Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

oynamadım ama uste bir sürü oyunda gördüğüm kadarıyla

jungle için şahane skilleri olsa da gankleri çok başarılı değil açıkçası, bir alex değil, xin, mumu, lee sin, nunu çok daha iyi skillere sahip gank için.

takım savaşlarında işe yarıyor baya, 5v5 için gayet iyi bi karakter. shieldı var, survivabilitysi yüksek, ultisi carryleri epey yoracak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

300mslerdemisin gene ozan bey
keyitlinle hetşat atasım var
abi yine iyi ya bugünlerde. max 150. onla da en fazla taric olunuyo. OUTRAGEOUS

ışınlanmalı hero oynanmıyo ama. kassadin, kata, akali falan. üzülmüyor değilim. olsun. ben gene supportumu alır, mid-game'de arkana takılır, assistimi toplarım.
problem, telekom?

bide doruk, rankedlarda öyle olmuyo abi, sırayla seçiyosun. :/ keşke dediğin gibi olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

poshet1 diye bi türk var. denk gelirse direk çıkın oyundan, yaşadığınız sinir harbine değmez.

adam dün oyunda adımı gördüğü gibi (malum nickim türk ki çok pişmanım türkçe isim koyduğuma) ana avrat başladı küfüre. ranked game oynuyoruz güya, bu salak ortada akaliyle 0/4/0 giderken güç bela taşıdım oyunu kazandık, yemediğimiz küfür kalmadı.

adamı ignoreladım bugün yine denk geldi oyuna, main charım olan singedı banladı beni görünce, ben singedım dememe rağmen. gitti vladla 0/6/0 yaptı. hayır olan 30 rank puanıma ve zamanıma oldu. yemin ediyorum şu oyunu 50€ yapsalar da böyle çocuklar girmese oyuna iki kere 50€ vericem.

bu adamı görürseniz direk çıkın oyundan, hayatınızdan 30 dakika çalmayın gerek yok.

abi dediğin kadar var hatta daha beter. bize de denk geldi demin. direk dodgelayın bu adam varsa o kadar diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abiiii. 3 gündür falan ekran kartım yanık. özledim yav. burdan kaede'ye sesleniyorum. blitz freeweek bitmeden yetişeceğim. caith trap & blitz grap = pewpew damage hohoho. evet pek fazla outrageous değil belki, ama en azından kafiyeli. o da demektir ki = functional and stylish

bide dün lol ile ilgili görülebilecek en garip rüyayı görmüş olabilirim. patch notelarında "taric artık outrageous demeyecek. seiyüsü değiştirildi" gibi bi not oluyodu. böyle üzülüyodum falan. HAYROLA. amin.

ve ben yavaş yavaş taric oluyorum adeta. fairy tail izlerken falan edolas arcında "magic has ruined this land" demekten alamıyorum kendimi taric sesiyle. mor skini alcam galiba yakında. taric cv al istersen. yok i will play "with clarity"

o zaman;
http://www.youtube.com/watch?v=Swsv5mwlMrg

edit: abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...