Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Land of Chaos ( LOCO )

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

ahh tabii o zaman neden bug report yapıyoruz ? detek kısmından cevap gelmiyorsa ? ayrıca bu oyun ile alakalı değil sistemin birbirini eşitlemesi ile alakalı.

Bir insan neden şifresini yeniler? unuttuğu için
şifreni değiştirdiysen eski şifrenle gir nasıl bir mantık ben onu anlamadım.

ehhe game masterların zoruna gitti herhade. hatanız varsa kabul edip çalışacaksınız. troll ise yaptığım trollemeyeceksiniz daha fazla çalışacaksınzı demektir. :) burada 1 troll olduysa resmiforumlarda 150 troll dönüyor şuan :)
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

ahh tabii o zaman neden bug report yapıyoruz ? detek kısmından cevap gelmiyorsa ? ayrıca bu oyun ile alakalı değil sistemin birbirini eşitlemesi ile alakalı.

Bir insan neden şifresini yeniler? unuttuğu için
şifreni değiştirdiysen eski şifrenle gir nasıl bir mantık ben onu anlamadım.

ehhe game masterların zoruna gitti herhade. hatanız varsa kabul edip çalışacaksınız. troll ise yaptığım trollemeyeceksiniz daha fazla çalışacaksınzı demektir. :) burada 1 troll olduysa resmiforumlarda 150 troll dönüyor şuan :)

sakin yahu. closed beta test ediyosun ne bu agresiflik?
hayır ucundan yakınından alakam yok ama ben bile rahatsız oldum şu saçma tavrından.
Sosyal ağlarda paylaş

cenx said:

Mighty_THoR said:

beyler çaktırmayın ama bahsedilen sorun bir closed beta sorunu değil dolayısıyla he höö sen closed betadan ne anlarsın vs demek abes kaçıyor.

aha kankası yetişti

edit: ayrıca sorun closed beta he höö değil, orada kullanılan üslup.

tanımadığınız insanlar hakkında yorum yapmasanız.

Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım ben baya. Başım bile ağırdı oynamaktan o derece...

Oyun bildiğimiz dota/hon türünün 3 boyutlusunun koreli versiyonu...
Belli herolardan bir tanesini seçiyorsunuz (her oyun başında değil, acc'nize ait bir hero oluyor ve hero card denilen itemi alarak (oynanan oyunlardan değil storeden) farklı heroları da acc'ye ekleyebiliyorsunuz.) seçtiğiniz heroların itemlerini değiştirebilip, upgrade filan etmeniz mümkün. oyun oynadıkça heronuz için yeni itemler ve storedann alışveriş yapmak için para kazanıyorsunuz.

Oyun daha yeni olduğundan daha ne oluyo ne bitiyo pek anlaşılmıyo. Bu oyunun da en büyük sıkıntısı her benzer türde olduğu gibi lag ve leaver...

LoL hiç oynamadım ama lola benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...