Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydu net Yeni tarifeler

ajmet

Öne çıkan mesajlar

Bugün 5mbit'lik bağlantı için başvuru yaptım. 30TL dışında bir masraf çıkarmadılar, modemide kendim temin etcem zaten. Ama aklımı kurcalayan birşey var, TTNette 8Mbit'e kadar olan tarifedeyken hız testinde 1.50 üzerini ne hikmetse göremedim inşallah UyduNette aynı sorunu yaşamam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Download hızın 5mbit olacaktır ama emin ol dış bağlantılarda 512kb liler ile aynı kayıp değerlerine sahip olacaksın. Kayıp değeri demek gelen giden paketlerdeki veri kaybı. Bu da problem yaratıyor. Online oyun oynamak için uydunet bağlatmayın.

böyle bir sorun yaşamadım hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Download hızın 5mbit olacaktır ama emin ol dış bağlantılarda 512kb liler ile aynı kayıp değerlerine sahip olacaksın. Kayıp değeri demek gelen giden paketlerdeki veri kaybı. Bu da problem yaratıyor. Online oyun oynamak için uydunet bağlatmayın.

1 sene önce wow'da ortalama 150 - 170ms ile oynuyordum :)
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene önce 2mb adsl ile 90ms~ fln alıyordum ben o bi ölcü değil ;p serverinden serverine bağlandığın güne göre bile değişebiliyor.

ha ama şu var bundan 10-12 yıl önce millet ilk kablo net e geçmeye başladığın da hatırlıyorum quake 2 falan oynarken anet vs üstünde bariz bir hız ve ping üstünlüğü vardı kablonet kullanıcılarının ve coğu kişi normal adsl den daha iyi olduğunu söylüyordu (yurtdışında dsl kullanıp türkiyede kablonet bağlattıran insanların anlatımı ile) o zamanlar 33.600 modem ile halen süründüğüm için bilemiyorum tabii ne kadar iiydi kötüydü.

mantığının pek değiştiğini sanmam yine stabil ve hızlı olur ama prime time zamanı lag spike yaptığı ile ilgili söylenceleri de ilk defa duymuyorum ;p
Sosyal ağlarda paylaş

kullanan ya da bilgisi olanlara soruyorum:
millet her ne kadar 5mb 10mb takılsa da, 1mb almayı düşünüyom şimdilik bundan.Ama tarifede sabit 1mb tarife yok 1mbe kadar demiş. Şimdi 30 lira verip aylık 0.6 mb 0.8 mb falan kullanmayalım salak gibi? Bu 1mbe kadar dediği sabit 1mbse alırım.Zaten ttnetteki eski tarifem 1mb idi en azından bu daha ucuz. Adil kullanım bıdıları var mı bir de?

(hey allahım bi internet alıcaz sorup soruşturduğumuz sorulara bak yok adil kullanım yok hız düşmesi yok xxx'e kadar hız.. Nedir bunlar ya)
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Arkadaşlar, bizim bu internet ücretlerinden çektiklerimiz nedir?? Geçenlerde benimde canıma tak etti biri bu işe son versin dedim ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine online ücretsiz hizmet veren hürriyetkiyasla.com sitesi ile tanıştım toplam 353 internet bağlantısının tarifeleri içinde Fiber, Kablo, 3G ve ADSL İnternet Tarifelerini ihtiyacınız olan özelliklere göre arayıp en ekonomik şekilde İnternetin sunduğu sınırsız bilgi ve imkanlara erişebilirsiniz. Ben yaptım ve gerçekten çok güzel bir site mutlaka deneyin derim arkadaşlar.. http://www.hürriyetkiyasla.com/Adsl-Tarifeleri-internet-baglantilari 'dan ulaşabilirsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...