Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

http://www.euractiv.com.tr/politika-000110/article/sunday-times-3-israil-nukleer-denizaltisi-iran-kiyisinda-010419

Sunday Times, İsrail'in nükleer füze yüklü üç adet denizaltısını İran kıyı şeridi yakınına konuşlandırdığını yazdı.

Gazetenin haberinde İsrail'in denizaltılarından ilkini İran, Suriye ve Hizbullah'ın balistik füze üretiminin tehdit oluşturması gerekçesiyle gönderdiği yer aldı.

uu beybi, bende bir hareketlenme oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Lilly said:

nileppezdel said:

Llama said:

arkadaş bune yaa

odunu vercen suratına suratına

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?P=15&cid=36365&rid=2

görünce beter olsunlar diyesim bile geldi. ne bok yemeye yardım gönderiyoruz ki bunlara?

Aynen ya şu gerici mollalara gün doğuyo böyle oldu mu..

Feyk değilsen sçs Lilly :D
Sosyal ağlarda paylaş

yabancı kanallarda protestoları gösteriyor. ammanı gösterdi millet kol kola yürüyor böyle takım elbiseliler falan var çokça sonra biryere geçti kendinden geçmiş bir şekildei srail bayrağı yakıyor herkesin başı kapalı çember sakallı adamlar falan... Sonra ordan bir "bas bas" sesi geldi bayrağa basmaya çalıştılar, istanbulmuş shldkfsg

bir de Araplar harbi türkiyeyi seviyorlar hükümetin çıkışları yüzünden falan. cnnde orta doğu muhabiri kadın internetten yorumalrla falan anlatırken arabın biri arap olmaktan utandım türk olsaydım keşke yazmış falan dedi türkiyenin çıkışları nedeniyle. suudi tv hüseyin çelik'in konuşmasını canlı verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Abi dinci oldukları için ölsünler mi.

Gerizekalı mısınız acaba?

Öyle demedik tabii ki. Sadece şurada ülkemize bir saldırı varken çıkıp da padişah ve erbakan edebiyatı yapıp ülkemizin saygısız bir saldırıya maruz kalmasına değil de din kardeşlerine yapılan sadırıya tepki koymaları çok çirkin bence. Yoksa ölmesinler ama Türkiye'nin mevcut laik ve demokratik (!) rejimini beğenmeyen herkes sürülebilir ülkeden. Tadından yenmez hatta. Ama o tartışma hiç açılmasın şimdi, gerek yok. Şurada savaş sebebi olay olmuş gündemden devam etmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...