Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

beşiktaş bu seneyi ligin ilk yarısında 13 as futbolcusunun sakatlanması ile kaybetti, ligin ilk yarısında simao fernandes ve almeida olmadığı dönemde , guti q7 çok sakatlandı hadi bunları geçtim cenk in sakatlanması ve hakan ın kaleye geçtiği ilk dönem sırf hakan ın bireysel hatalarındn 4 maç kaybettik 12 puan demek bu, bunu yanı sıra diğer a takım oyuncuların sakatlanması, forvetsiz sahaya çıkmamız , tabata holosko nobre sakatlanana kadar nihat gibi adamlarla sahaya çıkmak zorunda kalmamız bu seneyi bu hale getirdi,

ligin ikinci yarısında simao fernandes ve almeida geldiğinde onların bir alışma dönemi mutlaka olacaktı, ve yine defansın en önemli adamı ersan ın sakatlanması yine düzeni bozdu, ama herkes bunu unuttu yada unutturulmak isteniyor beşiktaş sezonun ilk yarısında sakatlıklar yüzünden geride kaldı. ki bu kadar sakatlık üstüne avrupa kupa ve lig in aynı anda götürmeye çalışan haftada 3 maç oynayan bir takım anca bu kadar olurdu,
Sosyal ağlarda paylaş

yabancı futbolcular zaten bu ligde en fazla 2 sene kalıyor böyle genç yaşta kaliteli 4 5 sene oynatacağın yabancı futbolcuda zaten çok para, o yüzden genelde 2 sene kalıp gidecek yabancının 32 yasında olmasının bir önemi yok önemli olan tecrübeli ve o kalacağı 2 sezon gerçekten takıma bir şeyler katabilecek kapasitede olması daha önemli bence
Sosyal ağlarda paylaş

Forlan'ı çok sevmeme rağmen ne bilim, çok aşırı istikrarsız bir adam ya

hani 5 maç yatıp 1 maç olağanüstü oynayıp, hani o 1 maçtaki performansı ile önceki 5 maçı unutturabilecek bir adam,

tek sorun o 1 maçın neye denk geleceği, Beşiktaş'ta olsa mesela şuan Kasımpaşa'ya patlar, Fener maçında ayağında top tutamaz. Ya da tam tersi falan asfsd

Beşiktaş'a da , diğer büyüklere de yaşı geçmişte olsa fazlaca Quaresma, Simao, Lugano gibi savaşan, istekli adamlar lazım. Hani bu adamlardaki istek, hırs cidden maç içinde kendini belli ediyor, takıma da pozitif katkı sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

PZERO:
ne kullanıyosan bende istiyorum arkadaşım. neyle buluyosun bu kafayı nasıl uçuyorsun bi tuto yaz öğrenelim lütfen...

Ben sana Beşiktaş'ın pembe gözlüksüz analizini yapayım.
3-5 tane çakma star geldi 2 topuk pası attı diye takımı dünya takımı ilan ettiniz.
Ligde ilk 8'deki takımlara karşı doğru düzgün galibiyetiniz yok.
Avrupada karşınıza çıkan ilk eli yüzü düzgün takıma ağır bi şekilde elendiniz ki rezalete yakın bi durumdu yani totalde kaç gol yemiştiniz 8 mi?
Ligdeki durumunuz liderin 27 puan gerisindesiniz, sürünen dalga geçilen Galatasaray'la 6 puan fark, şu noktada bile hala Galatasaray'ın altında bitirme ihtimaliniz var.
Bir kupa var düzgün gittiğiniz onda da gruptan ucu ucuna şansa çıktınız, yine şansınıza ilk eleme turunda 2.lig takımı geldi, hadi bi Antep'i yendiniz kendi sahanızda ki antep ne kadar asıldı kupa maçına bilmiyorum. adamlar haftaya Fenerbahçe'yi yenerse hem şampiyonu belirlemiş hemde 3.'lüğe çıkmış olucaklar.

Ki bu takım, övündüğü başarı Türkiye kupasında Finale çıkmak olan takım sezon başında yere göğe sığdıramadığınız kadroya sahip burda maç kaybetmicez diye dolaşıyordunuz.

Ya tamam Galatasaray kötü de biz en azından durumun farkındayız düzelsin diye çaba harcanıyor falan, bu Beşiktaş'ın hali içler acısı çöküş dönemindeki Osmanlı'dan beterler,kendilerini bi halt zannediyorlar ama daha ayakta durucak halleri yok...
Sosyal ağlarda paylaş

iblameadmins said:

PZERO:
ne kullanıyosan bende istiyorum arkadaşım. neyle buluyosun bu kafayı nasıl uçuyorsun bi tuto yaz öğrenelim lütfen...

3-5 tane çakma star geldi 2 topuk pası attı diye takımı dünya takımı ilan ettiniz.
Avrupada karşınıza çıkan ilk eli yüzü düzgün takıma ağır bi şekilde elendiniz ki rezalete yakın bi durumdu yani totalde kaç gol yemiştiniz 8 mi?
Ligdeki durumunuz liderin 27 puan gerisindesiniz, sürünen dalga geçilen Galatasaray'la 6 puan fark, şu noktada bile hala Galatasaray'ın altında bitirme ihtimaliniz var.
Bir kupa var düzgün gittiğiniz onda da gruptan ucu ucuna şansa çıktınız, yine şansınıza ilk eleme turunda 2.lig takımı geldi, hadi bi Antep'i yendiniz kendi sahanızda ki antep ne kadar asıldı kupa maçına bilmiyorum. adamlar haftaya Fenerbahçe'yi yenerse hem şampiyonu belirlemiş hemde 3.'lüğe çıkmış olucaklar.

Ki bu takım, övündüğü başarı Türkiye kupasında Finale çıkmak olan takım sezon başında yere göğe sığdıramadığınız kadroya sahip burda maç kaybetmicez diye dolaşıyordunuz.

Ya tamam Galatasaray kötü de biz en azından durumun farkındayız düzelsin diye çaba harcanıyor falan, bu Beşiktaş'ın hali içler acısı çöküş dönemindeki Osmanlı'dan beterler,kendilerini bi halt zannediyorlar ama daha ayakta durucak halleri yok...

guti,q7,almeida,simao gibi isimlere çakma yıldız diyorsan çok tartışmaya gerek yok, yada bunlar çakmaysa 5 milyon euro verilen stancu nedir ? pino ? insua? onlarıda düşünmek lazım! bu çakma diye saydığın adamların kariyerleri ortada bunlara yıldız diyen biz değiliz dünya futbolu! ayrıca bu adamlara harcanan transfer bütçesi hepsi için konuşuyorum 13 milyon euro yu geçmiyor!

fernandes simao ve almeida sezonun ikinci yarısı geldiler guti ve q7 sezonun ilk yarısında çok şansız sakatlıklar yaşadılar diğer 12 futbolcunun sakatlanması gibi, daha önceki yazıda da belirtiğim gibi biz zaten sezonun ilk yarısı sakatlıklar yüzünden koptuk yarıştan,

Beşiktaş çöküşte felan değil siz kendi durumunuzdan ötürü kendinizi avutacak yer arıyorsunuz, beşiktaşın kadrosu şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi kadro , kadrosundaki yabancı oyuncularda dünya tarafından yıldız oyuncu olarak etiketlenmiş bu da kariyerlerinden ötürü, bu sene büyük şansızlıklar yaşadık, seneye defans bölgesine 3 tane yerli oyuncu, 1 en fazla 2 yabancı oyuncu takviyesi ile şampiyonluğun en büyük adaylarından biri oluruz!! Peki GS?
Sosyal ağlarda paylaş

Hata var, çok eskileri bilmem ama kendi gözlerimle gördüğüm, kurulmuş en iyi Beşiktaş kadrosu 2003 yılındaki kadromuzdur.

O kadrodaki her adam, Türkiye'de kendi mevkiisinin en iyileri arasında adını yazdırmıştır. Misal Giunti deriz halen, adam gibi orta saha Türkiye'ye gelmedi desek yeridir. Belki kısa dönemde Appiah çok faydalı oldu ama Giunti gibi yabancı orta saha, yok yani,

Ronaldo vardı, Lugano gelene kadar benim gözümde Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı stoperdi. Defans hattında bunlarla eş değer birde Popescu sokabiliriz aslında,

Zago vardı, Pancu vardı. Ahmet Yıldırım bile üstün performansla oynuyordu. Zaten o sezon tek yenilgimiz vardı o da Diyarbakırspor, lig bitimine 2-3 hafta mı ne vardı yenilmiştik demiştik bir namağlup şampiyonluk daha mı geliyor falan da orada patlamıştık :)

O kadro gibi kadro da Türkiye'de pek oluşturulmadı cidden, Lucescu'nun etkisi büyüktür.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bu gslıların ve fblilerin bizden ne istiyor onu anlamıyorum e ligde ortalarda bir yerdeyiz, e onlara göre yıldızlarımız da çakma, kendimizi bir halt sanıyormuşuz, çökmüşüz haberimiz yokmuş,eee sonra!

biz bu gutiden q7 den mutluyuz dedikçe , ligde ortalarda olmamıza rağmen her maç stadı dolduruyoruz diye, bize laf sokma çabanız niye? biz çakma yıldızlarımızdan mutluyuz arkadaşlar, varsın yatsınlar sizi niye geriyor! Bırakın biz kendi beşiktaş başlığımızın altında kendi kendimizi bir halt sanalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

iblameadmins said:

PZERO:

Ahahahahahahahabankasyabirinciligbirinciligbankasyahahhahahaahahahahhaa

u mad bro, you really mad... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lucescu zamanından beri ilk defa ofansif bi kadro oluşturuluyo, bazı şanssızlıklar olmasa bu yılda şampiyonluk mücadelesi içinde olaiblirdik olmadı seneye kaldı, neden üzüleyim ki, takımın kötü oynadığı maç sayısı kaybettiği ve berabere kaldığı maç sayısından çok daha az. Kötü oynayarak kazandığımız tek maç gazianteple oynanan kupa maçı. Fener'in saymakla bitmez, hala at gözlüğü diyolar. GSliler zaten niye hala konuşur onu hiç anlamış değilim, en az 3 yıl toparlanma şansınız yok.
Sosyal ağlarda paylaş

tayfur ile devam edilirse gelecek sene çöp olur, bir kaç maç üst üste kötü sonuç alındımı hemen baskı oluşur tayfur gider yeni hoca gelir vs... yani çöpe gider 1 sene daha , ayrıca ne kadar doğrudur bilmiyorum tayfur holosko takımda kalmalı felan diyormuş, holosko gibi karşısındaki insanın et ve kemikten oluştuğunu idrak edemeyerek rakibin içinden geçmeye çalışan bir adamı takımda tutmak istiyorsa bence sezon sonu teşekkür edilmeli kendisine..
Sosyal ağlarda paylaş

tinu

tinu said:

iblameadmins said:

PZERO:

guti,q7,almeida,simao gibi isimlere çakma yıldız diyorsan çok tartışmaya gerek yok, yada bunlar çakmaysa 5 milyon euro verilen stancu nedir ? pino ? insua? onlarıda düşünmek lazım! bu çakma diye saydığın adamların kariyerleri ortada bunlara yıldız diyen biz değiliz dünya futbolu! ayrıca bu adamlara harcanan transfer bütçesi hepsi için konuşuyorum 13 milyon euro yu geçmiyor!

fernandes simao ve almeida sezonun ikinci yarısı geldiler guti ve q7 sezonun ilk yarısında çok şansız sakatlıklar yaşadılar diğer 12 futbolcunun sakatlanması gibi, daha önceki yazıda da belirtiğim gibi biz zaten sezonun ilk yarısı sakatlıklar yüzünden koptuk yarıştan,

Beşiktaş çöküşte felan değil siz kendi durumunuzdan ötürü kendinizi avutacak yer arıyorsunuz, beşiktaşın kadrosu şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi kadro , kadrosundaki yabancı oyuncularda dünya tarafından yıldız oyuncu olarak etiketlenmiş bu da kariyerlerinden ötürü, bu sene büyük şansızlıklar yaşadık, seneye defans bölgesine 3 tane yerli oyuncu, 1 en fazla 2 yabancı oyuncu takviyesi ile şampiyonluğun en büyük adaylarından biri oluruz!! Peki GS?

3 yerli 2 yabancıyla G.Antepspor şampiyonluğun en büyük adayı olur. Aldığın oyunculara bakar o biraz...
Benim dediğim çok açık, Galatasaray'ın hali içler acısı, Beşiktaş'ın durumu ise bundan farksız.
Ligdeki durumunu falan geçtim Galatasaray'ın,Beşiktaş'ın ligin bitimine 10 hafta kala matematiksel olarak şampiyonluk şansı bitiyorsa o sezon rezalet geçmiş demektir altında üstünde pek bişey aramaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi git iblameadmins...

Az daha zorlasan küme düşeceksin küme, nasıl farksız? Abi siz battınız, yanınızda bok atacak, başka birini arıyorsunuz, o da Beşiktaş size göre.

Neden anlamıyorsunuz? Haliniz içler acısı, en azından bizimkiler istekli oynuyorlar, savaşıyorlar hala. Sizden fos bile çıkmıyor artık.

Reality Check: Beşiktaş =/= Galatasaray.

bankasyadabaşarılar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...