Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

yok abi para kazanma isi falan degil bu. Giden getiricek iste biz de siparisimizi vericez artik limit neyse kac tane getirebiliyorsa oturup bir maliyet analizi yapicaz keske ucak biletini aylar once alsaysdik. yok lan gemi de olur en ucuz hangisiyle olursa. Giden insan bu isten kar etmicek hong kong'u gorucek, macera olur hem.

16g GB Iphone 4 = 498,31 Eur :((((((
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman hemen git htc al :P videoya inandiysan eger. soyle bir durum var video da bahsettiklerinin hemen hemen cogu yanlis veya tek tarafli bilgiler, oncelikle bahsettigi hatice usa verizonmu sprtinmi ne onda calisan 4g destekleyen bir nesne. yani sen alsan elinde kalir. aletin ozelliklerini sayarken, uretim kalitesinden, isletim sisteminden, ekran kalitesinden, tepki surelerinden, ekranin hassasiyetinden ve kullanilabilirliginden, cektigi fotograflarin yalandan iphone 4 unkulerden kaliteli oldugundan, esek kadar aletin kullanim zorluklarindan, aradigini hemen bulacagin appstore olmadigindan, bir cok bug bulundurdugundan, kagit uzerinde olan tum ustunluklerinin yan yana geldiklerinde dunyadaki tum review siteleri tarafindan iphone 4 winnaaar diyerek secildiginden bahsetmiyor. tum dunyanin review ve teknoloji sitelerinin iphone 4 u gelmis gecmis en iyi gadget olarak lanse ettiklerinden ama ayni sitelerin anten derdi yuzunden yerden yere vurduklarindan da bahsetmiyor.

ama o anten sorununun avrupada (benim oldugum yerde) ve turkiye de gecerli olmadigindan da bahsedemez tabiiki.

koru korune yapilmis bir apple iphone karsiti sinir bozucu sacmalikta cocugun bile inanmayacagi bir video bu. hatta bizleri mal yerine koymus dahi olabilir hazirlayan ve buraya atan arkadas :) penth yapmaz herhalde bunu bilemem.

ha sen eger her video atana, video hazirlayana, ya da foruma yazana inaniyorsan isin is :) anacim git karsilastir eger mumkunatin var ise ona gore karar ver belki de sen bu iki telefonu da begenmeyip bambaska bir telefon alacaksin kim bilir.

ha bu arada ben de foruma yazanim aman dikkat :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.digitaltrends.com/mobile/devices/apple-iphone-4-vs-htc-evo-4g/

buradan ikisinin karsilastirmasina bakabilirsin, oradaki connectivity deki 4g kazanmis gorunuyor ama senin ulkende degil,anca usa de, onuda iphone 4 yapiver, ustune os icin draw demis bence arada daglar kadar fark var android ile su anda, ama gelecekte herhalde android yetisir veya gecer bilemem, 8mp kamerasina da bence guvenme cektikleri fotolari yanyana koyduktan sonra karar ver.

rage off

oh rahatladim.

ha bu arada iphone 4 3g uzerinden de video call yapiyor ve artik flash calistiriyor. tabii flash 10 numara degil ama baslangic baslangictir :)

ps: penth fena sinirlerimi bozup guldurdu ama. yani komik degil ama o aralarindaki donuk muhabbet oylesine sinir bozucu ki , nefis yani video.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...