 kasayı beğenmedim ben hiç. eski 2000-2001 modelleri hala gözümde bir numaradır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-bmw-3-serisi-sahibinden-318-i-cok-temiz-29077303/detay

kesinlikle katılıyorum. bende o kasaları daha çok seviyorum. üstelik o yıllarda satılan bmw'ler şuanda satılan modellere göre çok daha dolu geliyor. geçtiğimiz senelerde satılan 3.16'lar neydi öyle. düz vitesli, kumaş koltuklu ve hiç ekstra donanımı bulunmayan sadece kasadan ibaret bmw'ler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Eralp said:

O arabalar için başarı bence

saab'ların pek sevilmediğini biliyorum ama bence güzel arabalar. aero olanlar hele gerek motor gerekse donanım bakımından dolu dolu arabalar. tasarım olarak herkesin beğenmeyeceğini kabul ediyorum. iç tasarımını ise bence çok çok az kişi beğeniyordur ama saab'ın havacılık mirasını temsil eden night panel özelliği gayet şık ve güzel..
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

Eralp said:

O arabalar için başarı bence

saab'ların pek sevilmediğini biliyorum ama bence güzel arabalar. aero olanlar hele gerek motor gerekse donanım bakımından dolu dolu arabalar. tasarım olarak herkesin beğenmeyeceğini kabul ediyorum. iç tasarımını ise bence çok çok az kişi beğeniyordur ama saab'ın havacılık mirasını temsil eden night panel özelliği gayet şık ve güzel..

Arabalar kaliteli ona birşey diyemem, ama yıllardır aynı tasarımı satıp havacılık deneyimlerinin ekmeğini yemeleri bence ayıp biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:
kesinlikle katılıyorum. bende o kasaları daha çok seviyorum. üstelik o yıllarda satılan bmw'ler şuanda satılan modellere göre çok daha dolu geliyor. geçtiğimiz senelerde satılan 3.16'lar neydi öyle. düz vitesli, kumaş koltuklu ve hiç ekstra donanımı bulunmayan sadece kasadan ibaret bmw'ler..

Ben de katılıyorum ancak bu sebepten kurumsal olarak BMW'yi değil, ithalatçıları sorumlu tutmak gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kendercik said:

Ben de katılıyorum ancak bu sebepten kurumsal olarak BMW'yi değil, ithalatçıları sorumlu tutmak gerekir.

haklısın, ithalatçıların daha ucuza getirme çabası sonucunda böyle oldu sanırım. 2000'li yıllardaki kasaya sahip bmw'lere baktığımda şuanda satılanlardan bile daha dolu olabiliyor. audi'lerde de benzer bir durum var. onların bazılarıda sırf kasadan ibaret. mercedes'lerde bu duruma pek denk gelmedim. çoğunda benzer bir doluluk var :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...