Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mage yardım

Pakize

Öne çıkan mesajlar

İlerisi için fire dan şüphem yok tabi :).
Şuan levellarımız düşük, gruplarda mana desteği yapabilecek kimse olmuyor. Hırs yapmasam, frost lar neredeyse beni 2 ye katlayacak. Ben dışarda questlerde mob keserken, zahmetli olurmu diye düşünüyorum. 1 pyroblast + 2 fireball ölmezse 1 tanede wand ile vuruyorum. Harcadığım süre 11 sn diyelim loot ile, harcadığım manada 200. Neyse, frosta dönüp denemeden zaten anlayamayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Frost'u lvl kasarken tavsiye ediyorum.
Bi güven duygusu oluyo deepfrost'ta
Mobb sana ulasamadan ölüyo
2 frostbolt'tan biri critliyo nerdeyse. Aralara da icelance firlatiyosun.

Blizzard ile aoe kesmeyi planliyosan önce üstüne shield ac. Water elemental'i de summon et. Mobblar genelde hep yavas yada freeze oldugu icin sana ulasamiyolar, ulasmaya calisan olursa direk elementalin novasi. 2. Blizzard'in yarisinda tüm, mobblar ölür. Bu arada birak Shield patlasin, O patlayinca otomatik frostnova cast edilicek. Bedava yani. Kendi novani harcama garanti olsun. Shield patladigi an direk uzana blink ol ve Aoe'ye basla. Hatta Blink in macrosunu da kullan. (cast ettikten sonra ekrani 180 derece dönsün.)
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan frost dan memmunum. Blizarda yavaşlatma efekti ekledim. Yavaşlatma efektinede, %15 dondurma ekledim. Donanlarada +%50 crit ekledim... (umarım daha uzayacak :D) . Aoe ile takılıyorum sorunsuz. Kaça kadar böyle devam ederim ?
Yada şöylemi sorsam. Aoe kesmeyi hangi leveldan sonra bırakıyoruz? random dungeon için. (bırakıyormuyuz ki? :D)
Sosyal ağlarda paylaş

eğer end game mesleklerini enchant / JC olarak düşündüysen başlangıç mesleklerini mining / jewelcrafting yap derim.

dungeonlardan düşen , kendi yaptığın yüzük amulet vs. bi kenara at, bank alt falan yapıp ona depola. daha sonra çatır çatır kasarsın enchantı.

levellerken hem mining hem JC kasmak daha kolay olur. miningin enchanta bi faydası yok çünkü, sadece seni yavaşlatır.
Sosyal ağlarda paylaş

yaaaa burning det. almak istiorm ben :(

şimdi şöyle bi talent dizilimim var
memnunum gerçi
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Kilrogg&cn=Shiv%C3%A2ja&group=2

amma, BD alasım var, bazen "ulan keşke BD olsaydı şimdi diorm"

şunu yaptım
http://www.wowhead.com/talent#of0f0zZf0bZqI0uobucfdgfot

şimdi frosttan çok ufak bi dmg kaybım var, ama bunu fire blastla kapatırım herhalde diorm.
en büyük eksik imp. CS burda,
çok kullanışlı meret :p

Napsam napsam deneyen var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

@stimpak
Bende mining malzemelerini başka karakter açıp, biriktirmeye çalışıyordum. Söylediğin şekilde daha pratik yani?
Peki meslek seçimim nasıldır? wotlk ı ilk defa oynuyorumda. Meslekler hakkında pek fikrim yok.
Pvp ile, ileride eğlenmeyi düşündüğümü düşünürsek, enchant ve jewel doğru seçim midir?
Sosyal ağlarda paylaş

Enchanting pek para kazandıran bir meslek değil sanırım, en iyisi JC ama abidik gubidik her gem'i AH'de satmaya çalışırken kazanıyorsun, tabi serverdaki rekabetede bağlı. Enchanting bonuslarıda fena değil, yüzüklere enchant felan ama AH'de enchant satmak için daha fazla uğraşman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Boklu, çamurluya gülermiş. sevilen bir atasözümüzdür (zahaha yı tek mesaj olarak gönderdiğinde aklıma geldi)

Ayrıca öyle okuduğum felan yok. Yinede yazarken, bir alışkanlık ingilizce kelime kullanırken. Türkçe eki ayırır, yazıldığı gibi takıyı eklerim. Ciddi ciddi merak ediyorsan ne düşündüğümü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...