Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Low lvl tanking

derFremdeSohn

Öne çıkan mesajlar

Abi 17. leveldayım, bi grupla dm'ye girdim, tankın dünyadan haberi yok yanından elite geçiyo healera saldırmaya, umrunda değil falan. Ben aldım tanklığı.

Healer ve bi dps direk gruptan çıkıp grup dağılana kadar 32 tane revenge atmışım, bunlardan 4'ü parry, 3'ü dodge, 2'si block, biri de miss. Oran olarak %13 parry %10 dodge, %6 block, %3 miss.

Bu ne ya bu levelda expertise mi stacklicem? %30'u vurmamış attıklarımın

Edit: Ki expertise falan yok bu levelda, human racialı var güya 3 expertise
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Zarif said:

67 levelde piskopatlık yapıp shattered halls ve mechanar yaptırdım random bekleyenlere warriorla.

muhteşem zevkliydi.

o sh'nin hc'si icc'nin ilk 4 bosstan zordu galiba.

mortal strike vuran 6 gladyatör orc ve heallamaktan parmaklarına kramp giren healerlar

şimdiye göre tbc hakketen çok zordu yav. heroiclerde falan t6 lar varsa millette anca cc'siz falan pull yapılabilirdi. wotlk ilk çıktığı gün bile hc lerde cc falan yapılmıyordu. biraz bosslar çok vuruyordu işte.

vanilla ile wotlk arasında güzel yerde duruyor tbc.
Sosyal ağlarda paylaş

tbc de zul aman ve ssc'nin bi kısmı haricinde hiç zevk almadım pve anlamında. bt falan görmedim ama bu oyun için şu an edilen sitemlerin çoğu oyunun basit olmasından dolayı. yeterli oyuncu farkını yaratıp ego tatmini sağlatamıyor oyun ve rage yapıyor herkes. sıkıcıydı belki strat scholo ama o zaman noliferlığın hakkını verip ego tatmini sağlanbiliyodu. şimdi o yok. mmorpg dediğin de sıkıcı olmalı zaten. orgrimarrdan raidlere, bg lere arenaya her halta gidiliyosa o rpg de bi sorun var demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

ultimanın çizgisini yakalayamadılar -.-

mesela bu gün olsa ben gene ultima oynarım sıkılmam. (ama AoS ya da second age)

wowda herkes aynı herşşey aynı herşey tek düze tek sistem.

insanlar zaten gerçek hayattan ve gerçeklikten kopmak için oynuyolar bu yonu. kendi kahramanlarını canlandırmak istiyolar vs.

blizz öle bişi yapıoki, en sonunda herkes aynı seviyeye ve aynı şekle giriyo.

en iyi dps için x/x/x talent yapcan, en baba gear tier bilmemkaç, bunlara uyan glipler şunnar, şurdan şu itemla şu bilmemneyi alcan şu ençenti yapcan başka bi şeklin yok.

sonra ? işte herkes en iyi herkes aynı...

hayır abi, ben farklı olmak istiyorum. ultimada aynı ekran içinde 2 tane aynı şekilde adam göremezdin ya. herkes kendine has kendine özgüydü..
Sosyal ağlarda paylaş

hayır her boku anlıyorum dk summon nedir. raid içinde domuz nedir fish nedir. zaten zilyon tane trinket oraya buraya teleportlayan..

random dungeon olayı güzel bişey ama zeplindir gemidir görmeyen bi ton insan 80 kasıyor bu sayede. sota diye bi bg çıkardılar saçma sapan bişey. eots desen base al flaga gitme diyorsun ama oyun seni hardcore bi pvp ye sokmuyor ki. zevk yok oyunda. bi süre sonra herkes bayrak almak istiyor çünkü yakın dövüş yok oyunda. kimse kimseye dokunmadan vandara rushlayıp kazanmanın neresi PVP? vandar npc ulan beyinsiz. getir gene rank sistemini bg lerde ranki yüksek elemanları kesme amaçlı falan bi oyun geliştir. bi hırs olsun olay hakkaten birini öldürmek olsun bilgisayar olmayan birini öldürmek. honorla item verme bg sonucu rank ver bişey yap. herkes honor kasıyosa az çok kasmanın ne mantığı var. oyunda unique olan bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

tbc ile zaten son 5-6 ay öncesine kadar arenadan başka bişey yapmadım. onu kategorize etmedim zaten oyunun belki de tek katlanılacak tarafı orası ancak orada da acayip ciddi bracket ve crossrealm sorunu var. yani dünyaca bilinen oyuncular sırf 1st gladiator title için battlegroup değiştiriyosa ve başarılı oluyorsa bu işte de bir eşitsizlik var demektir. glad için aylarını ver al bi şekilde sonra arenajunkieste low popu. eu realm zaa diye trollesinler, hoş bişey değil. ama kötünün iyisi gene de..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...