Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahalara Geri Dönüş

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

lvl 78 oldum. henüz raid görmedim ama 5manler 15dk sürüyo ayar oluyorum.

nerde o eski BRD emperor runlar...
millet yemeğini sigarasını suyunu birasını masasına stoklar, kız arkadaşını vs önceden arayıp konuşup telefonunu kapatıp BRD ye girerdi.

zindana başladığınız o diğer 4 kişi emperor downdan sonra artık sizin en yakın wow arkadaşlarınız olmuşlardır. 4-5 saatlik runda artık adamlarla akraba oluyodunuz..

şimdi öylemi 1nightstand gibi, grup toplanıyo

hi
hi hey
hi
hey
hao

15 dk sonra

tx by
bb
bye
bye
bb

bukadar yani..
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat süren 5 man de hoş değil 15 dakikada aoe fest olarak biten de...

tbc nin 5 man kıvamı iyidi.

1-2 tane kolay hc vardı sektirmeden herkesin yaptığı slave pens gibi.

1-2 tane ultra zor vardı tierli insanların bile random girmediği. shattered halls, cot durnholde gibi.

diğerleri de ortalama idi işte. ne kolay, ne ultra zor. kıvamında.
Sosyal ağlarda paylaş

ben loot alırsam thnx bye diorm. bir de lootumu bir hunter alırsa kufur ediyorum.

baska da bisi demiorm.

ama bazen trade de super geyikler donuyo. gecen haftalarda olmustu bi tane. insanlar bildigin islerini bırakıp muhabbete girmisti. sonra bi sivri cıktı aradan laf attı. ona sardı herkes sdfs.

neyse konuya geri doneyim.

loot varsa thnx bye, hunter varsa kufur, yoksa bisi solemene gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

ama hardcore diilki o.. dur izah ediyim de anlaşılsın ne vaziyette odluğum. ağlamayın ama sonra halime..

bu ara işler okadar okdar çok yoğun ki; sabah saat 09:30'da şirkette işe başlıyoruz, gece saat 00:00'da şirketten çıkıyoruz. evet 14,5 saat. gece 00:00'da şirketten çıkınca servis zaten anadolu yakasından avrupa yakasına beni 1 saatte götürüyor. saat 01:00 da evdeyim, 01:15'te wow açıyorum, 03:00'da kapatıyorum, gene sabah 08:00'da kalkıp işe gidiyorum. yani her gün 1.5 saat bazen sadece 1 saat falan wow oynuyorum. eve erken geldiğim zaman da başka işlerimle uraşıorum gene o gün 1 - 1,5 saat wow oynuyorum.

yani o yüzden sabahın 3ünde lvl 80 oldum, çünkü allahın belası şirketim bana ancak o zmanı bırakıyo oyun oynamak uyumak nefes almak yemek yemek dinlenmek ya da sevişmek için..
Sosyal ağlarda paylaş

alamıyor. bazen işte çalışırken klavye üsütünde uyduğum oluyor 5-10dk. ciddiyim. ancak ben tek değilim. 12 kişilik bir ekip 1 aydır bu şekilde çalışıyoruz.

dahası, pazar günleri de uyuyamıyorum. son 4 haftadır söz/nişan mevzusuna her pazar sabah 8 de kalkıp mevzular peşine koşturuyorum. bir de kız tarafı 300km uzakta. git gel toplam 5 saat yolculuk. ben çook uzun süredir uyumuyorum anlicaanız.

artık o 1.5 saat wowu da oynamasam, şu an hayatımdan direkt kendim için yaptığım hiçbişiyim olamicak yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...