Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jägermeister Sevenler!!

Kemarlos

Öne çıkan mesajlar

Kemarlos said:

Ya absinthe aslında içinde bir ot ile bekletilen bir içki ki otun da uyuşturucu etkileri var. Prag'da falan dibinde 3 parmak kadar ot tortusunun olduğu absinthe ler falan satılıyor ama denemedim hiç deneyen var mı? Barda falan absinthe istediğiniz zaman normal absinthe getiriyorlar. Gerçi o da çok sağlam %80 alkol falan.

Tr'ye otlusunu sokamıyorlar herhalde. %80 alkollü olan absinthe'de üzerinde şeker yakma ritüeli için bir kere içilmesi lazım birşey sanırım :) Tad olarak pek tutmamıştım ama şekere bakıp "Abiiğğ" dediğimi hatırlıyorum xD

edit: Bi de ben alkol çok içmiom gençler. Hava yapcak bişi yok zaten, nerde isteseniz dediğimi getiriyorlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Absinth rus içkisi değildir. Önce Fransız, ardından Çek içkisidir. Sert içki severim özenmelerine girmeden önce bir araştırınız, sonra HAHAHAHA CAHİLE BAK denmesin.

arkadaşım adamı sinir etmeyin. adam rus imalatı absintten bahsediyor. okuduğunuzu bile anlamıyorsunuz, cahil cühela takımı mısınız nesiniz? önüne haritayı koysam fransanın yerini gösteremezsin fransız içkisidir diye ahkamkesiyorsun. fransız içkisi şaraptır, öğren bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi_Septimus said:

Bu iğrenç şeyi seviyorsanız, Becherovka'yı da deneyebilirsiniz. 40 tane baharatla yapılıyor yine. Tonikle karıştırınca BETON dedikleri kokteyl ortaya çıkıyor.

Ayrıca dijestif içkilerin ayı gibi içilmesi çok enteresan bir şey.

bu şekille bildiğim kadarıyla 3-4 senedir falan kız kaldırılamıyor aleksi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Alexi_Septimus said:

Bu iğrenç şeyi seviyorsanız, Becherovka'yı da deneyebilirsiniz. 40 tane baharatla yapılıyor yine. Tonikle karıştırınca BETON dedikleri kokteyl ortaya çıkıyor.

Hayatinda kaldiramayacagin kadar kari kaldirmistir aleksi dedigin arkadas bu arada, haberin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

Black-ice said:

Alexi_Septimus said:

Hayatinda kaldiramayacagin kadar kari kaldirmistir aleksi dedigin arkadas bu arada, haberin olsun.

seni de götürdü galiba arada böylesine övüyorsan adamı?
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

MADBOY said:

Black-ice said:

Alexi_Septimus said:

seni de götürdü galiba arada böylesine övüyorsan adamı?

Senin bir yakinini gotururken arkada ritme alkis tuttum, cok acikliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...