Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

SenariouS said:

balon said:

Behlul said:

gemideki 1 yaşındaki bebeğin amacı yazılmışmıydı burda ?

Annesiyle gitmiştir, nasıl yani ?

abi durumun tehlikeli olduğu başından beli belliydi...
Neden yani ne gerek var?

Öyle bakarsak gidişatın ne gereği var ,
çocuğu bırakıcak kimsesi yoktur bi şeydir ne bilelim.

Yakınım varsa ben bırakırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Prawler said:

Bu süper über bir ordumuz diyen var arkadaşları şiddetle askere gitmeye davet ediyorum.

Üst devrenim ben senin serdar.
Orada gördüklerin aldatmacadan ibaret,
nerden biliyorum?
Ankara'nın göbeğinde Elektronik Harp'te yaptım ben askerliğimi. Öyle ucundan kıyısından classified olmayan bilgilere ulaşabildiğim kadarıyla,
bizim gerçekten güzel bir ordumuz var.
Sosyal ağlarda paylaş

Castiel said:

kodlarını bilmeden kullanamayacağını onay sistemlerinin öyle basit olmadığını bilmiyorsun sanırım :p ver bakayım şu bombaları sağa sola atacağım diyerek alsan bile kullanamıyorsun yani. ha juliet gibi taşla vura vura patlatabiliriz belki.

yıl 2010 halen daha software'ları değiştiremediğimizi düşünenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

israil silahlı bir şekilde müdehale ediliceğini söylemedi sadece geçirmiycez dedi yardım yapmak istiyorlarsa önce bizim limana gelir götürülücekleri biz götürürüz dedi adamlar ancak uluslararasi karasularında böyle bir müdehale yapmak cidden cesaret ister.

Abi adamlar deli yani, napacakları belli mi olur? adamlar bütün dünyaya restini çekmiş öle oynuyor. Sen bu adamın kuşattığı bir yere yardım götürüyorsun da oyunu kurallarına göre oynuyacağını hangi mantıkla düşünüyorsun ki?
Sosyal ağlarda paylaş

abi software olayı, yok abd uçaklarına kitlenemiyoruz, yok isteseler bizim jetleri uydudan düşürebilirler gibi saçmalıklar değil, ilk başlarda bazı savaş kabiliyetlerinden yoksunduk ama zilyon kez modernize edildiler ve dünyada jdam tarzı lazer güdümlü bombardıman yapan sayılı ülkelerdeniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Prawler said:

Bu süper über bir ordumuz diyen var arkadaşları şiddetle askere gitmeye davet ediyorum.

Üst devrenim ben senin serdar.
Orada gördüklerin aldatmacadan ibaret,
nerden biliyorum?
Ankara'nın göbeğinde Elektronik Harp'te yaptım ben askerliğimi. Öyle ucundan kıyısından classified olmayan bilgilere ulaşabildiğim kadarıyla,
bizim gerçekten güzel bir ordumuz var.

Ankara'nın göbeğinde yaptığın için görememişsin işte...
Nedir aldatmaca olan? Köy karakolunda yaptım askerliğini il merkezinden tut cezaevine kadar köyüne kadar a dan z ye jandarmanın her türlü rütbelisini gördüm. Elindeki silahlar değil önemli olan. Ha senin için TSK elindeki bombadır, silahtır, tanktır tüfektir. Benim için ise içindeki alicengiz olaylarıdır, askere yapılan muameledir, halkla ilişkilerdir, insanların işlerini ne kadar düzgün yaptıklarıdır. Neyse daha fazla konuşmak istemiyorum TSK hakkında. İçinde işini iyi de yapan var kötü de yapan var. Ama ayrılırken pek memnun ayrıldığım söylenemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şeyi düşünüyorum. Hani tamam, TC tarihinin büyük bi bölümünde hiç böyle ekonomik ve askeri yönden güçlü sayılabilecek ülkelere bu tarz olaylarda sağlam tepki veremedik. -istisnası vardır, hariç tutuyorum-

Şimdi burda diğer Avrupa ülkelerinden de insanlar vardı. Onlar sesini çıkarırsa, ya da hakikatten büyük bi tepki oluşursa, israil'in pısma ihtimali nedir acep?
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar savaş durumunda askerler çok daha bilinçli, organize ve disiplinlidavranacaklardır. Eğitim askerliğinde falan yan gelip yatıyorlar komutanlar, bir sürü kirli oyun var ama olay vatanı savunmak ve canını korumak oldu mu gayet de güzel iş yaparlar. İşini çok iyi bilen imba komutanalr dalan da var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ara ara bakıyorum bu konuya da. bazı hayvanlar canlı kalkan diye goturuldu cocuklar demis. bu arkadaşlara cidde söyliyecek birşey bulamıyorum.

oradaki olay en fazla gerzek, gazı almış türklerden başka birşey değil.

sırf konuşmak için konuşmayın diye belki 1000 defa filan soyledik surada ama hala var.

canlı kalkanmış lol
Sosyal ağlarda paylaş

Manve_13 said:

khalad said:

israil silahlı bir şekilde müdehale ediliceğini söylemedi sadece geçirmiycez dedi yardım yapmak istiyorlarsa önce bizim limana gelir götürülücekleri biz götürürüz dedi adamlar ancak uluslararasi karasularında böyle bir müdehale yapmak cidden cesaret ister.

Abi adamlar deli yani, napacakları belli mi olur? adamlar bütün dünyaya restini çekmiş öle oynuyor. Sen bu adamın kuşattığı bir yere yardım götürüyorsun da oyunu kurallarına göre oynuyacağını hangi mantıkla düşünüyorsun ki?

o kadar da kafayı sıyırdıklarını düşünmüyordum en azından sonuçta uluslararası suları ihalal etmek yardım gemisine ateş açmak falan bambaşka çılgınlıklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...