Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

vayne ilk çıktığında almıştım

direk ad kasın, yancı özellikleri atk speed arpen health olsun sırayla. zaten alıcağınız itemlar belli.

bikaç oyunda video çekmediğime pişman oldum, hele bi-iki kez ashenin arrowının tam önünden tumble ile sıyrılmışlığım vardır film gibiydi, dreamhackteki gibi arkadan alkışları duydum böle.
Sosyal ağlarda paylaş

Birleşmiyor malesef para biriktirip toptan alman lazım o yönü biraz salakça alışınca ama sorun yaratmıyor birde mordekaiser god yani ya karşıma öle efsane adamlar çıkmadığı için yada ben az çok iyi oynadığım için iyi hero başka hero beceremiyorum morde den sonra hele tank vari oldunmu yanında iyi suppo/killer varsa maymun ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ölünce para gitmediği için alıp stashe koymanın bi alemi yok

ps: açılıyım anlaşılmamış sanırım, vanille şimdi bot aldın 350 gold. berserker greaves in fiyatı 570 gold a düşüyor. 420 item 150 de recipe. botu almadan tek tıkla yapıcak olsaydın 920 e yapardın
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

ölünce para gitmediği için alıp stashe koymanın bi alemi yok

ps: açılıyım anlaşılmamış sanırım, vanille şimdi bot aldın 350 gold. berserker greaves in fiyatı 570 gold a düşüyor. 420 item 150 de recipe. botu almadan tek tıkla yapıcak olsaydın 920 e yapardın

sen maddi olarak bakmissin, ben yer sikintisindan müzdaribim dfs
neese biriktirip aliyorum artik.
ama bu smurflerin de... allah belasini virsin. hayvan herifler 2 eldir oynatmadilar.
ryze da cok iyiymis bu arada, annieden daha cok sevdim.
baska ne var ryze gibi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan yine gittim en squishy adamları sevdim şu oyunda da. AD'de mainim Caitlyn, AP'de Lux. Karşı takım az biraz işini biliyosa direk focusluyolar. Ve nasıl bi tesadüfse istisnasız her takımım aşırı derecede kötü oluyo ve karşısı all-star team hep, 5 kişi premade falan geliyo sürekli.

Ulan adam tank diye kendini ölümsüz sanıyo, karşı takım toplu halde lane değiştirme amacıyla ormanın içinde yürüyoken gidiyo aralarına dalıyo, biz de o sırada gang planları kuruyoruz güya.

Nefretimi kusmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...