Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pic thread

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

Masteis said:

öf çok kararsızım ya, 3 tshirt alayım dedim 112$ toplam tutar(kargo dahil).
60$ tshirtler, 52$ kargo.
52$ ne ya.
170 tl'ye gider zara'dan, colins'den ne bileyim billabong'dan ya da quicksilverdan tshirt alırım. daha da ucuza denk gelir.

tshirtler

2.yi alıyom kesin
çok iyiymiş
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:

öf çok kararsızım ya, 3 tshirt alayım dedim 112$ toplam tutar(kargo dahil).
60$ tshirtler, 52$ kargo.
52$ ne ya.
170 tl'ye gider zara'dan, colins'den ne bileyim billabong'dan ya da quicksilverdan tshirt alırım. daha da ucuza denk gelir.

tshirtler

ama zara, colins ve debillabong da bu t-shirtler yok ondan veriyorsun bu parayı :)

ayrıca onlar da aynı parayı güzel t-shirtler sattıtklarından değil direk marka değeri olduğu için istiyorlar hani benim kargoya verecek 52 doalrım olsa the mountain t-shirti alırım en azından güzel birr şey için o kadar para harcamış olurum

bence sen hiç kargo aprasını düşünme çünkü gerçekten güzel t-shirtler, giyerken bile keyif alacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlısıyla aldık, 3 tshirt alcaktım, koyduklarımın 1.sine pek ısınamadım tekrar bakınca. diğer 2sini aldım.
umarım 1 hafta içinde gelir. 52$ ya, evlat acısı yemin ediyorum.

@babacum abi o konuda haklısın, dediğim markalar bu tarz tshirtler üretmiyor(quicksilver hariç, bunlar gibi baya üretiyorlar) ama kendi ürünleri de cidden kaliteli ki billabongun tshirtlerini çok seviyorum. mountainin eğer gerçekten de renk kalitesi bu kadar kaliteliyse, fiyatı -kargo dahil- fena değil hatta iyi. çünkü sıradan tshirtler bile şu an 10-20tl. şu tshirtler 30tlye denk geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...