Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Turkcell kontratsız satıyor bal gibi de... Mesaj attılar telefon şu gün gelecek şu fiyata diye. Bayilerin şerefsizliği kontratsız satış yapmamaları.

Cingarı basıp gözlerini korkutursanız satarlar.

Ayrıca Ankara'da almak isteyen varsa Turkcell çıkışlı sıfır telefon temin edebilirim. 2300 de fiyatım.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

LathspeLL said:

Bağdat caddesinde ki Turkcell'de "iPhone 4 var mı?" sorusuna "Kontratlı mı kontratsız mı?" diye soruyorlar. Ellerinde var demek ki ama hinlik yapıyorlar.

hayır. Turkcell Kontratsız satmıyormuş. Kontrat imzalarsan 5-6 güne getiriyor tim'ler.

Abi suadiyedei küçük Turkcell'de satmıyolardı da gap'in yanındaki büyük turkcell'de kontratsız satıyolardı ordan aldım zaten ben de
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

ShadowFax said:

LathspeLL said:

Bağdat caddesinde ki Turkcell'de "iPhone 4 var mı?" sorusuna "Kontratlı mı kontratsız mı?" diye soruyorlar. Ellerinde var demek ki ama hinlik yapıyorlar.

hayır. Turkcell Kontratsız satmıyormuş. Kontrat imzalarsan 5-6 güne getiriyor tim'ler.

Abi suadiyedei küçük Turkcell'de satmıyolardı da gap'in yanındaki büyük turkcell'de kontratsız satıyolardı ordan aldım zaten ben de

Bende orayı söyledim zaten. Ne zaman aldın sen?
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi telefonumu niye satayım? Çok memnunum diye bu kadar çığırıyorken...

İlk fiyat verdiğimde sıfır turkcell çıkışlı dedim.

Baktım "nerden bulucaz telefonu" diyenler var; karaborsaya düştüğü için karaborsa fiyatını verdim işte size.

Bekleyecek sabrınız varsa 1.550 den tekrar stoğa girdiğinde alırsınız.

Şayet durumunuz varsa ve bi an önce almak istiyorsanız da paranızla zaman satın alırsınız, üstündeki artı fiyat o.

Derbi maçlarında da son dakika gitmek isteyince nası 2 katı para veriyorunuz karaborsa bilete; aynı hesap. "Hööee ama bu bilet normalde 50 lira!!" diye ağlıyo musunuz stadın önünde de?

Aynı olay telefon için olunca da çok mu zor geldi size bunu
anlaması?

Sanki bana böle çocuk gibi laf sokup eleştirince siz fiyat kırıcam haha

alan alıyo valla, elimde 1 tane kaldı sadece... işine gelene...
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

nileppezdel said:

ShadowFax said:

LathspeLL said:

Bende orayı söyledim zaten. Ne zaman aldın sen?

Çıktığı gün :D ilk yerden vermediler ikincisinden verdiler işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...