Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

gayet de canlı kalkan işte adamların baskın yapacağını bile bile 1 yaşında çocuğu oraya ancak davanı haklı göstermek için götürürsün. bu hayvanlıktan da öte bir şey. dinci bağnazlığı

götürmesi cahilliktir kalkan yapmak için hiçbir manyak 1 yaşındaki çocuğunu götürmez. yardım gemilerine dünya'nın hiçbir yerinde ateş açılmamıştır sürekli savaş içinde olan afrika'da o kadar cahil adam bile yardım gemilerine ateş açmıyor adam nerden bilsin almış gazı gitmiş işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne canlı kalkanı ya. Ne canlı kalkanı allasen. Cidden en fazla aptal iki insanın yaptığı bi olay. Ama canlı kalkan falan yok.

Evet çocuk ölse çok daha fazla yankı uyanacaktı elbette, ama canlı kalkan kelimesi ayrı birşey. Bi kere çocuğu silahın önüne mi tutacaklar lan, hadi 20 yaşında olsa atlar. Tutup böyle "abi şuna da biraz" mı diyecek? Yok öyle bi zihniyet cemaatçilerde. O kadar da değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yazilmis okumadim sadece merak ettigim su bu konu bizi bu kadar neden ilgilendiriyor? 7 asker sehit olmus 7 askerin ayni anda sehit olmasi cok buyuk bir sey. bir kerede turk bayragi alip taksime ciksinlar. tamam siviller olmesin israil hayvanlik yapti o da tamam ama bize ne, niye bu kadar gazze olayina karisiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ya ara ara bakıyorum bu konuya da. bazı hayvanlar canlı kalkan diye goturuldu cocuklar demis. bu arkadaşlara cidde söyliyecek birşey bulamıyorum.

abi çocukların oraya götürülmesi zurnanın zırt dediği yer zaten ondan sonra kim ne derse desin önemi yok.

Hayır bana mantık ver neden gitti. Babaannesi anneannesi yok mu bunların onlara bakacak? kimseye mi emanet edilemiyor çocuk? ABiğ deniz yolculuğu tehlikeli, hadi israili bırak ya hastalansa çocuk? ne olacak orda ona? bunu düşünmeden onu yanında götüren bi anne baba ne düşünüyor lütfen abana açıkla
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Şimdi burda diğer Avrupa ülkelerinden de insanlar vardı. Onlar sesini çıkarırsa, ya da hakikatten büyük bi tepki oluşursa, israil'in pısma ihtimali nedir acep?

nato toplantıya çağırılıcak ya, ancak nato ülkeleriyle birleşip sert bir tepki verilebilir bence.
savaş falan deniliyor da zaten arınç savaşla karşılık vermicez dedi, savaş çok ciddi bir karar.
Sosyal ağlarda paylaş

Prawler said:

O kadar süper bir ordumuz var ki bu ülkede 30 senedir terörü bitir(e??)miyor???

hah bide buna dallanalım iyice garipleşsin topic.
Canlı kalkan olayı ile ilgili ne saçmalıyorsunuz abi siz oraya giden geminin ne olduğu belli ne için gittiği belli İsrailin hayvanlığıdır o gemiye o şekilde girmek bunun daha başka bir açısı anlamı yokki
Sosyal ağlarda paylaş

Prawler said:

Ordu bu kadar donanımlıysa terör neden bitmiyor bu ülkede? Biri bana bunu açıklasın?

ordun istediği kadar donanımlı olsun istediğin kadar bitir bir yerden fırlıyo adamlar sürekli dışarıdan yardım alıyor sürekli terör olan bir sürü silah açısından kuvvetli ülke var neden bitiremiyorlar. Misil olarak savaşmak bambaşka düzenli ordu savaşı bambaşka birşey. İsrail'de silahlı olarak çok güçlü neden hamas bitmiyor düz mantık yapmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Savaş falan mümkün görmüyorum ben. Savaşa tabii ki girilmez şöyle bi olayda. Ama en azından NATO falan bi ayar çeker diye düşünüyorum.

Hadi desek sadece TC vatandaşı, hepsı kınar geçer diyelim en kötü durumda. Ama birçok milletten insanların olduğu bi gemiye kontrol bahanesiyle böyle bi çıkarma yapılması, bayaa tepki göreceğe benziyor.

Birde, çok fazla açıkta mı olmuş bu olay yoksa karaya yakın mı. Benim bildiğim kontrol eğer gerçekten kontrol amaçlıysa komando indirmesiyle yapılmaz hi abi havadan. Hava desteğin de olsun da, COD4 oynuyor gibi, nasıl iş lan. Al zodiac botunu git işte, insan gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

http://www.youtube.com/watch?v=gYjkLUcbJWo&has_verified=1
yalnız.. abi ineni dövmüsler ineni dövmüsler.
hayrı ellerine sağlıkda aptalmı bu israilliler, tabi bu sırada botla geminin baska yerlerinede cıkmıslar ama komik yani

ahahahdauhfas abi az da olsa şu görüntüleri gördüm ya ciğerim soğudu
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

barbu said:

ya ara ara bakıyorum bu konuya da. bazı hayvanlar canlı kalkan diye goturuldu cocuklar demis. bu arkadaşlara cidde söyliyecek birşey bulamıyorum.

abi çocukların oraya götürülmesi zurnanın zırt dediği yer zaten ondan sonra kim ne derse desin önemi yok.

Hayır bana mantık ver neden gitti. Babaannesi anneannesi yok mu bunların onlara bakacak? kimseye mi emanet edilemiyor çocuk? ABiğ deniz yolculuğu tehlikeli, hadi israili bırak ya hastalansa çocuk? ne olacak orda ona? bunu düşünmeden onu yanında götüren bi anne baba ne düşünüyor lütfen abana açıkla

mesajımın yarısı kesip koyma, diger kalanı oku. sonra anlarsın benim dusuncemi. adam tamamen salakca, ve gaz ile cocugunu da alıp gitmistir bu.

eger sen de canlı kalkan diyorsan sen de salaksın. bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bu tür olaylarda hitler haklıymış eheüheü diye konuşan mallar var. vallahi laf anlatamıyorsun.

bu israil bayrağı yakan hacı amcalarla hilal bıyıklıların da barış gönüllüleri, ezilenin yanında olanlar falan diye lanse edilmesinin de bu durumdan pek farkı yok. rövanşizm kanımıza işlemiş.

not: israil ayıp etmiş, evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...