Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 2

Efrasiyab

Öne çıkan mesajlar

Roqq said:

Henüz gelmedi. Patch gelecek ama dlcden emin değilim.

DLC istiyorum ya sırf o yüzden yeni oyuna başlamıyorum.

Hard Zorlukta,

İrlanda; England- İskotcya aldıktan sorna sıkıldım.

İtalyada, italyayı kurduktan sonra sıkıldım.

Başarısız 4-5 denemeden sonra İspanyayı Deneyecektim ama DLC yi bekliyordum :D...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Bende DLC yi bekleymeden yeni oyuna başladım aralıksız 10 saat oyundan sonra 2 saatlik uykuyla işe geldim :D.

Biraz modifikasyonla işler multazam ilerliyor.

Rusların ve Avrupalıların "Cuman" yalanına inat Kumanları hakketiğiğ yer olan Turkish grubuna aldım :D. Alparslaın oğlu Toktamis başa geçti en buyuk savuncusu bendim taki pis adam autorityyi high yapıncaya kadar. Bu şartlar altında firsat çıkınca isyandan başka çare yok gibi duruyor.

toplamda 21 toprakla cevremdeki en güçlü beyler beyiyim ( Kuzeydeki türk kardeşlerimizi muslumanlaştırma çalışmaları sayesinde :D. Muhtemelen isyan ettiğimide selcuklu kalmayacak. Her kez işsyan eder.

Gerçekten Paradox muslumanlarla oynamayı açmalı 100000 daha fazla oyun sater adamlar. Inanılmaz zevkliymiş selcuklu ile oynamak. Boyna kan cinayet savaş entrika yok boyle bir yer. Zaten butun yoneticiler Turk selcukluda 3 tane turk toprağı var boyna isyan. İnanılmaz guzel bir yonetim sistemi var. En guclu oğul başa geciyor. İstediğim oğula veriyorum 2. şehri başa geçiyor al sana yeni reis.

İşten sabırsızlıkla çıkıp oyun oynayasım var :D.
Sosyal ağlarda paylaş

hotfix gelicekmiş gün içinde,
+ mouse wheel çalışmıyor
+ eğitmenin trait'i neyse çocuk direk aynısını alıyor
+ dediklerine göre crusade'ler direk kingdom'lara açıldığından 1300'e varmadan müslüman ülke kalmıyormuş, hal böyle olunca papa gidip rastgele hristiyan ülkelere cihad ilan ediyormuş > Allahu Akbar!! + eventler olduğunda oyun pause olmuyor, illa kendin durdurmak zorundasın

Sosyal ağlarda paylaş

Caladorn said:

hotfix gelicekmiş gün içinde,
+ mouse wheel çalışmıyor
+ eğitmenin trait'i neyse çocuk direk aynısını alıyor
+ dediklerine göre crusade'ler direk kingdom'lara açıldığından 1300'e varmadan müslüman ülke kalmıyormuş, hal böyle olunca papa gidip rastgele hristiyan ülkelere cihad ilan ediyormuş > Allahu Akbar!! + eventler olduğunda oyun pause olmuyor, illa kendin durdurmak zorundasın

LOL
Sosyal ağlarda paylaş

create new vassal deyince atanan bishop/mayor/baron falan yeni doğmuş bebek statlarıyla geliyorlar 0/1/0/0/2 falan, keza invite holy man/noble to court ile gelenler de aynı, abv paradox...
ai de aynı mı diye bakınca sonuç; statlar şahane QQ

hiç değilse intrigue ile çağrılan holy man/noble statlarını düzeltmek için;

decisions klasöründeki "employment_decisions" içinde "female = no" satırının altına "age = 17" ekleyin.

Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

zaten topluyordu müslümler etraftan ally sürekli. onda bir şey yok ki direk kingdomu verdiğine göre crusadeler, denge açısından daha iyi bile olabilir ama önemli olan şu yukarıda ki hungary'e crusade yada 0lanan traitler. yinede coat of arms yapıp akmak güzel olcak

:D:D:D:D

eskisi gibi değil malesef,,,,,
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...