Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Abi oturmuş inanılmaz beğenilmiş sistemin var falan niye kurcalıyorsun ki... gözlerimle gördüm ama sebebini. Bir arkadaş almıştı dragon age ps3'e ki şaşırdım sen ne alaka dragon age falan zaten adam şu cevabı verdi "yaa aldım sırf konuşma konuşma kapadım." gitti değiştirdi sonra oyunu. işte bu gibi lesser insanlara satmak için yapıyorlar sanırım bu değişiklikleri.

birde daha ilk oyundayım ama o aksanlı bronz elf yerine bizim alistairle gay ilişki yaşamak isterim ya adama karşı bir şeyler hissediyorum oynarken çok entersan
Sosyal ağlarda paylaş

alistair karizma adam yau :D hani kız olsam veririm tipinde sdfsdf

bide oyunda ben combattan çok konuşmalarda eğleniyorum. hani bi canavar geldi mi (büyük ejder fln deilse) of yine kesecez bunları moduna giriyyorum. ama konuşmalardan önce save alıp türlü türlü deniyorum. çok hoşuma gidio çok kalite yapmışlar. konuşma kabiliyeti gibilerinden bi skill varmış. baya sonra gördüm onu çok pişman oldum tekrar başlıcam onu fulleyip oyuna sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Valla grafikleri abartı oyunlarda hödük male tipli karakterleri oynayamıyorum artık hehe. Birde male olunca Royal blood olmadıkça kral olamıyorsunuz zaten unutun onu =P

royal blood derken? human seçersen mecbur noble başlatıyor zaten. çok denedim köylü çocuğu olayım diye olmadı :(

unuttum sormayı kraliçe ile romance oluyor mu ? sdfsfs
Sosyal ağlarda paylaş

bende az önce bitirdim ilk oyunu. evlendim kraliçe ile. lelianayı da aldım yanıma morriganı aramaya çıktım :P
orzammarda verdiğim kararlarla cücelerin ağzına sıçmışım :D
ama işte kraliçe ve benden bahsetmiodu hiç yazılarda. ne bilim şöyle 2 3 çocuk yapmalıydık. romance olmalıydı fln sdfsfs

valla çok beğendim oyunu baştan sona kadar. ikinci oyunda böle olsa (oyunun uzunluğuda böyle olmalı) tadından yenmez.
ilk oyunda son battleda denerime ordu ile geldiğimizde biraz aksiyon eksikti. ama oda oyunun combat sisteminden kaynaklı sorun yok yani.

a sormayı unuttum. şimdi expansiona başlıcam. değer mi yüklemeye? oyun süresi uzunluğu fln nasıl ? bide aynı karakterle mi devam edioruz ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...