Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzaylılar Türk Çıktı

huun

Öne çıkan mesajlar

huun said:

Friedman said:

vallahi gelseler deseler ki türkler uzaylı ataları yüzyıllar önce dünyaya sürgün edilmiş deseler doğrudur derim şaşırmam

nası şaşırmazsın. türkler sürgün yemiş öyle mi? inanılacak şey mi bu allasen?

yahu hikaye icabı. istersen türklerin gezegeni yokolmuş dünyayı mekan bellemişler de farketmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ben zamaninda demistim

gun gelicek elbette uzayli irkdaslarimizla bulusucaz ve turk galaksi birligini kurucaz

cCc

neden uc ay var bunda dusunmedinizmi hic?
turklerin ana gezegeni olan ergenekonda 3 ay var cunki, orhun kitabeleri ve ozellik GOK-turk vurgusu ve turklerin 3 rakamini surekli kullanamsi bruadan gelir

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/6/6d/Tunga_tigin.JPG

ayni zamanda adolf hitlerin ufolarida turk kokenlidir, kimizla calistigindan buyuk goc sonrasi yakit sorunlarindan dolayi kullanilamamistir

yercekiminin ruhunuzuda dunyaya hapsetmesine izin vermeyin!
irkimizin yeri uzaydir irkdaslarim!

http://farm4.static.flickr.com/3012/3086241681_a8c0d8cd83.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bu konuyu nasıl ciddi olarak ele almazsınız anlamış değilim. cia raporlarına dayanarak ispanyol istihbaratının ortaya çıkardığı gerçekler bunlar arkadaşlar. alpha centuri'deki ırkdaşlarımıza kavuşup hasret gidereceğimiz günler yakın diyorum, bırakın dünyayı uzaya açılacağımız günler yakın diyorum ve sizlerin verdiği tepkiye bak? "sanki konu ciddi mi?" ciddi tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo dostlarım yoo. bu gerçekleri görmezden gelmek için sanki gülünüp geçilecek saçma bir konuymuş gibi, başlığı siz çöp adamların yaşadığı bu izbe yere atan forum yöneticilerine kızmayacağım.

helenizme, siyonizme, enosise bilerek bilmeyerek hizmet eden bu insanlar artık gerçekleri uzun süre saklayamayacaklar.

ve hayır artık onlardan korkmuyorum. dünya finans piyasasında, medyada, en güçlü ordularda kendilerine üst saflarda yer tutmuş bu insanların sonu çok yakında gelecek nasılsa.

alpha century'deki ırkdaşlarımız ellerinde lazerlerle, fazerlerle, iyonizerlerle, foton torpidolarıyla, izokinetik toplarıyla ve eşsiz teknolojilerinin ürünü daha bilmediğimiz nice silahlarla nasılsa onların icabına bakacaktır.

uzayın derinliklerindeki kardeşlerini bunca yıldır sabırla bekleyen bizler içinse, yakında gelecek güzel günlerin hayalleriyle, huzur dolu bir yaşamın ilk adımlarını atmaktan başka yapacak birşey yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...