Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardımlarınızı bekliyoruz

micha

Öne çıkan mesajlar

Twinkler öldü ya.

Exp lock yapmaları lazım, öyle olunca da twinkler kendi arasında oynuyor.

Şimdi de şey moda, Vanilla ya TBC account alıp level 60/70 gearlı karakter kasıp Alterac Valley farmlıyolar. Expansionları olmadığından exp de gelmiyor. Level 61-70 Alteracında Warglavieler ile tepenize binen rogue görmeniz an meselesi fsdgh.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Twinkler öldü ya.

Exp lock yapmaları lazım, öyle olunca da twinkler kendi arasında oynuyor.

Şimdi de şey moda, Vanilla ya TBC account alıp level 60/70 gearlı karakter kasıp Alterac Valley farmlıyolar. Expansionları olmadığından exp de gelmiyor. Level 61-70 Alteracında Warglavieler ile tepenize binen rogue görmeniz an meselesi fsdgh.

şu mutıs muabbet

ıkı gun once aktıve ettım hesabı, normalde bu beles 10 gun verıolarya onla av wsg falan gırer bıraz eglenır cıkardım.
merciless falan var işte üstümde, lvl 77 e kadar ( yeşilli maviliyse tabi ) sorun olmuyor pek.

Neyse dun WSG ye gırdım, mount alayım dıe ugrasıodum.
Anam ne goreyım, warglaiveli premade takım. hepsi 70 ben 71.
Takımda bı ıkı kısı 75 falan =).

kazıdık herıflerı kazıdık, bu kadar eglenmemıstım uzun zamandır, 6-7 level ust adamı madara etmek mukemmel bısı ya.
Peşpeşe 6-7 maç aldık böyle, çok eglendım :). Bide adamlar muhabbet cıktı ole makaraya farma aldık gençleri.

Aynı geyık 60 dada vardı, ama AV olacak.
Av kadar guzel bısey var mı ya, su herıfler AV sırasına gırmeye devam etseydı ne tbc alırdım ne wotlk yemişim contentı av gıbısı var mı beya =)
ölene kadar yapabılırım ehehe.

Onun dısında, twinkler heirloomlar level arttıkca okadar aman aman degıl. Arada gırıorum, 49 warriorum var, twink mwink dinlemiyor yani,
gerçi eski kafada adam oldugum ıcın levellarken levelıma gore en ıı dusen ıtemlar olsun gazında kastıgım ıcın karakterlerı, adamda saçma sapan epic enchant zart zurt olsada pek farketmıyor o kadar.

Yanı levellarken, tadını cıkarın wowheadden falan ıtem bakın levelınza uygun, karakterımı nasıl uber yaparım dıe urasın.
Degmez dıosan twınkten dayak yersın, azcık ugrasırsan tokadı basabılırsın. Ki yeni oynuyorsunuz, bütün instancelara girin abicim, görün herşeyi ne güzel =)
inanılmaz zevk alıo olmalısınız su anda :)
ha birde /leave 2 yapın oyuna gırınce, gerizekalı trade kanalı LFG lerle dolu.
butun atmosferın ıcıne edıo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...