Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya beyler pardon ama

escape

Öne çıkan mesajlar

said:
asıl adı ronnie james padovani olan, 1942 abd doğumlu, metalin en cool, en saygın, en elit, en üstad vokallerinden biri ve ayrıca rainbow'la müzik tarihine altın harflerle girdikten sonra, kurmuş olduğu kendi grubunun adı.
(ironnie, 17.05.2010 14:30)

yok tolga bişi sadece dio kim bilmiyodum.
öğrendim işte inciden.
Sosyal ağlarda paylaş

Başarısız. Kıvırma çabası daha da başarısızlaştırmış.

Ayrıca "moderatör = admin kankası var" değil. Boyunuzdan büyük laflar edince hemen şu argümana sığınmayın artık. Hemen admin kankası var banlatacaklar beni diye ağlamaya başlıyorsunuz ya haha.

Öyle bir imkan olsa seni pekazizden önce ben banlatırım ayrıca. Onu da söyleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar sizin fanboyluk yaptığınız metalci tipleri bilmek zorunda değil.
ha serdar ortaçın prodüktörü ölse sizde bu kim diye topic açabilirsiniz. aradaki tek fark müzik tarzları. kaliteleri ise aynı kötülükte.
sanki fidel castro öldü anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

insanlar sizin fanboyluk yaptığınız metalci tipleri bilmek zorunda değil.
ha serdar ortaçın prodüktörü ölse sizde bu kim diye topic açabilirsiniz. aradaki tek fark müzik tarzları. kaliteleri ise aynı kötülükte.
sanki fidel castro öldü anasını satayım.

Adam gibi okuyun yazılanları yahu, kimse Dio'ya laf etti veya müziğini beğenmedi diye sinirlenmedi.

Adama 2-3 kişi yazmış Dio'nun kim olduğunu ama o kadar üşengeç ki konu sahibi 2 paragrafı okumaya bile vakit bulamamış. Ama ne hikmetse şarkılarının bazılarını dinleyip bir halta benzemiyor lan bu (td) yazmaya üşenmemiş.

Ayrıca Dio, metalin Castro'sudur evet.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan sabahtan beri üşengeçlikle suçluyorsunuz.
sizin 5 6 satırlık yazıları 2 satır atlatarak veya "şunu özet geçin" diyerek okuduğunuzu veya yazdığınızıda biliyorum.
ben niye okuyup anlamadığımıda yazdım gerçi ama o mesajım bilen okunmamış, ordan düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...