Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

şuan belirlemek için erken, ama şu saatten sonra en fazla
townie gibi gözükmeye çalışanı göze kesmek lazım

böyle yaparsak olmayıp da ROL YAPMAYA çalışanlara yazılarında yakalıycak daha bol küçük ayrıntı hatalar yaptırırız
hem de şüpheliler artar. elemek daha zor ama yerinde olmaya yakın olur.

bu yüzden ##LİNÇ: ZaugnaKhaldun

diyorum, zaman geçtikçe daha yerinde tespitler yaparık.
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayın.. gıda zehirlenmesi geçirdim galiba.. bütün gecedir can çekişiyorum sdf.. bakamadım oyuna..

cenx'e başta oy vermemin sebebini açıklamıştım.. random bir oyuncu seçmem gerekiyordu.. hem o ana kadar mesaj atmamışlardan biri olsun dedim.. hem de cenx, diğer oyunda çok fazla oyuna katılmamıştı diye onun adını söyledim..

ama listesi hariç gayet mantıklı bir şekilde kendini savunmuşken bu kadar üstüne gidilmesine şaşırdım doğrusu.. yine de iyi oldu bu durum.. daha sonrasında atılan postlardan daha tutarlı çıkarımlar mümkün.. şimdilik cenx'ten oyumu çekiyorum (bu cenx 100% townie demek değil tabi)..

##Linç oyu geri çekme: cenx

cenx said:
Oyuncular
1-blazkowicz: townie gibi ama emin deilim
2-Nosfe
3-Spyro - townie. mantıklı şekilde insanları konusturmaya çalışmış. mafya olsaydı izlemede kalırdı.
4-Smoke
5-Leopar
6-BabacumMostors
7-cenx : townie!1!
8-kermit : ne olduğu belli deil ama uyuzluk olsun diye tuncaya verdiğini düşünüyorum. bence townie.
9-ShadowFury : townie. altta kalanın canı cıksın mantığının zararlo olacağı konusunda uyarmış.
10-Osso
11-elesso
12-Bittus
13-egoyagmur : 2 kere townie ise 3. kesin sıcar demesiyle zaten mafya olmadığını gösterdi. mafya olsaydı farklı bir arguman kullanırdı. demekki onlardan haberdar deil
14-KahnX
15-QueenOfSpades : townie. yoksa beni direk ölüme gönderirdi. ne olup bittiğinden habersiz.
16-Krusty
17-ZaugnaKhaldun : kesin townie. herkes birisine yüklenmişken aksini savundu. halbuse mafya olsaydı bu onun için aradan bi townie silmek için iyi bir fırsat olurdu.
18-tunca : zaugnayla aynı sebeblerden. saolsun bir felaketi önlememize çok yardımcı oldu yine.
19-Olivies

abi herkese townie demişsin sen de sdfa.. o saydıklarının yarısı mafyadır bariz ki hani ölüp de mafya çıkarsan takım arkadaşlarını da riske sokmuş olursun (bkz. geçen oyun)..

cenx said:
9-ShadowFury : townie. altta kalanın canı cıksın mantığının zararlo olacağı konusunda uyarmış.

mesela böyle bir mesaj attı diye "aha bu townie.." demek ne kadar doğru.. townie değil demiyorum ama shadow misal mafya olarak daha önceki oyunlarda gayet iyi manipülasyon yapmış bir oyuncu.. her söylenene direkt inanmayın..

ilk gecesine göre oyun, yeterince hareketlendi bence.. şimdilik hasta hasta hemen yeni bir oy kullanmak istemiyorum.. yarın (ya da bugün diyelim) duruma göre şüphelendiklerimden veya hâlâ mesaj atmamış bir oyuncudan yana oyumu kullanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

Bence cenx'in yaptığı yorumlara katılmak için daha erken, ama birilerinin bir kaç fikir atması gerekiyor ortaya ki, şüpheliler hakkında tahmin yürütmemiz için malzeme çıksın. Yine de bence oyunda şu kadar karakter var, ama bilemiyorum tabi gibi yorumları ve herkesi townie gibi gösterme çabası nedeniyle mafya olabilir.
Spyro çok profesyonelce yaklaşıyor, onun ne olduğunu tahmin etmek çok zor olacak gibi =) Argümanları çok sağlam, kendinden emin, bence townie ama oyun yeni başladı, ben de dahil olmak üzere bir çok acemi var, en azından başlangıç için bir şeyler yapmak adına yazdığını düşünüyorum.
Dediğim gibi şimdilik bir tahmin çok zor, ya random birilerini seçeceğiz, ya da biri cıkıp çok şüpheli bir laf edecek de oyle anlayacağız.
Şimdilik yorumlarım bu kadar. ^^

ne kadar da hevesliyim değil mi, ah bu nooblar hep böyle oluyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

cenx ya sen şu olayı pek kavrayamadın, ya da mafyasın ve millete sempatik gözükmek için için herkese mavi boncuk dağıtıyosun. neredeyse mesaj atmış herkese townie demişsin lol.

hayır liste çıkarmak için eldeki ipuçlarının-bağlantıların-verilerin çooook çok yetersiz olmasını geçtim,(19 kişiyiz ve anca 5 sayfa olmuş) listedekilere townie deme sebeplerin bile komik. "beni savundu, öyleyse towniedir" gibi bir anlayış bayağı yanlış bu oyunda. zira kim kimin townie olduğunu, kimin olmadığını bilmiyo, kimse de "bu adam townie gibi ya, linç etmeyelim yazık olur" anlayışıyla destek çıkmadı ayrıca, ki ortada linç niyeti bile yoktu, ortam hareketlensin diye yapılan birşey bu ilk turda random linç oyu ortaya atmak.

bu arada liste yapıp topiği şöylece bi kontrol ettim, eğer gözden kaçırdığım yoksa şu an hiç mesaj atmamış kimse yok oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...