Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

eğer olurda bi savaş çıkarsa (ki çıkma ihtimali %1) işler iyice çığrından çıkar.o bölgeye yayılabilir.dahada kötüsü büyük devletleride devreye sokabilir.

ama ne yazık ki bu olayda 1 ay sonra unutulcak.israil özür dilemiycek ama gemiyi bırakıcak türkleri serbest bırakıcak.aralarından bi 10-15 tanesini hapse tıkıcak.1 yıl sonra onlarda serbest bırakılcak herşey unutulcak
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

eğer olurda bi savaş çıkarsa (ki çıkma ihtimali %1) işler iyice çığrından çıkar.o bölgeye yayılabilir.dahada kötüsü büyük devletleride devreye sokabilir.

ama ne yazık ki bu olayda 1 ay sonra unutulcak.israil özür dilemiycek ama gemiyi bırakıcak türkleri serbest bırakıcak.aralarından bi 10-15 tanesini hapse tıkıcak.1 yıl sonra onlarda serbest bırakılcak herşey unutulcak

ShadowFax said:

Cuce said:

/k/ da /int/te turkey greece el ele, haydi simdi kudese nidaları yükseliyo yalnız

/int/ internet demek sanırım?

/k/ ne?

ek olarak,

savaş çıkma ihtimaline %1 diyemeyiz. %1 çok fazla olur

Elinizde Savas Çikma Olasiligi motoru mu var anlamadim ki
Sosyal ağlarda paylaş

audale said:

Esnaf said:

ShadowFax said:

Cuce said:

/k/ da /int/te turkey greece el ele, haydi simdi kudese nidaları yükseliyo yalnız

/int/ internet demek sanırım?

/k/ ne?

ek olarak,

savaş çıkma ihtimaline %1 diyemeyiz. %1 çok fazla olur

Elinizde Savas Çikma Olasiligi motoru mu var anlamadim ki
az önce ölçtüm tayyip in konuşmalarından sonra hareketlilik olmuş biraz %1.1 olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...