Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunlarda ve filmlerde shotgun..

Sam

Öne çıkan mesajlar

huun said:

shot gun zaten kisa menzil silahidir gayet normal yani kisa menzilde is yapmasi . neyi anlamadin ki simdi sam ?

uzun menzilde is yapsin istersende ufacik sacmalar kullanman gerekir ki turkiyede en cok atesli silahla yaralanma olayi bu sekilde gerceklesir ve oldurucu degildir . 1mm capinda 100 tane delik . derinin az altina kadar ancak girebilir . tamamen doktora eziyet baska bir sey degil .

yok etkili olsun istersende kocaman sacmalar doldurursun ama o zamanda 10 m mesafadeki hedefi zor vurursun .

kisaca pompali kisa mesafade gosu . dalacan bir odaya bammm bamm bamm . temiz hizli eheheh

pompali kısa mesafede. ok.
ama verdiğin bilgiler yanlış.
tek kurşun diye tabir edilen fişekten kullanırsan pompalı ile en uzun mesafede en büyük etkiyi yaratırsın.ucuna şok takarsan en uzun mesafede en öldürücü etkiyi tek kurşun ile yaparsın.
saçma kullanırsan kısa mesafede saçmaların aralarındaki mesafeler daha cok acılarak, uzun mesafedeki hedefi vurmakta zorlanmasan bile en az etkiyi yaparsın.üstelik ince saçma tek kurşuna göre daha çabuk soğur ve daha kısa mesafe kateder.
avcılık yaptım ordan bilip söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

görüşelim o zaman. ben 200'e satıyorum.

konuda anlaşılamayan noktalar var sanırım. şöyle yapalım. sırt sırta verelim. ben 500 mt yürüyeyim, bana arkasını dönen de 500 mt yürüsün. aramızda 1000 mt olduğunda birbirimize ateş edelim.

bende 458 winchester var ama... gerisi de istediği yivsiz silahı ve muhimmatı alsın. hadi gelin birbirimize ateş edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...