Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FO2,New Reno Wright Ailesi Son GÖrevi

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Wright ailesinin made man ı oldum.Mrs Wright la konuştum kadıncağız alkol makinasını patlatmamı istiyor(tren garının altındaki).Bende gittim garın altına girdim.Alkol tanklarına repair uyguladım,makina iptal oldu.FAkat adamların hepsi bana daldı!NE yapmam gerekiyor?[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kadın patlat demiş sen gidip tamir etmişsin :P

En olmadı saatli bomba yerleştir herbirinin yanına,veya ikisinin ortasına.

Ayrıca sen doğru aileyi seçtiğine emin misin? ;) Wrightlar pek iyi değildir.

(FO2 = FALLOUT 2;evrendeki 2.numaralı FRP oyunu(1 numarada Fallout var))[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu 10 defa bitirdim oyunu ama o senin görevi hiç yapmadım :P

Şimdi tam olarak hatun kişi ne diyor?(Doğru şeyle uğraştığımıza emin olalım.)[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "

Ayrıca bu wrightlar şehrin en doğusunda olanlar mı?Hani tren istasyonunun altındaydı içki yapılan mekan?

[Bu mesaj wraog tarafından 29 Temmuz 2004 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Onların evinin arkasında tren garı varmış,oraya gidip zemin kattaki makinayı bozmam gerektiğini söylüyor...Gdiiyorm yapıyorum fakat tüm wrightlar bana saldırmaya başlıyorlar sonra[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wraog, 29 Temmuz 2004 15:36 tarihinde demiş ki:
Yahu 10 defa bitirdim oyunu ama o senin görevi hiç yapmadım :P

Şimdi tam olarak hatun kişi ne diyor?(Doğru şeyle uğraştığımıza emin olalım.)
[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

İki aile yide yok ettim. Bitiş demosunda şöyle diyodu. mafya lar elini çektikten sonra new reno segi barış e huzur dolu bi yer oldu eğitim, uyuşturucu yla savaş merkezleri açıldı. Dış ünyaya açık modern dünya öncüsü oldu. Oha yaf neler yapmışım dedim tatmin oruklarına ulaşmıştım.[signature][hline]Kiddo marka Roketatarlı Muz Kızartmaları Güvenle İçiniz...
Müseccel Marka(C) Her hakkı mahfuzdur...
Sosyal ağlarda paylaş

haha hadi ya ben o kızı reddetmiştim beğenmeyip[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe abi bishopun hem karrısı hem kızıyla yattım,sonunda bi,shop ailesinin bir çocuğu oluyor,çocuk mafyayla fln hiç uğraşmıyor,hep aklı başka şleylerde oluyor,bishoplar şehri ele geçirip en byük aile oluyor ama çocuk gençliğer ulaşınca etrafındakileri bırakıp wastelanade açılıyor.

güzel[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 29 Temmuz 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
zamanli bomba kullanacaksin koyup kacacaksin iyice uzaga gideceksin. o zaman olur.

aynen böyle, ben 4-5 kere yapmıştım bu quest'i.. :)

ayrıca ears'ın dediği linkten faydalınabilir, walkthru olayında son nokta. oyunu bitirmeden bakmamaya çalışın ama bir kere bitirdikten sonra ondan faydalanıp quest'lerin ıcığını cıcığını çıkartmak mümkün..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

bomba yoksa crowbar ile use edip de yapabilirsin bir ihtimal. makineye basılı tut, çıkan menüden backpack resmini tıkla. ince dikey menüden de crowbar seç. emin değilim ama bir kaç yerde işe yarıyordu ama o makineyi hatırlamıyorum. bomba en kolay yol.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun,Allah razı olsun.
Şimdi yanım alacağım npcler konusunda kararsızım.3 npc alıcam.Vic ve cassidy gurupta.3. kişi kim olmalı?VE bu adamlara hangi silahları kullandırtmalıyım(cassidy de h&k caws yemin ediyorum yarıyor.)[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

sulik sledgehammer, geri kalanlar magnus hariç (upgraded plasma rifle) gauss rifle (bulabiliyorsan, bulana kadar sniper rifle filan) ama şahsen ben tek gidip her tarafı dağıtmayı daha keyifli buluyordum dialogları saymazsak.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 1 seferinde oyunu sırf npclerle denemek icin oynamıstım.Bir hileyle bütün statları 10 yapınca 5 npc alabiliyordum.

Ama hata yapmışım.

Mutant abimiz minigunla Vic'i süzgece çevirir.Sulik ona buna dalar,ayak altında dolaşır.Bi Cassidy işe yarıyo.Ama........ama.......eğer sierra army baseden skynet i alabilirsen şahane oluyor. :)[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

Onu oyunun başlarında almaya kalkma zaten. :)
Eğer 1 kere başarısız olursan ikinci bir şansın olmuyor. :(

Şölee bi 20. level olduğunda git yap...ama 150 den fazla science lazım.

Bunun içinde eğer oyuna statların hepsini 10 yapan hile ile başlamıyorsan intelligence'a aban oyununun başında.Böylece bol miktarda skill pointin olur. :)[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

Goris yönetir zaten, diğer deathclawlara göre biraz küçük ama koydumu oturtturur yane. Ayrıca kapişonlu hedesini çıkartma animasyonuna da hastayım :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Oooooo Goris abimizi unutmuşum :)
Hele birde 4. level olunca nasıl coşar o varya...öah yani.

1 keresinde yanımda goris filan var takılıyoruz enclave civarında xp icin.Br patrol'e rastladık.İlk Goris abim daldı.Turn bittiğinde devriyenin 2 si yerde 1 80 bayılmış yatıyordu,3. süde ağır yaralanmıştı. :P

Böylede süper bir npc dir kendisi. :)

Ulan şimdi yeniden kurduracaksınız bana oyunu. ;)[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...