Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

Kojiroh said:

Leona'nın dpsi çok az, move speed çok az, survival eh, cc çoğunlukla yetersiz falan. Öyle alelade bi karakter olmuş.

Hmm, late gamede etkili olan bi Maokai'a ben de denk gelmedim aslında.

Yüksek survivallı bi AP oynamak istiyorum ben ya. AP olarak oynadığım karakterler Lux ve Veigar, ama ikisi de squishy, özellikle Lux. Nasus'u çok önceden oynamış ama becerememiştim, şimdi neler yapabilrim bilemiyorum.

Ne önerirsiniz yüksek survival yüksek dps ranged bi AP? Var mı böyle bi şey (Vlad var diye biliyorum bi sdf)
iyi de veigar gibi hayvan nuke u olan adamla milletin ortasına dalama abi bi zahmet :p lux keza. ki rylai, scepter, roa gibi itemlar gayet yardımcı oluyor bu duruma. ki luxun shieldi slowu gayet işe yarıyor, iyi kullanabilmek lazım.

dediğin tarz morde var, mana sorunu yok, 5 kişinin arasına dalıp 1'ini öldürüp dönebilirsin rahatlıkla, hatta sağlam bi carrynin ghostunu alırsan pentaya gidebilirsin dsfs.

annie var bide shieldı var flash yapıp kombo çakarak squishy karakterleri 1.2 saniye içinde direk öldürebiliyorsun. takım savaşlarında hayvani aoe dmg verebiliyor karşıda oynayan counterlamayı bilmiyorsa.

tf var bi de ona bi bak kaçması kolay, chasing için de en iyi karakterlerdendir
Sosyal ağlarda paylaş

Abi işte ne zaman onlarla oynasam focuslanıyorum yani. Bi şey var bende çekiyorum milleti. Caitlynde de aynı muhabbet var, millet otomatik olarak yüksek dpslilere çullanıyo ve ben daha onlardan kaçmayı öğrenemedim galiba. Yoksa Lux'ken ii yancılık yapıyorum dokunmazlarsa skjhdfa

Şu Vlad ve Brand işi kafama yatmaya başladı aslında. Bi beleşlerden bakiyim neler varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında kullandığımız şimdi hiiiiç işe yaramayan bazı runelar vardı. nasılsa kullanmıyorum birleştiriyim dedim tek işime yarayan bi swiftness rune u çıktı çıka çıka o kadar runedan heheh, var o zaten o da

bi de ttnet allah belanı versin 350~ ranked gameimde ilk leaveim sayelerinde oldu, hat bi gitti 1,5 saattir yok. müşteri hizmetlerindeki adam da alışmış sövenlere güzel güzel dinliyor sonra otomatik cevaplar çıldırcam :D

hırsımı alamadım 200pingle oynıcam telefonun internetinden
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...