Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pic thread

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

yok gördüm akıtmadım merak etme, o da aynı çirkinlikte.
sadece 2 kadının sexi'nin nesine salya akıtacaksın?
akıtacağın salya "kadınlar güzel" sebebiyledir.
ayrıcana ben evlenmesinler, ibnelik yasaklansın demedim onu belirteyim de. sadece yaptıkları şeyin "ibnelik" olarak "gay" olarak tabir edilmesinden bile rahatsız olur oldu ibneler ona değinmek istedim. yoksa sokakta ibne görünce "aa ibne" diye rahatsız etmem. iki tane penislinin sırayla birbirini becermesi, iki tane vajinanın bir obje kullanması/sırayla birbirini ellemesi normal olamaz ? olabilir mi ya ? nasıl olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

wiki said:

Homofobinin kökenleri psikolojik olabilir. Örneğin kendisinin eşcinsel olduğundan şüphelenen ve bu durumdan endişelenen birey, bu korkusunu homofobi olarak dışa vurabilir.

of bu da çok klasik, eşcinselliği sertçe eliştirmek saçmalık belki evet de şunu söyleyip durmak da çok komik. özellikle türkiyedeki gaylerde çok var. bişey diyene hemen "homofobik" diyorlar, üstüne de bunu koyuyorlar "sen de aslında gay olmak istiyordun di mi lan" diye.

kişisel görüşüm, eşcinseller ile sorunum yok, hepsi gayet iyi insanlar ama eşcinselliği sevmiyorum.

sevdiğiniz bir arkadaşınızın sigara içmesine uyuz olmak gibi bir şey bu dediğim.
Sosyal ağlarda paylaş

absolut said:

2 erkek hsyvanin beraber yasayip duzenli cinsellik yasayip disileri reddettigi bir belgeselmi yoksa birbirine arada sirada degdiren hayvanlarin belgeseli mi?

Senin doğada yok diye kesip atman, sanki böyle bir durum hiç yaşanmıyormuş gibi algılanıyor.

Dediğinin aksine doğayla bir yaşayacak değil insanlar. Doğada da genelde, çiftleşip soyu devam ettirmen için oluyor bu olay.

İnsanların sadece soy devamı için cinsel ilişkiye girdiğini iddia edecek yoktur sanıyorum? Durum böyleyken, normalliği tartışmak saçma.

Her şeyi geçtim, insanların kendi vücutlarıyla ne yaptığı bence kimseyi ilgilendirmez. İğrenç gelebilir, tiksinebilirsiniz (bende tiksiniyorum benim yönelimime göre de doğru olan bu zaten) ancak insanları aşağılamak, vurduruyor tabirleri yapmak çok iğrenç bence insanlık suçu
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

olayin sigarayla filan hic alakasi yok. birinin kokusu ve icenle birlikte cevresindekine cok net bir zarari var. digeri cinsel bir tercih.

örnek olarak verdim "gibi" var orada. adamın eşcinsel oluşunu sevmemem o adamdan nefret etmemi gerektirmez demek istiyorum. başka bi örnek vereyim o zaman, ben serdar ortaç sevmiyorum diye serdar ortaç seven birinden nefret etmem. zarar falan diye kim dedi?
Sosyal ağlarda paylaş

abi aklı başında insanların gayleri sevmemesinin sebebi kimi gaylerin gıcık canlılar olmasıdır. homofobi falan değil. normal insan gibi davranan gaylerden kimsenin "ıyy adamla yatıyor!!" diye iğreneceğini sanmıyorum.

iğrenç şişko özgüveni gibi bi gay özgüveni ve limitsiz gay davranışı var mesela.
bu tip gaylerle mümkün değil ki bir konuda düzgünce tartışamazsınız.

gayler sevilmiyorsa biraz da "lan bizi neden sevmiyorlar ki?" diye düşünmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi aklı başında insanların gayleri sevmemesinin sebebi kimi gaylerin gıcık canlılar olmasıdır. homofobi falan değil. normal insan gibi davranan gaylerden kimsenin "ıyy adamla yatıyor!!" diye iğreneceğini sanmıyorum.

iğrenç şişko özgüveni gibi bi gay özgüveni ve limitsiz gay davranışı var mesela.

dasaaa, az once sana sifir verdim, otur yerine.

"gaylerin gicik canlilar olmasi" ne kadar sacma bir cumledir. "erkeklerin hepsi cok reroro" diyen ergen kizlar gibisin su anda gozumde
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben de sana türkçeden sıfır verdim

kimi gaylerin gıcık canlılar olmasıdır

daha sonrasında da

bir insan tipi belirtilmiş.
boş zamanında aziz nesin falan oku. artık çok iyi yazarlar da çıkmıyor. eskilerden gitmekte fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

vurduran adamdan tiksinirim kimse kusura bakmasın.

dasaaa said:

olay senin dediğin gibi değil pek işte dasaaa =) gerçi normal adam demişsin de.

bence kimse gayleri sevmek zorunda değil. buna örnek vermek gerekirse şöyle oluyor.

bende bazı kadınları sevmiyorum, beğenmiyorum. kimisi iğrenç mesela. sevişirken görsem kusarım. kimisi car car konuşur kafa ütüler, kimisi dedikodu yapar vs. kimiside kendini satar. kadınlarında tip tip halleri var nefret edilecek.

ancak bu nedenlerden dolayı kadınların dövülmesini, aşağılanmasını yada evlenmelerinin yasaklanmasını/izin verilmemesini hoş göremem. karşı da çıkarım bu duruma.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...