Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

Ahahahaha resmen blitz'deki ip düşüşünü bildim. Geçen bedava haftasında çok hoşlanmıştım kendisinden tam 6.3k'a alıcakken dedim bunlar ne zamandır karakter fiyatı azaltmıyor, kesin yakında olur bekle diye. Nitekimde öyle oldu.

http://animejunkies.net/forums/images/smilies/trolls/FuckYea-FuckYea.png
Sosyal ağlarda paylaş

Sdfsdfs. Ya ilk alınacak bir hero değil o yüzden dedim. Shen'in olayı tank olması ve onun büyük bölümünü son bir kaç ay önce gelen nerfle elinden aldılar. Artık eskisi kadar iyi tank olabilme potansiyeline sahip değil. En önemli özelliği "taunt" skilli, toplu olarak atıyor, atabildiği adamlara 2 sn civarında taunt koyuyor. Bu skilli 5v5 savaşlarda en az 2-3 kişiye (mümkünse carry'e) tutturman lazım. Daha sonra ilk skillini lane'de canı az olan arkadaşının canını arttırmak için, kill almak yerine, canı dolu olan creeplere atarak, onun canını arttırman gerekir. En önemlisi ulti, ultin haritada istediğin ally heronun yanına ona belli bir artı can vererek gitmeni sağlıyor ama 8-10 lvl'den sonra o canın hiç bir önemi kalmıyor. O yüzden gözünün sürekli haritada olup, en ufak bir gang durumu gördüğünde onların saldırmasını beklemeden direk ultini kullanıp gang yapana taunt atman gerekir. Yoksa verdiği can çok kolay bitebiliyor. Gene aynı şekilde kendini de teleport yapabilirsin, kaçmak için. Ama öyle böyle değil bayağı fazla bir cd si var.

İlk başlıyorsan, git xin, master yi falan al. Hem oyundan daha fazla zevk alırsın, hemde takıma katkın daha fazla olur. LOL'de o kadar tank,dps,caster ayrımı yok. Her hangi bir dps karakterini de item destekli ( misal xin ) şöyle böyle tank kıvamına getirebilirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=uH_ZuyB-frY

Bu video varda, bu 1 yıl önceki hali. O videodaki başta yaptığı tüm hareketleri şu an denesen direk ölüsün. 1.si artık ilk skilli o kadar dmg vurmuyor ve heal etmiyor. 2.si lvl başına aldığı hp,dmg oranları çok düşürüldü. Yani gereksiz bir hero haline geldi. Zevk için oynanır ama onun yerine bir alistair, bir amumu, rammus tercih edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...