Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşi sözlük

Sinbringer

Öne çıkan mesajlar

Çok fena patlattılar galiba ya. Atatürk'e hakaretleri yetmediği gibi Kılıçdaroğlu için kafasına sıkacaksın falan demiş. Feto'ya da arada sövmüş ama son dönemde iktidara da yardırmış twitter'ından biraz.

Millet içişleri bakanlığından rektörlüğe kadar herkesi menşorlayıp şikayet ediyo, olaya Tuncay Özkan da dahil olmuş falan. Yarın haberlerde duyarız belki
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım bu adam şimdiye kadar nasıl ifşa olmamış. trolldür okey falanda adam bildiğin ifşa olduğu söylenen twitter'ından sürekli olarak kendi ekşisözlük yazılarını "yazım bir çok tepki topladı" vs diye paylaşıyormuş. bayada bir takipçisi var. bence ifşa olayı aşırı abartılmış. adam kendini saklamıyormuş bile. tabi iğrenç bir aktroll olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

ama ekşisözlükteki birçok yazarın saçma linç kültürü ve aptal argümanlarını ortaya koyuyor. baya çöp şu anda ekşisözlük.
Sosyal ağlarda paylaş

adam eski fetocu, aglamis bide nihal bengisuya

said:
15 Temmuz gecesi İBB cephesinde daha polis ortalarda yokken darbecilerle göğüs göğüse gelmiş Furkan Bölükbaşı ise bu konuda yazan, o gece meydanlarda olduğunu delilleriyle ortaya koyan onlarca akademisyenden sadece biri. O geceden sonraki bir ay gündüz üniversiteye gidip çalışmış, akşam yabancılara İngilizce-Fransızca-Almanca ve daha pek çok dilde Türkiye’deki darbe sürecini ve FETÖ’yü anlattığı Voices of July 15 ( http:// www.twitter.com/voicesofjuly15) hesabıyla ilgilenerek geçirmiş. Gece 24.00’ten sonra ise Saraçhane’de sabaha kadar nöbet tutmuş.

Anlattıkları çarpıcı. “İstanbul Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nden mezun olmuş, akademisyenlik hayali kurduğu için kazandığı halde tıp yazmamış birisiyim. ALES puanım 94, dil puanım 70. Bu kadroya yerleşmeden önce en az 10 farklı üniversitede sınava ve mülakata girdim asistanlık için. Ama ya ulusalcılar kendi adamlarına torpil yaptılar ya da Gülenciler kendi adamlarına. ÖYP sayesinde mülakatsız bir şekilde kendi hak ettiğim puanlarla yerleşme imkânı buldum. Yüksek lisansımı başarıyla tamamladım, doktora eğitimime başladım. Fakat FETÖ kapsamında çıkarılan KHK ile kadrom 50D’ye düşürüldü. Bu şu demek: Üniversitem beni istediği zaman kovabilecek. Doktoram bittiği zaman her şartta işten atılıyorum. En kötüsü; diğer FETÖ’cülerle aynı torbaya atıldığım için bu leke üzerime yapışmış olacak.”

Dikkat: 15 bin akademisyen en fazla 3 yıl sonra doktoralı işsiz pozisyonunda olacak. Çünkü FETÖ’cü damgası yedikleri için iş bulup bulamayacakları meçhul.

said:
ALES puanım 94, dil puanım 70. Bu kadroya yerleşmeden önce en az 10 farklı üniversitede sınava ve mülakata girdim asistanlık için. Ama ya ulusalcılar kendi adamlarına torpil yaptılar ya da Gülenciler kendi adamlarına. ÖYP sayesinde mülakatsız bir şekilde kendi hak ettiğim puanlarla yerleşme imkânı buldum.

yav hehe, OYP tam olarak bu yuzden ciktiydi zaten feto daha rahat kadrolassin diye, ALES gibi aptal bir sinavida sirf bu yuzden getirdilerdi zaten maksat beyni durmus sakirtlere klasik ezber test cozdurmek
Sosyal ağlarda paylaş

Soktunuz yine ekşi sözlüğe, türkiyenin özeti olan bir yer uzak durun bence.

Hiç bir şey olmaz demeyin stark'a da en iyi ihtimal paranoyak olarak geçirecek artık yaşamını gerçi daha beter bir şey miş.

Adam özet olarak, atatürk'ün 15 yaşında bir kızla olan ilişkisini kızın gözünden anlatıyor kıza rakı falan içiriyor birlikte falan oluyorlar bunu böyle sözde belgelerle gerçekmiş gibi yazıyor, bok at izi kaldın hesabı.

Yıllardır düzenli bir şekilde böyle seyler yazıyor hep.
Sosyal ağlarda paylaş

dübürüne ufak rahatsızlıklar verdiği kesin ama bu kadar önemsiz boş bi herif içini insanlar neden bu kadar mesai harcıyorlar anlamıyorum. bu insanlar zaten bu karşılarında oluşan nefretten besleniyorlar. ciddiye alınacak, suratına bakılacak bir insan bile değilken adam hiç yoktan tepkiler ile dikkat çekti. e şimdi bu adam bakın işte böyle baskılıyorlar çıkan sesleri falan demeye devam ederse eminim kendini koruyacak sahip çıkacak ADAMlarda bulur.

söylediklerinde çöp kadar bile değer olmayan bir adam için bu kadar mesai harcandığına bile değmez. yazık valla.
Sosyal ağlarda paylaş

ya geçen gün arkadaşım bundan 5 sene önce eski bir topçuya karaktersiz yazdı diye ifade verdi abi siz ne diyorsunuz sfdsaf

bu adamın yazdıklarından sonra başının emniyet ile belaya girmemesi zaten insanların sinirini zıplatan şeylerden biri. adamın ifşa olmasına gerek yok laps diye buluyorlar ip'den zaten. bununla ilgili khk geçti bildiğim kadarıyla. artık öyle çok uzun sürmüyor izninin falan alınması.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki bu dinci yobazlar niye bu kadar cesaretli, aslında değil dalaştığı adamların zarasız ve saldırgan olmadıkları biliyor hak huk arayıp bir şey yapamayacaklarını biliyor.

Madımakta adam yakıp serbest kalan tipler bunlar sonuçta.

Linç kesinlikle yapmam destek de olmam ama bu tiplere yapanada niye yapıyorsun demem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...