Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diş

copry

Öne çıkan mesajlar

copry said:

Upsy gözümden kaçmış =))

Muhtemelen hassasiyet vardır diş macunun ne? Bir de doktorun güvenilir biri mi? Röntgen aldı mı ki? Tanımadığım doktora da kefil olamam şimdi ' birşey yok dediyse yoktur' diyerek :/

şu mavi signal var ya hani white now mıydı ondan işte. bi de her fırçadan sonra mavi listerine yapıyorum.

listerini düzenli kullanınca (bazen üşeniyorum yapmaya) biraz geçiyo hassasiyet.

böyle dişlerin altı sızlıyo ya, çok fena hissediyorum. sol tarafla yemek yemeyi unuttum resmen.

doktor arkadaşım, röntgen çekti bişeyi yok abi dedi. ben de başka doktora gitmedim. zaten artık izmirde de değil. başka bi doktora gidicem artık napalım :/
Sosyal ağlarda paylaş

Beyazlatıvı macunlar hassasiyet yapabiliyor öncelikle macununu değiştir sensodynein hassas dişler için olanından al, 1 ay kadar kullan gargaranla birlikte geçmezse tekrar bir muayene ol belki gözünden kaçan birşey olmuştur.

Gece uyurken dişlerini sıkıyorsan ondan da kaynaklanabilir hassasiyetin.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm kanal tedavisi yapılan diş ile dolgu yapılan diş arasındaki diş eti kısmı ağrıyor yahu.. :(
stress küpü olduğum için uyurken falan fazlaca basıp, dişleri sıkıp diş etini (böle bişi varmış orada çürükken) dişin çürük olan kısmından içeri doğru yine ittirmiş, kaktırmış olabilir miyim yahu?

yok şu anda saniye vaktim yok gidip göstermeye de. :/
1-2hafta beklese sorun olur mu ki?

dışarıdan bakınca diş etinde, dişler tedavi edildiğinden beri olan farklı renk devam ediyor. gargara vs herbişi kullanıyorum elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Beyazlatıvı macunlar hassasiyet yapabiliyor öncelikle macununu değiştir sensodynein hassas dişler için olanından al, 1 ay kadar kullan gargaranla birlikte geçmezse tekrar bir muayene ol belki gözünden kaçan birşey olmuştur.

Gece uyurken dişlerini sıkıyorsan ondan da kaynaklanabilir hassasiyetin.

ana ben bunu hiç düşünmemiştim. sıkıyorum dişlerimi evet, gündüz uyanıkken bile sıkıyorum hatta :/

şu sensodyne i bi deneyeyim bakalım. teşekkür ederim hanımefendi :)
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler benim soruya cevap için de bu arada, değişti dolgum =D

bu home bleaching ne eziyet işmiş ya. nıç nıç nıç. neyse başa gelen çekilir.

ama bişi sorcam, atıyorum sigara çay kahve vb. dişlerimiz bi seviye sarılaştı. günde bi kere fırçalıyoruz diyelim, ikiye üçe çıkarsak tonunu geri getirmek mümkün müdür? azimle yapılıyo mu bu iş merak ettim =D
Sosyal ağlarda paylaş

dohturr hanıııııım

koyu çay kahve sigara içicisiyim , nasıl beyazlar bu dişler yardım

illa bıçak altına yatıp haşur huşur bu sado dişçilerin altına mı yatıcaz, yok mu evde bi tedavisi, alet edevat aparat satılmıyormu otomatik acısız şu diş taşlarını temizleyen

okumadımda yukarları tam öküzüm evet
Sosyal ağlarda paylaş

hadi lem kerpeten mi kaldı artık

benm dişci uyduruk bi tornavida gibi bişeylene böle ittire kaktıra koca 20lik dişi çıkarttı

adamın repertuarda daha görmedim kerpeten, acemiler kerpetenle başlıyo herhal ( halflife da elde lövyeyle başlıyoduk hesabııı sonra silah falan mı buluyonuz napıyonuz )
Sosyal ağlarda paylaş

aha direk nazi bu , ban himm

ya şaka maka nasıl yapıyolar ya, hakkat usta dişci acaip belli oluyor
aynı şekil benim arkadaş bi diş hastanesine gitti, dikiş atcaz buna amelyatla alcaz yarcaz falan dediler

dişi kerpetenle falan tutucak yer yok o derece

böle spatula gibi bişile ittire kaktıra çıkardı adam ağrısız acısız
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

aha direk nazi bu , ban himm

ya şaka maka nasıl yapıyolar ya, hakkat usta dişci acaip belli oluyor
aynı şekil benim arkadaş bi diş hastanesine gitti, dikiş atcaz buna amelyatla alcaz yarcaz falan dediler

dişi kerpetenle falan tutucak yer yok o derece

böle spatula gibi bişile ittire kaktıra çıkardı adam ağrısız acısız

Yetenek işte .))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...