Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ULTIMA ONLINE

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

Cystein said:

Tenekeadam said:

ben ilk journeyman gördüğümde çok özenmiştim, lan adam maceracı yollarda geçiyor hayatı, biz devamlı koyun kesiyoruz demiştim.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
öldüm buna çünkü aynı durum bende de vardı :D

hard gamer'ın son zamanlarına yetişebilmiştim kapanınca nebulaya geçmiştim. orda pkların yaptıkları bi piçlik vardı. brit mezarın ordaki yolda sınıra kadar kovalıyolardı mezarda kasan appleri (ben mesela) sonra brit sınırının ordaki invis pklar greater expolarla patlatıyolardı götümüzü.
ahahahaha adamlar çok eğleniyolardı ama ben hayatın anlamını sorgulamaya başlamıştım. habire reskill habire reskill :D

newbie iken uzun reskillerden sonra gerçek cesedini bulup içindeki insanlar için değersiz ama senin için önemli itemları geri almanın mutlulugunu başka birşey vermedi ahah
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah iyimiş baya ya anneeside oynuyosa? bu gözler 47 belki 50 üstü evli çocuklu kadının internet cafesi olduğu için ultima oynadığını kocasının belkide 60 yaşında ultima oynayıp staff olup ordaki cafeye gelenler sayesinde server açtığnı gördü
Sosyal ağlarda paylaş

Ultima yüzünden bizzat tekme ve yumruklu dayak yiyen tanıdığım var.

Cystein said:

ya bende stigmanın düğünde kopan bi fotosu vardı böyle dansederkene onu aradım aradım bulamadım ahahahah ama şu var bakın asgard'ın kapanma sebebi... odin'in edit evinin bana gösterilmesi :D

Bu mu edit mi anlamadım? Biz Metalon'dan birkaç kişi ban yedikten sonra server'ın save süresi 2-3 sn. kısalmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

ey gidi günler
belki patidendir
yılsev miydi yildevs mi bilmem ne abi vardı metalci uzun sacli =))
o zmanlar kablo net e geçiş dönemi vardı
int kafe işletmecisi 56 k modemi 30 bilgisayara paylaşıma actıgında bankadan item koyup bırakmak eziyetti, hatta bi efsane olmuştu kablo geldiğinde konusuoduk bank yazınca anında acılcak banka "woooooow"

nesee kafede sanane devri kapanmış nebula devri başlamıştı ozmnlarinanılmaz bir yogunluk vardı serverda mezar 30 kişi kaynıyordu. yilsev abide koyun kesip para yapmayı öğrenmiş ve hayatımızı kaydırmıştı
biz ortason veletleri kafenin dibinde dayak karşılığı para kasarken onlar skill kasardı. bir zaman sonrada en zengin hali almıştık
sonra ticket sistemi yada gold ile item newb scroll mu ne wardı ona hücüm etmiştik
o deathshroud lar ne degerliğidi anasını satiim ayrı bir karizma katıodu karaktere onu newb yapacaktık kastık 1 ayda onuda başardık
işin komik yanı hep yilsev takılıodu bu paralr ve itemlarla
benim uo serüvenim amelelikle başladı. amelelikle bitti
anasını sattımının en fazla 50 skill kasmısımdır toplamda hiç mi sevmem su kasmayı anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Ultima yüzünden bizzat tekme ve yumruklu dayak yiyen tanıdığım var.

Cystein said:

ya bende stigmanın düğünde kopan bi fotosu vardı böyle dansederkene onu aradım aradım bulamadım ahahahah ama şu var bakın asgard'ın kapanma sebebi... odin'in edit evinin bana gösterilmesi :D

Bu mu edit mi anlamadım? Biz Metalon'dan birkaç kişi ban yedikten sonra server'ın save süresi 2-3 sn. kısalmıştı.

arkadaşın bir arkadaşı vardı,kain diye bir karakter

mavi sakalı vardı sdfds, ban yerdi 1 saat sonra geri gelirdi, bankada mare spawnı filan vardı yamulmuyorsam
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

item edit işte. adamın evi orası başka bi gmle tartışıyo. ben de serverda tanınan bi adam forumda da moddum. tartıştığı gm çekiyo beni odinin player charının evine. full +15 +12 ss ve katanalarla pvp torbalarıyla dolu bi ev işte. daha nolsun?

İnsiyatifli edit onun adı, edit adama Gm gelir sorar bir arzunuz var mı diye
Sosyal ağlarda paylaş

benim için uo daki en eğlenceli zamanlar server ın ilk açıldığı günlerdir

kimse skill kasmamışken hızlıca statlarınızı hazırlayıp bir avuç bandaj,kemik set ve mf silahıyla brit mezarda aksiyona dalmak gibisi yoktur

ayrıca grupta alchemy i olan varsa exp potlarla iyi kıyım yaparsınız

sonra buc's a kadar koşup ganimetlerinizi bankaya atıp gerisin geri gidip gelmek başlı başına heyecan yaratır

ömrümü yedin uo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...