Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sayin ustadlar birkac soruma cevap alabilir miyim?

Turko24

Öne çıkan mesajlar

hiç sorma kafam almıyor artık.

assasin 3 tane pvp seti var
3 tane pve seti var
epic tabi bunlar

khitada functiondan gelen setler var daha hiç inceleyemedim bile bide orayi iş açamam başima

saçlarımda beyazlar çıkmaya başlamış sebebi funcom olabilir die düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

o yüzden hiç powerleveling ypamadan casual bi şekilde levellamak istiorum her contentini göre göre questlerini skip etmeden uzun olsun zor olsun

zaten wowda yeterince kovaladık badgedir ıvır zıvırdır epic itemdır, aocda da aynı muhabbete direk akamıcam xP

şu an biz yeni bşalayacak olanlar arasında şöle bi ikilememimiz var hala

crom da mı furyde mi başlayalım die

hani fury de ölümüne genk olduğunu bilioruz levellama sürecinde

cromda ise level 80e gelene kadar nerdeyse pvp şansımız olmıcak world pvp, minigameleri saymiorum.

yani çok extreme ikisi de

hani furyde benim levelımdaki adamlar tarafından gank oluosa aslında sorun değil ama ben 25 levledayken 80 ler sürekli corpse camp yapiosa harbi çekilmez

bir de bi sistem gelmişti criminal , pk vs oluodun uodaki gibi, o sistem nasıl , kimler için geçerli, ve götürüsü neydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bilgiler için teşekkür ederim, pişman olma konusunda da çok haklısın ama ne bilim tamamiyle her yerde pvp yapabilme hissi beni minigamelerden fln daha çok cezbedio. Ve pvp - pve serverları arasında transfer sınırlaması olmadıgına gore siz kapınızı bize her zaman acık tutun yeter : ) Zaten fury e pek sıcak bakmıorum, aquilonia da guzel bi guild bulabilsem aslında şöle casual oyuncu kabul eden veya 5-10 kişilik bi grup olusturabilsek kendi aramızda en azından minigameler ve bori için tadından yenmez gibime gelio.
Sosyal ağlarda paylaş

25'ken 80 corp. camp'ı bırak. Bi Lvl 80 geleni geçeni kesti diyelim. Mezarda bu sefer 25 ler birbirini kesmeye başlıyo :D

Fury'de ruslar var o yüzden kasamazsın en kötü lvl 80 olduktan sonra karakterini transfer edersin fury'ye eğer alışamazsan.

pk sisteminden bir cacık cıkmadı. Sadece daha fazla pvp xp veriyor. o yüzden millet bi tane pk karakter yaratıyo. Karşılıklı takas edip kesiyor birbirinini pk karakterini kesip ana karaktere exp kazandırıyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben nie diretiorum sanıosun aquilonia da rp-pvp die geçio, tek sıkıntısı sanıorum ki fury kadar kalabalık olmaması ama sadece 2 tane en. pvp serverı oldugu için oyuncu sayısında bi eksiklik çekmeyiz öle boş beleş kuru kalabalık yok yani grup halinde gezen gankerler en azından low levelda henuz ben denk gelmedim : ) dogru kelimeyi haysiyet olarak kabul edersek furyden bi kaç gömlek üstündür server olarak (anlatılanlara ve okuduklarıma gore) sadece rp kelimesinden dolayı herhalde : )
Sosyal ağlarda paylaş

valla o konuda haklısınız Cromda oynarsanız 80lvl olana kadar pvp'nin psini yapamazsınız.
ufak lvl pvplerinde tadı hani bi başkadır.

ama işte hem casual istiyorsunuz hem pvp serverı istiyorsunuz siz kaç ayda lvl80 olmayı planlıyorsunuz tamam acele etmeyin ama age of conan 80'den sonra başlayan bir oyun, 80'e kadar heep eziyet hepp
ama ufak lvl pvp yapacaksanız furyde aquda bende açayim bi char takilalim mileti ganklayalim ama tutupda biz o ortamda lvl kasicaz diyorsanız bana biraz zor gözüktü açıkcası
Sosyal ağlarda paylaş

Benim world pvp ile pvp level kasma, kasabilme düşüncem tamamiyle bitti ogrendiklerimden sonra. Ama 36-37 oldugum zaten 1 denerim sansımı minigamelerde, bakarım durum neymiş zaten haftaiçi gunde 3-4 saat oynadıgımı dusunursek maksimum 3-5 minigame yapar cıkarım.

Ayrıca dediğim gibi karakteri Crom'a transfer edebilecek olmam da rahatlatıo beni biraz : ) Seni de rahatlatsın Mortis : ) yiyip içip, gezip görüp, düşe kalka, kesip kesilerek 80 oluruz sonra bakarız duruma : )
Sosyal ağlarda paylaş

ya ikisinin arası olmaması kötü işte

hani wowda mesela pvp serverında gank yiosun ama contested alanlarda kendi levellarındaki adamlarla kapışıosun nadiren gidip 80ler tarafından öldürülmüşmüdr ve 80 e kadar hep pvp serverında kastım bütün expansionlar da en kalabalı kzamanlarında bile herkesin o zonelarda levle kastığı keyifli oluo

ama tabi aocda faction die bieyş yok hani horde vs ally gibi herkes birbirine dalabilio o bakımdan daha kaotik oluo

ya biz demioruz ki aylar boyunca level 80 olmayaylım çok yavaş oynaylıma. hani powerlevel yapmak için böle rotalar vardır ya işte şu zonea girme şurdaki questleri yapma çok uzun hem az xp verio vs tadında şeyler yapmıcaz tek farkı o. Yani bayarsa yapmayız belki de atiorum seri questidir epic bi questtir ama az xp veriodur dier queslteir yapsan daha hızlı olacaktır die o questlerir geçmek istemiorum

tek farkı o bi de hani wowda powerleveling ypaarken minimum instance a girersin boostlanmadıın sürece, gidip grup arayıp instance ypamazssın direk kasarsın questleri akarsın zonedan zone a ki hemen 80 olasın. onu yapmak istemiom bütün instanceları yapmak istioum.

derdim o. bu süreçte de arada işte bi adam gelir dalar ben dalarım vs bi kaç kişi oynadığımız için sorun olmaz

ama gidip de bi queste başliim dediim de sürekli 80 ler gelipk afnaa vuruosa zerre quest yapamiosan o zaman sorun tabi.

ben aocun ilk ayında furyde oynuodum level 45 mi ne priest of mitra charım vardı orda bırakmıştım. Çok da işkence çektiimi hatırlamiom genklendiimi vs hatılrıom da hani ölümcül bi sorun olmamıştı tabi o zamanlar 80 olan pek yoktu yeni olduğu için herkes level kasmakla meşguldu şu an insanlar bayıp grief yapio olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

yani o kadarınıda bende tam bilmiyorum oralarda gidip oynamadığım için ama işte ben oyuna geri döndüğümde benim serverımı fury ile birleştimişlerdi bs charımla girmiştim bi questi teslim edeyim dedim 15 kere gankladılar bi questi veremedim 45dk sürdü furyde duruşum cromda assasini açtım sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Sen fury i unut bence. Level atlama tasası olmadan, sakin sakin aynı zamanda da pvp yaparak ilerlemek istiosan bence aquilonia iidir. 5-6 kişilk bi grup olursa guzel guzel oynanabilir benim gorusum.

İlk etapta benim aklımda pvp oldugu icin lvl 39 minigamelerinden keyif alırsam belli bi süre takılabilirim orda. Pek bi faydası olmasa da pvp levelına, eglenceli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

offline lvling oyuna girmediğiniz süre boyunca size belli bir seviyede lvl kazandırır.
xp olarak değil lvl olarak ilerlediği için hangi lvlda olursanız olur aynı hızla devam eder.
Offline lvling için karakterin değil accountun kapalı olması gerekmektedir.

Size tavsiyem kesinlikle offline lvllarınızı harcamamanızdır. Bırakın 8 lvl biriksin. 72 lvl olduğunuzda verin ve direk lvl80 olun. Küçük lvlda vermeniz anlamsız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...