Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni BMW 5-serisine M paket

Vatos

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,
f-10kasa 520d aldım. Ağustosta teslim edilecek elimden geldiği kadar ekleme yaptım (dinamik paket, 19''jant vs vs..) ama aracın m-paketinin kışın çıkması planlanıyormuş ve bende sonradan M yapılabiliyor mu bilmiyorum eğer yapılabiliyorsa ne kadar fiyata olur ve nasıl yaptırılır?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
Sosyal ağlarda paylaş

bıde sole bır olay vardı

a5 ın eger slıne degılse abt modıfıesı yaptırıyordun dıs tarafına.

jantlar harıc 5000 euroya gelıyordu ve slınedan baya bır daha guzel.

benzer bır fırmada bmw de var 7000e 7000e AC den dıs tarafı sporlastırabılırsın dıye umut edıyorum.

ama cıkarırlarsa oyle ır modıfıye yoksa m kasa parcalarını kovalıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi siparis verirsen agustosa mi geliyor? bende dusunuyorum o yuzden soruyorum. 1.5 ay sonraya diye biliyordum.

birde dynamic uzerine neler eklenebliyor bende cok merak ediyorum. bayiler cok ustu kapali konusuyor donanim konusunda.

renk olarak ne tercih ettin? biraz muhafazakar bir kasa oldugu icin beyaz nasil durur kestiremiyorum. siyah istemiyorum. butun vergiden gider yazarak dusen hanzolar ve filo firmalari siyaha abanacak. (gonlumde o olsa da)
Sosyal ağlarda paylaş

Vatos said:

Selamlar,
f-10kasa 520d aldım. Ağustosta teslim edilecek elimden geldiği kadar ekleme yaptım (dinamik paket, 19''jant vs vs..) ama aracın m-paketinin kışın çıkması planlanıyormuş ve bende sonradan M yapılabiliyor mu bilmiyorum eğer yapılabiliyorsa ne kadar fiyata olur ve nasıl yaptırılır?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Gerçekten mi?

İlk mesajın bu mu?

Bi bavul para verip bmw alıp, buna m-paket oluyo mu diye sonradan aklına gelince de bu soruyu sormak için paticik'e mi üye oldun?
Sosyal ağlarda paylaş

aero kitler cikar da, "bmw performance" altinda mi cikacak orasi muamma.

yani piyasadaki bmw lerin yarisi $u an replica kit kullaniyor. bir sorun ya$ayani da duymadim acikcasi.

ama orjinal kitler 4-5 k € dan a$agi olmaz. kaliteli plasti replicalari 3-4bin TL gibi yapiyorlar. Daha ucuza fiber de var da, fibere girilmez. bana sorarsan o kadar para verebiliyorsan arabaya, sonradan orjinal yaptirman daha mantikli.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

simdi siparis verirsen agustosa mi geliyor? bende dusunuyorum o yuzden soruyorum. 1.5 ay sonraya diye biliyordum.

birde dynamic uzerine neler eklenebliyor bende cok merak ediyorum. bayiler cok ustu kapali konusuyor donanim konusunda.

renk olarak ne tercih ettin? biraz muhafazakar bir kasa oldugu icin beyaz nasil durur kestiremiyorum. siyah istemiyorum. butun vergiden gider yazarak dusen hanzolar ve filo firmalari siyaha abanacak. (gonlumde o olsa da)

dynamic pakette
spor deri direksiyon
18'' jant
spor ön koltuklar
hi-fi ses sistemi
dış parlak kaplama
İntegral aktif direksiyon
Isıtmalı ön koltuklar
Kumaş-deri koltuklar (dynamic secilirse zorunlu)
geri görüş kamerası
spor vites
(Diğer paketlerde iç döşeme ahşap zorunlu birtek dynamicte piano black secenegi var bende onu yaptırdım)

ben bunun üstüne,
adaptif far
hi-fi pro logic 7 ses
19'' jant koydurdum.30tane şey vardı konulabilecek ama gereksiz seyler fazla.Mesela bagajı uzaktan acmak vs vs, navigasyon sistemi koydurmak istersen ekranı baya bi büyüyodu ama fiyatı 10k gibi bişidi head-up display var oda 4.5k dı bunlar guzel seyler ama gereksiz para vermeye gerek yok diye koydurmadım.her iki renginide yanyana gördüm 2side güzel ama ben beyaz seçtim bence daha sportif daha hoş geldi gözüme içi siyah dışıda beyaz olucak.Arac eklentilerimle birlikte 84k ya geldi.
Normalde haziranda gelicekti arac ama benim eklediklerimi siparişe geçemediler bende diğer partiyle gelmesini istedim ağustosa sipariş verdim.
Kosifler ve borusanla m-paketi konuştum ama adamların hiçbi bilgisi yok ne kadar olur ne zaman gelir bende dayanamadım size sormak istedim siz genel olarak onlardan daha bilgilisiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 5 serisi icin bmw roadmap i soyle bmw insider a gore,

BMW 5-Series Sedan (link) Geneva (03/10) and New York (04/10)
BMW 5-Series Concept ActiveHybrid 5 Geneva (03/10)
BMW 5-Series Li (long wheel base) Shanghai (04/10)
BMW 5-Series Touring (F11) (link) Summer-Fall 2010
BMW 5-Series M-Sport Packages Summer-Fall 2010
BMW M5 Geneva 2011

muhtemelen araci almaya gittiginde on bilgileri olmus olur siparis vermek istersen verirsin.

fiyati ise bi onceki kasa icin 3200 dolar civariydi usa da. avrupa icin direk euro ya cevirip kdv koyarsak asagi yukari bi fiyat olabilir. tamamen sallama hesap ama asagi yukari tutuyor genelde. 3200euro +kdv
Sosyal ağlarda paylaş

bir sene sonra o 84k olur 70k

0 modelden bahsediyorum bu arada

ilk siparis verenlerde indirim yapmayip geciriyorlar

Vatos said:

Namessar said:

dynamic pakette
spor deri direksiyon
18'' jant
spor ön koltuklar
hi-fi ses sistemi
dış parlak kaplama
İntegral aktif direksiyon
Isıtmalı ön koltuklar
Kumaş-deri koltuklar (dynamic secilirse zorunlu)
geri görüş kamerası
spor vites
(Diğer paketlerde iç döşeme ahşap zorunlu birtek dynamicte piano black secenegi var bende onu yaptırdım)

ben bunun üstüne,
adaptif far
hi-fi pro logic 7 ses
19'' jant koydurdum.30tane şey vardı konulabilecek ama gereksiz seyler fazla.Mesela bagajı uzaktan acmak vs vs, navigasyon sistemi koydurmak istersen ekranı baya bi büyüyodu ama fiyatı 10k gibi bişidi head-up display var oda 4.5k dı bunlar guzel seyler ama gereksiz para vermeye gerek yok diye koydurmadım.her iki renginide yanyana gördüm 2side güzel ama ben beyaz seçtim bence daha sportif daha hoş geldi gözüme içi siyah dışıda beyaz olucak.Arac eklentilerimle birlikte 84k ya geldi.
Normalde haziranda gelicekti arac ama benim eklediklerimi siparişe geçemediler bende diğer partiyle gelmesini istedim ağustosa sipariş verdim.
Kosifler ve borusanla m-paketi konuştum ama adamların hiçbi bilgisi yok ne kadar olur ne zaman gelir bende dayanamadım size sormak istedim siz genel olarak onlardan daha bilgilisiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bence klon araçlardan birine sahip olmayı hedeflemek yerine BMW için özel üretim yapan firmaların (kaliteli, ismini literatüre kazıtmış firmalar bunlardan kastım) ürünleriyle görsel çalışmalar yapılabilir. Parçaları Avrupa'dan getirtip burada da taktırabilirsin. Bu tarz firmaların ürünleri montaj aşamasında stock araç ile oldukça uyumlu oluyorlar.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...