Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

amerika'dan alınan kontratsız iphone burada çalışıyo mu? kırılabiliyro mu? bilen var mıdır?

isletim sistemi guncelse calismaz. bir onceki versiyonsa (cok dusuk bir ihtimal) elli takladan sonra calisir. bir kere guncellendiyse de bir onceki versiyona donulmuyor, o yuzden hic bulasmasin o islere. kaziklanma ihtimali cok yuksek
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar gelicek mi ip4 :P
bi kaç hafta once teknosaya oylesine bi bakayım diye denk geldim 2 tane ip4 vardı mis. bu kadar kolaysa bulması milletin hevesi geçti dedim sonra alırım dedim. şimdi 2 haftadır gezmedik yer kalmadı yok ya hiç bi yerde. hay aklımı seveyim :D
Sosyal ağlarda paylaş

gelmis valla heryere izmit'te sordum ben. turkcell'e ismimi yazdırdım gelecek hafta sonu elimize gecmesini bekliyoruz dediler. diger telefon satan dukkanlara da gelmis ama fiyatlar saka gibi tabi.

yani o kadar serefsizler ki, hepsi birbirinden beter. insallah yanlarına kalmaz bu.

dunyayı 100 sene geriden takip ettigi icin dogru duzgun stok gelmiyor. bunu da fırsata cevirip 1800 TL olan aleti 2500 TL'ye satıyorlar. hadi bagımsız dukkanların serefsizligini anladık. peki turkcell neden kontratsız satmıyor? musteri ister kontratlı ister kontratsız alır kardesim. allah bildigi gibi yapsın hepsini ne diyim.

kontratlı 32gb alabilirim belki. 105x24 haftada 2 gun turkcell ici beles var + 1gb internet.
Sosyal ağlarda paylaş

Apple has just posted record earnings for Q1 2011. They have managed to sold 16.24 million iPhones, 7.33 million iPads, 19.45 million iPods, 4.13 million Macs, and made around $26.74 billion in revenue. With these statistics, the Cupertino-based company once again has broken its own previous records.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

toggie said:
kontratlı 32gb alabilirim belki. 105x24 haftada 2 gun turkcell ici beles var + 1gb internet.

o gaza gelme iste. yeni iphone 6 aya cikacak. senin sozlesmen bittine kadar 5. nesil degil, 6. nesil iphone bile "meh" olacak. o gaza gelme.

mum
yeni iphnoe 3gs gibi olmaz mı?
sonuçta türiyede eylül ekim gibi çıktı çok geç değil gibi sanki? sadece bi kaç ay fark var. ben de alıcam da o yüzden soruyom :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok ki oyle 18 ay sozlesmeli. olsa alıcam ama hepsi 24 ay, kurumsala 30 ay yapıyolar bi de. sozlesmesiz alsam yine aynı hesap. fiyat aynı, taksite boldun mu yine aynı. hic degilse haftada 2 gun beles konusma falan var turkcellde. 32gb'tan vazgecip 16 alabilirim belki kontratsız. 2000 liraya buldum onu. ama iste boyle dandik telefoncudan alınınca guvenemiyo insan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...