Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

QueenofSpades said:

Yanlız sonraki hamlemi Krusty'den yana kullanacağım sanırım.

cidden çok alakasız dediğin. hem babacum'a oy veriyorsun hemde birdahaki sefere krusty diyosun.

gerçi mantıklı düşünürsek iki grup olduğundan herkes mafya olabilir ama bunu düşünerek yazmadın sanki bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

hâlâ pro-townie olabilir diyorsunuz.. ben de öyle bir mesaj atıyordum ama browser çöktü.. iyi ki de çökmüş çünkü adam o sırada şöyle bir mesaj atmış..

BabacumMostors said:
pro townie olsam belli eder miyim ehe mafyanın ilk hedefi pro-towniedir

direk düz townied-yim.. sorun şu ki her mafya grubunda kaçar üye olduğunu bilmiyoruz.. zaten sayılarını ikiyle çarpmak lazım bu durumda her kayıp townie townielerin kaybetmesine giden bir yoldur.. zayten her gece birer birer (yada ikişer ikişer) gideceğiz

hadi battı balık ama kurtarma çabası da fail.. "evet pro-townım.." dese yiyeceğiz.. hakkaten pro-townsa yapacak bir şey yok ama şu haliyle 90% mafya..

QoS ve Zaugna'yı da aynı ihtimalle mafya olarak görüyorum son attıkları mesajlardan (sebebini açıklarsam mafyaya koz vermiş oluruz)..

Shadow'da da var bir şeyler ama 70% diyelim ona da hadi (pro-town da olabilir)..
Sosyal ağlarda paylaş

babacum'a soru neden düz tovni isen bu bittus'un mesajının üstün bunu yazdın?

Bittus said:

hatta bu da Cassiline'in attığı mesaj:

Selam.

Senin oyundaki rolün Townie. Gündüz oy vermek dışında herhangi bir özel gücün yok.

İyi oyunlar.

said:
bittus öm göndererek ciddi taktik kastı.. olmadı bence
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

babacum'a soru neden düz tovni isen bu bittus'un mesajının üstün bunu yazdın?

Bittus said:

hatta bu da Cassiline'in attığı mesaj:

Selam.

Senin oyundaki rolün Townie. Gündüz oy vermek dışında herhangi bir özel gücün yok.

İyi oyunlar.

said:
bittus öm göndererek ciddi taktik kastı.. olmadı bence

ben ilk başta acaba kendi aralarında konuşuyorlar da, oraya post atayım derken buraya mı attı diye düşündüm. bir de "kahnx dedektif olabilir" demiş...

yani öyleyse bir de double-fail. gündüz kendi aralarında konuşmaları yasak.
Sosyal ağlarda paylaş

düz townie olduğunu iddia etmiş ama townie olsa oltaya gelmezdi gibi geliyo. çok büyük bir yanlış anlaşılma olmadığı sürece (%90 ihtimalle filan) townie değil yani.

eğer role sahip pro town ise açığa çıktığında mafyanın hedefi olur tamam o konuda haklı da mafya olarak mimlendiğinde gündüz indirilecek garanti olarak;
yani şu durumda pro-town olduğunu gizlemesi saçma olurdu, dolaylı olarak mantık yürütmek gerekirse mafya olmasını daha büyük ihtimal görüyorum.

ama yine de emin olamıyorum. ama yine de ilk günün kill i birazcık random kalmaya mahkum, o yüzden oynamaya değer bir kumar olabilir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

Osso said:

abi ben bu oyunu oynuyorum da doktor ne dedektif ne mafya ne nija ne korsan ne ben bilmiyorum :/

http://www.sitesled.com/members/mikeburnfire/mafiascum04.swf

tutorial'a bir bak da, ingilizce gerekiyor sdkljsadjk

abi okudum bunu şimdi de kimse benle konuşmadı ki
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:
bu arada ölürsem zülecek olan/olanlar ben değilim.. ama o/onlar kendini iyi biliyor :)

"onlar" dediği townieler olamaz zaten.. bizim kendi kimliğimizden başka bildiğimiz bir şey yok..

ildeniz ya mafya, ya noob bir pro-town, ya da pro bir soytarı (linç edilince galibiyete ulaşan rol)..
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

QueenofSpades said:

cidden çok alakasız dediğin. hem babacum'a oy veriyorsun hemde birdahaki sefere krusty diyosun.

gerçi mantıklı düşünürsek iki grup olduğundan herkes mafya olabilir ama bunu düşünerek yazmadın sanki bunu.

Bittus'un mailinden sonra İldeniz o maili almadığını belli etti oyumu o yuzden ona kullandım. Ama ildeniz townie değilse mafya da olabilir (inş.) pro-town da olabilir. Sen de ikinci ihtimali gözönünde bulundurmadın. O yuzden sen de ya mafyasın ya da protown rolun var. Sen de bariz o mesajı almamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

şu babacum hakkında herşeyi söylüyo:

eğer mafya değilse pro ise zaten çok fazla dikkat çekti linç edilmezse illaki mafya gruplarından biri bitirir pro olduğunu düşündüklerinden.

mafya ise de öbür mafya grubundan birisi İLLAKİ öldürücek.

normal townie ise de eşiği geçtik artık dönüşü yok malesef

babacum bu nedenlerden dolayı sana linç oyu vermek zorundayım =/
kimliğini rahatça söyleyebilirsin sdfj
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Krusty said:

QueenofSpades said:

Bittus'un mailinden sonra İldeniz o maili almadığını belli etti oyumu o yuzden ona kullandım. Ama ildeniz townie değilse mafya da olabilir (inş.) pro-town da olabilir. Sen de ikinci ihtimali gözönünde bulundurmadın. O yuzden sen de ya mafyasın ya da protown rolun var. Sen de bariz o mesajı almamışsın.

özel bir rolü varsa buna göre oynaması lazım. sonuçta bu saatten sonra farkeden birşey olmaz. eğer özel rolü varsa linç etmezsek zaten gece öldürülür.
umarım yoktur önemli bir rolü, şahsen düşünmüyorum olduğunuda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...