Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

said:
(yapamayacağımızı düşünen var mı)

bi 5seneye üretim! dersen yok abi olmaz derim.. yapamayız derim..
bi 10seneye? diye sorarsan valla bi bakalım oluyor mu acaba diye çelişkili bi konumda kalıveririm lan..
bi 15seneye yapabilir miyiz dersen eğer.. ayıpsın.. yaparız..

tabii 3x5yıllık sanayi kalkınma atılımlarından bahsediyorum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Aselsan mühendislerini ne yapıyolar? İsrail'le anlaşmaları iptal edip kendi uçaklarımızı füzelerimizi hedelerimiz yapmaya kalkışsak hepsi trafik kazası geçirir, olmadı duşta ayakları kayar düşerler. Yapabilecek kapasite var bizde ama yaptırmazlar. Yaptırmamalarına engel olacak kapasite de testis de yok malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

abi UAV denen hede nispeten daha kolay, ki galiba bizim üretimimiz de var... istenirse olmayacak bişey değil.

bi de Dragon_slayer, böyle bi hareketin yapılacağına inanıyo musun? ABD varken ortada?

1 milyar dolarlık bi ithalat silinip atılmayacak bir şey değil bence. şuan ki durum biraz saygın durma, hiç bir şekilde olanların israilin yanına kar kalmamasını sağlama. TR ve RTE de bu kadar uluslararası gücü arkasına almışken eğer israil geri adım atmazsa yaparlar. yapmaları lazım, yapmazlarsa RTE ve hükümet bu sert duruşundan kazandığı itibarı kaybeder.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Aselsan mühendislerini ne yapıyolar? İsrail'le anlaşmaları iptal edip kendi uçaklarımızı füzelerimizi hedelerimiz yapmaya kalkışsak hepsi trafik kazası geçirir, olmadı duşta ayakları kayar düşerler. Yapabilecek kapasite var bizde ama yaptırmazlar. Yaptırmamalarına engel olacak kapasite de testis de yok malesef

o testis senin gibilerde yok iste. sana kalsa 100 sene sonra da boyle olacak.

o zaman hiç başlamayalım bu işlere? denemeyelim bile. ölüm tehlikesi var diye? merak etme sen. bu alanlardaki çalışanların hepsi ölüm tehlikesinin farkında ve ona rağmen birşeyler çabalıyor. az az da olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

nileppezdel said:

o zaman hiç başlamayalım bu işlere? denemeyelim bile. ölüm tehlikesi var diye? merak etme sen. bu alanlardaki çalışanların hepsi ölüm tehlikesinin farkında ve ona rağmen birşeyler çabalıyor. az az da olsa.

Hayır abi devlette yok ki engelleyemiyorlar. Adamlar ajanla gelmiyor mu? Mühendis başına 2 tane MİT ajanı yetiştir adam gibi koru. Giderken gelirken yanına yine MİT tarafından sağlanan koruma ekibi ver. Çalışacağı yer zaten hayvan gibi güvenlikli olmalı. Ama bunu yaparlarsa mırın kırın eder "müttefiklerimiz". Bu yüzden yapamıyorlar yani testis yok. Bana neden laf ediyorsun ki?
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

barbu said:

nileppezdel said:

Hayır abi devlette yok ki engelleyemiyorlar. Adamlar ajanla gelmiyor mu? Mühendis başına 2 tane MİT ajanı yetiştir adam gibi koru. Giderken gelirken yanına yine MİT tarafından sağlanan koruma ekibi ver. Çalışacağı yer zaten hayvan gibi güvenlikli olmalı. Ama bunu yaparlarsa mırın kırın eder "müttefiklerimiz". Bu yüzden yapamıyorlar yani testis yok. Bana neden laf ediyorsun ki?

muhendis basına 2 mit ajanı yetistir koru. AHAHAHAHAHAHAHAHA

lutfen sus lutfen
Sosyal ağlarda paylaş

_anijav_ said:

tamam da niye *mit* ? Asker , polis ne güne duruyor adamların işi gücü yok bebek bakıcılığı mı yapıcak

Ya gizli operasyonlardan anlayan adam, gizli operasyona karşı daha iyi savunur diye dedim onu. Bizim normal askerimizi polisimizi PKK alaşağı edebiliyorken MOSSAD yada CIA falan mı yakalanacak? O yüzden dedim ve evet eğer sanayimizi kendimiz üreteceksek bebek bakıcılığı yapsınlar, sonuçta kazanan Türkiye olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...