Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2011

reyou

Öne çıkan mesajlar

Bilgisayarda oynuyorum ben de PES'i. Beğendim ama mecburen beğendim. Daha doğrsu keyifle oynuyorum ama çok daha iyi olmalıydı. Belki bu sefer hedefe ulaşırlar yeniden ama işte o tamamen manuel sistem çok kazık, yani pasları istediğin yere atmana tıpkı şutta olduğu gibi yardımcı olmalı yoksa iki pas yapamayız :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sana göre öyle. Bana göre de öyle gerçi, simulation ve arcade dengesi kurulmalı. Eski PES'lerde hzlı hızlı ve bol gollü geçerdi maçlar mesela. Gerçekçi değil diye eziyolardı, FIFA çıktı slow motion ve golsüz oyunuyla gerçekçi yaptı. Eyvallah gerçekçi de birader arkadaşımla oynarken "ne gol attım yiaa" diye hava atarım eğleniri, futbolun meyvesi goldür yani. Oyun yavaşladıkça hem sıkıcı oluyo hem de oyunu bilerek zorlaştırıyorlar daha az gol oluyor ama bence daha keyifsiz oluyor.

Tabi oyun eleştirmenleri sadece gerçekçiliğine bakıyorlar, sanki flight simulator oynayacağız yani. Zevki kalmıyor oyunların
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
oyun yine çöplük ötesi

adama abanıyorum topu çarpıyor sanki oduna çarpmış gibi geri geliyor adamda en ufak tepki yok.

konami go home pls

fifa 11 i görünce gözleri yaşarmıştır heralde konami çalışanlarının. ben olsam toptan kovarım sizin miladınız dolmuş diye. şimdiden başlasalar çalışmaya, seneye yepyeni bi oyun çıkarabilirler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...