Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok Komik bişey

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

www.altinkizlar.com arkadaşlar bayılıodum ben gülmekten öneririm. Duble bölümünden ilk 2 sini öneririm yüzüklerin efendisini dublajlamışlar çok komik olmuş izledikçe gülüyorum :)[signature][hline]
Maxarathiel, 16 Temmuz 2004 22:26 tarihinde demiş ki:
Benimki önümde ama ters duruyo(!).

PaticikFm DestroyCartoon Dark Tranquillity Rotting-Christ

[Bu mesaj Ferrero tarafından 07 Ağustos 2004 20:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin Adi : ADSL BAŞVURUSU
Modemli Köyüne gelen Adsl Internet bağlantısı tüm ahaliyi sevindirir. Fakat port sayısı sınırlı olup, gelen yoğun talebi karşılamamaktadır. Portlar bitmek üzeredir ve hala internet manyağa -Daylup Ömer- eve Adsl alamamıştır. Son bi umut postane memuru Mustaa`nın evine gider...
Not: Filmdeki isimler gerçek hayattan alınmıştır. Adamımız tüm uğraşlarına rağmen, hala evine Adsl bağlatamamıştır.

lol yaw
Sosyal ağlarda paylaş

gladyatör ve matrix dublajlarını ve şeytanın avukatı dublajını nerden bulurum[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

ya gladyatörün ve şeytan'ın avukatının dublajlar vardı nerde onlaR?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

yüzüklerin efendisini izledim hiç bişiye benzemiyor.

babun.org daki dublajların üzerine yok! adamlar çoook çook ii :) ağız hareketleri nerdeyse tam uyuyo ve geyikleri süper

hatta en güzeli dublajları da bu.[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

"hangi yüzük" kesinlikle muhteşem. evet kalitesiz, doğaçlama vs ama önyargısız bi kaç kez izleyince kafayı yarıyosunuz resmen.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

wevet evet istek.avi çoğu zaman bir ükte bir isyan kimi zaman da bir nevi maytap geçme malzemesi ama çoğunlukla imza olmuştur :)

-dondurma istiyorm... avokadılu olacak eksii eksi 12 derece olacak gümüş kaşık istiyorum çay kaşığından küçük çorba kaşığıundna büyük olmayacak... yanımdakilere de uzun kuplardan istiyorum
-beyfendi uzun kup kalmamış...
-hmm neyse gelecek sefere

dondıurmacıyla dalga geçiyordum adam avokadolu olmadığı in kivili ondurma getirmiş ve avokadolu olduğunu iddia etmişti...
buradan ortaköydeki o adınıu bilmediğim dondurmacıya teşekkür ediyorum[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?
-Bakmıyorum ki göreyim...

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...