Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

Bittus said:

dedektif olman dışında hiçbir şey kurtarmıyor seni şu anda...

yani doktor isen zaten kendini koruyamadığın için gece hedef olacaksın.

rolünü açıklaman en mantıklısı. eğer dedektif isen, en azından doktor seni koruyabilir. ama doktor isen de en azından başka birine yönelir ve mafyalardan birini indirebiliriz. ve aramızdan birini bu gecelik (gece ölecek olsan bile) koruyabilirsin.

bana bak dedektifim dersem ve mafya çıakrsam ne olacak? belki manüpule ediyorum sizi.. belki de basit bir townieyim ve "mafya nasılsa doktorun beni koruyacaını düşünür o yüzden gece beni kesmez" diye düşünüyorum

oyunu yeteri kadar katlettiğime göre polis olduğumu huzurla açıklayabilirim.. o ceğil doktor şimdi paranoya yapıp beni korumayacak sonra gece mafya "ulan bir yoklayalım babacumu düz townie çıksada onlardan karşı fak-ctiondan çıksa da yine onlardan" diyebilirler.. bekide "doktor koruyor bunu" diye elleşmezler..

oyun iyivce boka sardı bu noktada ölecem ve kına şlenliği düzenlenecek

üstelik sevgili townşieler allah aşlkına mafya olsam bu kadar belli edecek kadar aptal mıyım? en kötü inaktif olurdum bir süre.. bende sizler gibi gece kullanacağım o nadide hakkı kullanmak için en iyi adayı belirlemeye çalışıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

3 er mafya olması ihtimalini nereden çıkarttın ildeniz?

O kadar fazla özel rol olursa townie kalmıyor ortada ya benim kafam karıştı :S

kalıyor şu nada 18 oyuncu var 3 er mafya dememin sebebi 6 kişiden kalıyor townie sayısı 12 polis ve doktor kesin vardır dedim düz townie sayısı oldu 10

e bir de iki karşı mafya grubu da birbiriyle cebelleşiyor.. zaten 3 en az olailecek sayı yoksa 4 er de oaliblir hani 18 kişi var oyunda şu anda ve ben bu 18 kişiden kendim haricinde 17 kişiyi identify etmem lazım.. her gece benim identify edeceğim kişiye karşılık mafyalar 2 kişi indirecek bir de sabah ölümü var etti 3 (ki bu doktorun korumadığı benim de keşfedemediğim durumlarda en kötü durum senaryosu) hani her gün 3 er kişi inme ihtimali var o yüzden mafya 3 kişidir ki bence en makul rakam budur.. hoş üsttede ayı şeyi, yazmıştım ama dikkatli okumadın

ya bir şey daha vardı aklımda bu 3 sayısı ileiligli de unuttum bak
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman benim bu mesajtan anladığım kadarıyla Kahnx dedektifim mesajı vermeye çalışmış. kim gerçek dedektif çıksın bakalım;

KahnX said:

sırf birisi ölsün diye yapıyorum yoksa böyle gitmez yani kalabalık sdfg

nası olsa gece geçtikçe bi Holmes (^.^) milleti birer birer bulur

ps: doktor beni sev, her gece sev. bu geceden itibaren linç oylarımı sadece kanıtlarla vericem. nokta.
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

hmm. bir önceki postu yazarken atmışsın.

şimdi dedektif olduğunu iddaa ediyorsun. babacumun dışında, babacumun yalan söylediğini ve öm ile kanıtlayabileceğini iddaa eden varsa hemen konuşsun.

ildeniz madem sen de polisim diyorsun, öm'yi görmek istiyoruz. tabi 2 saat sonra değil hemen görelim de, öm'yi fakelediğini düşünmeyelim.

ne öm si?
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Bittus said:

hmm. bir önceki postu yazarken atmışsın.

şimdi dedektif olduğunu iddaa ediyorsun. babacumun dışında, babacumun yalan söylediğini ve öm ile kanıtlayabileceğini iddaa eden varsa hemen konuşsun.

ildeniz madem sen de polisim diyorsun, öm'yi görmek istiyoruz. tabi 2 saat sonra değil hemen görelim de, öm'yi fakelediğini düşünmeyelim.

ne öm si?

eğer polis isen, Cassiline'den polis olduguna dair öm almış olman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

yaz abi yasak değil sana gelen mesajı yazmak.

iyi de mesajı yazmanın bir anlamı yok ki.. kalkıp buraya ben azmonun "bebeğims ge bisepslerimi yala" da ayzaiblirim yani aynı mantık.. ben "öm kopyaladım" diyene de inanmam açıkcası elle tutulur bir delil depi.. ama istersen madonnanın "5 posta iyi geldi ildeniz en kısa zamanda yeniden bekliyorum" dediği bir öm postlayabilirm buraya
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?77,4815172,4833294#msg-4833294

bu 2 önceki oyundan alıntı:

said:
ama burada black'e cevap vermek istiyorum. Ozel mesaj cplemek ayip falan degil, oyuna dikkat edersen HIC karismadim, pro town, townie ve anti town tartismasi bile varken. Biri benim mesaji cplerse, sizin de ayni sekilde bir mesaj uydurup c/p lemeniz isten bile degil. Her turlu stratejiye acikti oyun, ve gayet guzel oldu kanimca. Dedigin gibi herhangi bir sey tersine gitseydi mafya cok rahat alabilirdi oyunu ama alamadi...
Sosyal ağlarda paylaş

yoo dostum o öm c/p lenmeyecek çünkü bitr anlamı yok herhangi birinin ağzından mesaj yazabilirim çünkü..

bu arada mafyalar 3 er kişi dememin bir sebei daha vardı haırladım..

linç için 10 oy gerekiyor.. garanti 3 er kişiden 6 mafya her tur oy kullanacak ve kurbanın katledilmesine 4 oy kalacak.. kendi factionundan biri linç edilecekse geri çekilip oylamadan 3 yo düşürteekelr otomatik olarak.. tabii eğer mafya olamdıkalrını kanıtlamak için arkadaşlarını takım adına öldürmezlerse demek isterdim ama şu anda 2 mafya takımı var o yüzden çlerinden birini feda edeceklerini hiç sanmıyorum

mafya factionu şu anda linç için geçerli oyların %60 ını elinde tutuyor olailbir kalanını da el birliği ederek 4 townieyi manüpule ederek sağlayacaklar

bu geceden itibaren infaz oylarının düzgün isttistiğini tutarsa townie aslında bana ihtiyacı bile kalmadan kazanaiblir.. yeter ki oylamaları iyi takip edin..

ha oylamada çoğunluk mafyada diye cassiline 2 şer kiden de kurmuş oaliblir mafya takımalrını ama 18 kişilik bir oyunda en azından protown oalrak ben varken mafya sayısını bu kadar az tutmaz.. tutmamalı mafyanında kazanması için şansı olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

şu saniyeden sonra attığın öm'ye artık inanmam zaten. atarsan da fake olduğu çok bariz olur.

ama gerçekten polis isen ve öm'yi isteyerek koymadıysan artık ne diyeyim...

neyse %99 mafyasın şu an gözümde. umarım bir hata yapmış olmayız. gerçi hata bizim değil senin olur. sonuçta öm'yi koymak istemeyen sensin.

neyse tiz vuralım şunun kellesini. fakin mafia scum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...