Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

abi videolarda var zaten gemidekiler sopayla saldirmislarda
videonun daha oncesinde "ates açtilar bize! BEYAZZ bayrak salliyoz umursamiyolar!!" gibi konusmalarda var

once israil bi mallik yapip ates açmissa, sonra gemiye inmeye kalkismissa, adamlerin sopayla komandoya girisme tepkisi bile normal.
Sosyal ağlarda paylaş

sindirella said:

Fly said:

gemiye asker iner inmez kafasına dikenli sopayla mı ne dalmış birisi diye okumuştum /int/ de

abi...

videoda da var ya asker iniyo indiği gibi askeri indiriyolar, dövmeye başlıyolar. Heralde bi süre dayak yedikten sonra çekip vuruyor adam da. Çok net hatırlıyorum daha iner inmez giriştiler israil askerine, adam tüfeğiyle yüzünü korumaya çalışıyordu. Sonra "eeh yeter lan" demiştir onlara tutup sıkmıştır heralde :/
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

sonunda dünya, birşeyler yapma gereği duydu. israil ne kadar tavır koyarsa koysun, ne denli engellemeye çalışırsa çalışsın, kendisini eskisi kadar ''özgür'' ve ''canı ne isterse yapabilir'' hissetmeyecek. umarım az da olsa ayağını denk almaya çalışacak.

oha! dün geceki yorumum bu. amma saf, romantik, hayalperest, hatta bildiğin gerizekalıca bir yaklaşımda bulunmuşum olaya şahsen =(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kol kadar silahla gemiye inen askere kim sopayla saldirir allah askina bu kadar basit mi bu isler? inanmayin boyle seylere.

adamlar yillardir dunyanin gozu onunde katliam yapiyor zaten bu olay farksiz degil.

Ayrica sehitlerimize uzulmuyor musunuz vs. olayini anlamiyorum. kendi askerine acimayan adam gidipde filistine yardim filan etmek icin ugrasmaz zaten.

sonuc olarak pkk'nin da arkasinda isralini oldugunu bilmeyen yok gemidekileri kim vurduysa askerlerimizi de onlar sehit ediyor yillardir.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

sipeyskeyk said:

Abi dinci oldukları için ölsünler mi.

Gerizekalı mısınız acaba?

Yoksa ölmesinler ama Türkiye'nin mevcut laik ve demokratik (!) rejimini beğenmeyen herkes sürülebilir ülkeden. Tadından yenmez hatta. Ama o tartışma hiç açılmasın şimdi, gerek yok.
sıkıyorsa sür lan
Sosyal ağlarda paylaş

numberten said:

Abi kol kadar silahla gemiye inen askere kim sopayla saldirir allah askina bu kadar basit mi bu isler? inanmayin boyle seylere.

muhtemelen türk
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/10195838.stm
21.saniye

can yeleğini de giymiş kafaya nişan alıyor resmen, umarım öldürülmemiştir =/
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar;
el insaf diyorum, uluslararası karasularındasınız (sivilsiniz) her ne amaçla olursa olsun o gemiye komandolarla askeri operasyon yapamazsınız. Kaldıki bu operasyonu yapan israil konamdoları hayatlarındailk defa operasyon yapmıyorlar (bu konudaki uzmanlıklarını planlama yeteneklerini burada yazmama gerek yok sanıyorum). Kim o gemide olsa ve bu şekilde bir olayla karşılaşsa bidak durun yaw ne yapıyonuz der. kaldıki gemiden saldırdığı söylenenlerin elinde sopa gemiye inenler ise tepeden tırnağa silahlı dolayısıyla hiç bir şekilde haklı olamaz israil.Bunun tek adı vardır orantısız güç kullanımı heleki bunu uluslar arası sularxda yaparsanız bunun adı ozaman terör ve anarşi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

numberten said:

muhtemelen türk
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/10195838.stm
21.saniye

can yeleğini de giymiş kafaya nişan alıyor resmen, umarım öldürülmemiştir =/

oha bende ilk defa görüyorum valla adam harcamış resmen askeri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...