Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besıktas Hıc Zevk Alamıyorum

Llama

Öne çıkan mesajlar

tayfun değil tayfur. Tayfur eski fenerli değil miydi? ben öyle hatırlıyorum. Sergen'de alt yapıdan gelme ama transfer olmaktan ne kdr Beşkitaşlılığı kalmıştır bilemem =)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

tayfurun futbolculuğu bitmiş olabilir zaten. şu anda menejerlik yapıyor futbolculuktan çok. ha bişe yarıyor mudur bilmem.

abi beşiktaşın hazırlık maçlarından zevk aldığım bir sezon hatırlamıyorum ben. ha eskiden bazı tsyd kupalarında feneri gsyi yenmekten tabiki zevk alırdım ama onun dışında hatırlamıyorum.

beşiktaş hazır değil eksikleri var ama hazırlık maçları kriter değil
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi juanfran gelirse carew alışırsa takıma bir de sergen le tümer de giricek takıma bunu ustune bir de emre alınabilirse beşiktaş çok iyi olacaktır bi de bence del bosque bazı oyuncuları yanlış yerde oynatıyor... mesela ibrahim toraman orta saha değiş defansta oynamalı bence sonra emre aşık ve ronaldo artık oynamamalı bence bu takım bunların yerine çağdaş ibrahim akın gibi oyuncular var onlar takıma adapte edilmeli ahmet dursun da kalırsa ve eski formuna kavuşursa takıma faydalı olabilir ilerde...
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş ın henüz lige hazır olmadığı ortada, ama herkes verimli oynamaya başlayınca da tam tersi bir durum olma ihtimali var.belli olmaz diyorum şimdilik.[signature][hline]Spyro, 02 Ağustos 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
Walla biz ascra ile her daim kırıntı ve chocolate'a takılıyoruz, yıkılıyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

Kendimizi kandırmıyalım.
Beşiktaş hala çok kolay gol yiyor.Herkes düz mantık kuruyor gs protoyu fb juveyi yendi bjk 12. herta yı yenemedi o zaman berabet diye.
Ama öyle değil.
Bjk çok basit goller yiyor zaten berlin maçında ilk yediğimiz gol evlere şenlik.

Carew oynamadı diyosanız da carew oynasaydıda bişey değişmiyecekti ceza sahasına orta inmedi.
Juanfran gelse toparlar kanadı belki bişeyler değişir.Ama uyum sorunu var
ve beşiktaş hala lige girebilecek bi takım değil.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

ya juanfran gelse o daha iyi ama ibrahim akını illa solda oynatması gerekmez bence ya da sol bek de olabilir ama şimdi ortaya emre gibi bi adam gerek bize emreyi alabilseydik çok iyi olacaktı ama alamadık ben gene de ümitliyim nolursa olsun... bu sene stad çok renkli olcak heralde teller falam da kalkıyor çok merak ediyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

juanfran geliyor ah bi de emre gelse o zaman super olcak ama gelmez heralde bu saatten sonra artık bu ortasahayla idare edecez napalım bence sergen tumer ikisi oynarsa gene iyi ya da pancu da olabilir tumerin yerin yanlarında da juanfran ve okan buruk... ilerde carew ahmet hassan ya da belki ahmet dursun beni en çok düşündüren gene defans ve kale... onları nasıl halledecez bilmiyorum... cordabanın eski formunu yakalaması gerek artık... defansta da ronalde değil de cağdaş ali guneş ahmet yıldırım ibrahim üzülmez ya da ahmey yıldırımın yerine ronaldo ama ahmet yıldırım daha iyi bence zaten bu ronaldoyu neden hala gondermedik anlamıyorum... onu gonderip bi orta saha alırdık guzel bi yabancı transfer...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bjkde kaliteli futbolcular var ve bu sene transfere en çok para harcıyan takım diğer 2büyük takımın aksine teknik direktörü Türkiyeyi tanımıyor biraz zamana ihtiyacı var, tam bilmiyorum ama Del'in kontratında sorgusuz sualsiz giderim tarzı bir madde bulunuyormuş korkarsanız bundan korkun Türk milletiyiz herşeyi çabuk isteriz eğer zaman verilmeyip adamın üstüne fazla gidilirse pek duracağını sanmıyorum.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...